یک جهان 1 – یک استراتژی بقا برای بشریت

وجود غم زده پوشش نقره ای به COVID-19. آن را می توان به ما یک بینش انتقادی به حفظ یک قابل سکونت آب و هوا: بینش از بقیه است.

من استفاده می شود به صورت حرفه ای برای حمایت از یک WW2 مقیاس آب و هوا بسیج. من آغاز و موفق SF Bay Area آب و هوا اضطراری اعلام کمپین; موفق ترین تا به امروز در ایالات متحده است. من دیگر بر این باورند در این رویکرد به چهار دلیل:

1. ملی اقتصادی بسیج ممکن است نفی اصل پایداری و عدالت با فضاي پرداختن طولانی مدت مدیریت منابع موجود میان کشورها و نسل های آینده است.

2. رشد وابسته به اقتصاد نمی تواند قطع ارتباط از رشد اجتماعی و آسیب های زیست محیطی.

3. بشریت نیاز به یک روش برای افزایش پاسخگویی به تهدیدات پیچیده و جلوگیری از برتری تمرکز است که آب و هوا alarmism ترویج.

4. هر ملی یا تلاش جهانی نیاز به گسترش در اصول فقط انتقال و اساسا تبدیل سمی قدرت پویایی بین و داخل کشورها است.

در نتیجه من تماس بگیرید برای یک جهان 1. به رسمیت شناختن است که بشریت بهترین استراتژی بقا است یک واحد یک. ما نیاز به حداکثر رساندن ما به گونه بقا تناسب اندام در عرض دو استراتژی: به دنیای ما با هم به خارج همکاری جهان-پایان دادن به پویایی ما در حال حرکت تنظیم برای اطمینان از حداکثر فقط بقای بشریت و حیات وحش و اکوسیستم های ما بستگی دارد و تغییر اقتصاد جهانی به امن دولت موقت استراحت تا زمانی که ما واقعا آماده برای انتقال.

در حالی که coronavirus نیست انقراض در سطح تهدید گرمایش جهانی است. غم COVID-19 مرگ و میر inequitably را افزایش می دهد. اما تهدید آن به شمار محدودتر در مقایسه با رود شمار تلفات از گرمایش جهانی است که بیشتر تشدید گسترش بیماری ها و همه اشکال دیگر از استرس است. سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند 250,000 مردم می میرند سالانه بین تا سال 2030 و 2050. فقط به عنوان با coronavirus ما نیست انتظار به تصویب پیشگیرانه درمان–آن را خیلی دیر شده برای آن است. اما ما می توانید آدرس علل و علائم گرمایش جهانی. وجود دارد یک قیاس ساده است که می تواند راهنمای ما برای انجام درست آن.

قبل از آنها می میرند تلفن های همراه ما تغییر به یک حالت کم قدرت که در آنها تعطیل غیر توابع ضروری برای صرفه جویی در انرژی. این شبیه به ما COVID-19 پاسخ. در حالی که اقتصاد در رکود است ما باید ما به روز رسانی سیستم عامل و آماده شدن برای یک جامع راه اندازی مجدد. در زیر یک طرح.

ظرافت رکود اقتصادی به انتقال کامل و جهانی: از آن زمان به تصویب جهانی سبز قرارداد جدید طراحی شده برای معکوس کردن گرمایش جهانی و نژادی و اقتصادی و بین المللی نابرابری در حالی که طراحی یک حالت پایدار اقتصاد است که متناسب بیولوژیکی و مواد ظرفیت زمین است. آغاز و مذاکره این بسیار پیچیده مانور است یک جهان 1.

بازیابی امن آب و هوا با حفظ “(s)کم قدرت اقتصاد”: بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول overconsuming زمین و منابع و بهره برداری مردم را به انجام آن را می سازد هیچ حس. برای بازگرداندن امن آب و هوا ما باید برای حفظ چه این ویروس را آغاز کرده است: کاهش اثرات منفی زیست محیطی از اقتصاد جهانی است. دانشمندان گذاشته پدیده ای به نام خروج; آن است که هنگامی که روی زمین می کشد بیشتر گازهای گلخانه ای از ما منتشر می کنند. محققان گذاشته اند یک برنامه برای رسیدن به خروج. هر سال ما اجازه می دهد که زمین برای رسیدن به خروج ما معکوس گرمایش جهانی و به دست آوردن زمان بیشتری برای برنامه ریزی. این رکود اقتصادی به ما می دهد این فرصت را به طراحی یک اقتصادی که مسیر دستیابی به کاهش و معکوس گرمایش جهانی.

سخاوتمندانه خالص ایمنی برای مراقبت از افراد در تمام مراحل انتقال: جلسه نیازهای مردم و تصحیح تاریخی نابرابری تنها انتخاب اخلاقی به عنوان هر دو کورونا آب و هوا و تشدید بی عدالتی اجتماعی. مردم نیاز به درک دامنه کامل از چالش های ما و محدودیت برای موفقیت است. عمیق تر ما را حمایت و مشرق زمین مردم پیچیده تر و دراماتیک ما استراتژی های بقا می تواند تبدیل به.

سرمایه گذاری در R&D: متعدد وجود دارد unapplied بینش و پیشرفت در تمام سیستم های حیاتی از آموزش و پرورش برای سفر هوایی. ما می دانیم-چگونه برای شناسایی و درمان ترومای دوران کودکی و در نتیجه طراحی مدرسه-خانواده-جامعه سیستم قادر به تولید نسل اول بدون هیچ گونه ضربه. اولین خورشیدی هواپیما ساخته شده آن در سراسر جهان است. تکنولوژی و هوش برای عاری از کربن و سازگار با محیط زیست مهربان جهانی سیستم حمل و نقل است در نظر. شرکت های هواپیمایی باید دوباره آنلاین تا زمانی که آنها به طور کامل عاری از کربن و یا سازگار با محیط زیست مثبت است. ما نیاز به قیف پول به تحول در صنایع نه نجات آنها. ما باید اهرم ما ظرفیت جدید برای همکاری در سراسر جهان به شدت طراحی جدید.

آماده سازی نیروی کار و جوانان برای آینده جهان: کار وجود دارد که باید انجام شود. درک آنچه در آن است و چگونه برای آماده سازی نیروی کار زمان می برد. آماده سازی نیروی کار زمان می برد. بالاتر ماهر نیروی کار بهتر نتیجه. این زمان برای آموزش فشرده و آموزش و پرورش.

وجود تعصب نسبت به اتوماسیون در حالی که نابرابری در بالاترین حد خود در تاریخ است. ربات جدید برده: رایگان کار توده سود. وجود زمینه ای ضد انسانی نگرش در اقتصاد است. ما در حال تجربه این را به عنوان یک بحران معنا; مردم در حال حاضر احساس dehumanized با درک دقیق بودن discardable ابزار. یووال هرری هشدار داد که بی فایده کلاس. اگر گروه از مردم را در یک خودکار اقتصاد آنها چه باید بکنید ؟

ما باید طراحی کردن بی روح جنبه از کار و ضد انسانی تعصب از اقتصاد امروز. ما نیز باید با کشتی سخت سوالات مطرح شده توسط خاص مدار در آینده کار می کنند. بسیج توسعه و اشتغال مردم را طولانی مدت فواید و باید با انجام دراز مدت چشم در آینده است.

از بین بردن سمی صنعت مواد و روشها & memes: ما در بسیاری جهات و در بسیاری از سطوح در جنگ با خودمان است. جنگ سایبری هسته ای و درگیری و جنگ شدید بین فرهنگ ها و ارزش ها و جهان بینی و ایجاد تقاضا به صورت جدی در رشد و نمو, رشد, و یا مرگ. همه دینامیک فرسایش سلامت ما و آوردن ما به آستانه انقراض نیاز به رها و از رده خارج. برخی از این پویایی در فرهنگ ما, در حالی که دیگران در این روش ما استخدام و تکیه می کنند. توقف تدریجی صنعتی آلاینده و فساد سیاسی است که اجازه می دهد تا خط مقدم جوامع و اکوسیستم به مسموم حیاتی برای بشریت موفقیت طولانی مدت است. کنارگذاشتن همه اشکال برتری و انقیاد و خود زمینه ای هذیان حیاتی است. ما باید دست به تولید و طراحی محصولات ارزان. ما باید دست به سوء آلودگی و زباله.

اجرای سناریو در طراحی برای آینده اقتصاد و سیستم های: “هیچ جایگزین وجود دارد” دروغ است موجود بوده است. وجود دارد بسیاری از امکان انتقال حالات و پس از انتقال تمدن از طرح های. ما باید به نفع عقل بشر و سوپر کامپیوتر. ما می توانیم اجرای شبیه سازی, توسعه, نظریه های جدید اعمال حیاتی بینش بهبود سیستم است که هنوز به کار گرفته شوند. ما می تواند طراحی سیستم ها و جوامع است که حل مشکلات مطرح شده در اینجا. ما می توانیم آزمون طرح های تجربی. در حال حاضر زمان برای سازماندهی جامعه ما در اطراف ایده های که موجب افزایش ظرفیت ما به نشانی چالش ما است.

آزمون سیاره-سازگار با جامعه جهانی: هدف از این فاز بالا است برای آماده سازی. نشست چالش پایدار و اخلاقی و پیشرفت در جهان محدود است و امیدوارم یک بار تکاملی چالش است. پس از آماده سازی فاز ما باید به رشد آن در ساخت آن و همگام سازی سیستم های جدید جهان ما بستگی دارد. به هر جهت همه چیز سر در آنها به آزمایش می شود, و امن. این زمان خواهد بود. موفقیت مشخص خواهد شد و عدم وجود اثرات منفی است.

خروج از حالت کم قدرت: چگونه ما طراحی بهبود اقتصادی مهم است. باید آن را نشان دهنده بینش ما به جمع آوری در طول راه و بود فقط. رونق سینه چرخه نیست تقلید طراحی هوش در طبیعت است. آن را نمی کند از طریق پویا و تغييرات فاز و نه آن را به طور داوطلبانه تکامل انطباق و یا تغییر در یک به طور گسترده ای پاسخگو مد.

تصویب پروتکل به صورت مستمر پالایش: با این حال ما مجدد جهان باید آن را طراحی شده به تکامل; افزایش ظرفیت آن برای یادگیری ترکیب بازخورد و اخلاقی فهیم. برای این کار ما نیاز به دو برابر کردن در ارزش نهادن و حفاظت از کیفیت بالا و اطلاعات دقیق. زمینه می توانید به سرعت و در زمانی که جهان ما در تلاش است تا مانورهای پیچیده ما نیاز به اعتماد به توجیه. شناسایی و سازماندهی در اطراف اطلاعات خوب و طراحی برای تغییر پایدار است.

اثبات ما در قرن 21-ارزش و جشن: من به تازگی شنیده چامسکی بپرسید “آیا گونه های ما حتی ماندگار?” آن را سرگرم کننده به تماشای جهان ما می میرند. به ویژه هنگامی که تکاملی و رشد و نمو چالش ها ساده هستند و به راحتی می توان با آن برخورد.

این همه طرح و چشم انداز یک گرایش. یک جهان 1 مورد اساسی جهت گیری مجدد به دائمی بدين گونه ما: کاهش قرار دادن جنگ کردن همکاری به جهان و کشف مراتب بیشتر مانورهای پیچیده. این زمان برای طراحی یک جامعه جهانی است که متناسب بیولوژیکی و مواد محدودیت زمین و همچنین متناسب با روانی, فرهنگی و رشد و نمو نیازهای متنوع مردم در سراسر جهان است.

این مقاله است گسترش کوتاه مقاله من در اصل نوشت: برای توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>