Orioles, Maryland در مذاکرات در مورد Blue Jays در بالتیمور

تورنتو — بالتیمور اوریولز و ایالت مریلند تا به حال در مورد تیم های مرغ انجیر خوار پارک در کمدن متری با آواره Toronto Blue Jays میان coronavirus بیماری همه گیر.

آبی جیز به دنبال یک لیگ برتر پارک پس از دولت کانادا کاهش یافته است به اجازه می دهد آنها را به بازی در تورنتو و ایالت پنسیلوانیا nixed یک قرارداد بازی در پیتسبورگ به دلیل سفر مکرر در سراسر ایالات متحده است.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان اذعان کرد در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس وجود داشته است, مذاکرات در مورد وضعیت میزبانی جیز آبی.

“ما تا به حال برخی از بحث و گفتگو با آرام. من نمی دانم که جزئیات نهایی آن است. بدیهی است که ما در حال تماشای ما تعداد بسیار با دقت روزمره است. ما نگران این خوشه در کشورهای دیگر. من می دانم که لیگ اصلی بیس بال است و همچنین در نظر گرفتن یک نگاه در آن روز به روز” هوگان گفت: AP.

“ما آماده برای قرار دادن طرفداران در می ایستد اما اگر شما می دانید یک زن و شوهر از بچه ها ایستاده و در این زمینه با ماسک در فاصله بسیار دور از هر یک از دیگر, و آنها می توانند به شکل یک راه برای انجام این کار با خیال راحت شاید آن اتفاق می افتد.”

مایکل ریچی سخنگوی هوگان گفت: بحث هنوز هم اتفاق می افتد “اما ما نمی هر گونه اطلاعیه را در حال حاضر فقط رتبهدهی نشده است.”

“مریلند ورزشگاه اقتدار صحبت کردن آرام در مورد آن به طوری که که در آن بحث در حال حاضر در سطح دولت و پس از آن من فکر می کنم هنگامی که آنها به نوعی از رسیدن به یک توافق در چیزی است که آنها آن را به استاندار و وزارت بهداشت و درمان” Ricci گفت: AP.

یک منبع آشنا با این موضوع گفت: AP آرام درگیر در مذاکرات با بلو جیز در مورد بازی “خانه بازی” در مرغ انجیر خوار پارک در کمدن متری. این مقام گفت آرام در حال تلاش برای کمک به تورنتو با این حال آنها می توانند, اما می گوید بسیاری از تدارکات مشغول به کار شود و در عین حال از طریق نظر سنجی. این مقام گفت: Blue Jays خواهد ساخت موقت باشگاه وانجمن در ورزشگاه محل اجتماع در یک سناریو.

رسمی که صحبت خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد این موضوع گفت: Blue Jays در حال کار بر دیگر احتمالات ،

تورنتو آغاز می شود فصل در خلیج تمپا در روز جمعه برنامه ریزی شده است به بازی اولین بازی خانگی ژوئیه 29 در برابر دفاع از قهرمان اتباع واشنگتن.

جیز آبی ممکن است پیدا کردن آن سخت به ترخیص کالا از گمرک به بازی در بالتیمور به عنوان COVID-19 موارد دو برابر شده در این شهرستان در ماه گذشته است. ماسک خواهد بود و اجباری در فضاهای عمومی شروع جمعه و شهردار برنارد جوان اعلام توقف به داخل سالن ناهارخوری حدود یک ماه پس از اجازه می دهد رستوران ها به نیمه پر.

دکتر راشل Levine, پنسیلوانیا, وزیر بهداشت, اشاره افزایش قابل توجهی در تعداد موارد در جنوب غربی پنسیلوانیا و خطر اضافه کردن مسافران به این منطقه به عنوان دلیلی برای کاهش جیز آبی’ درخواست خود را به بازی در پیتسبورگ. جیز آبی و دزدان دریایی تا به حال توافق برای این تیم به بازی در پارک PNC در انتظار تایید دولت.

اما تعداد موارد تایید شده از coronavirus گزارش روزانه توسط Allegheny County — که شامل پیتسبورگ و 1.2 میلیون نفر — ده برابر افزایش یافته است در دو هفته گذشته و دولت رد این طرح است.

Blue Jays مدیر کل راس اتکینز گفت: در این هفته تیم او تا به حال بیش از پنج برنامه های احتمالی برای یک خانه ورزشگاه شد و در مذاکرات با تیم های دیگر. Blue Jays outfielder Randal Grichuk گفت: این بازیکن شد و گفت: مرغ انجیر خوار پارک در کمدن متری در بالتیمور یک احتمال است.

اتکینز گفت: اگر آبی جیز نمی تواند پیدا کردن یک لیگ برتر پارک خود را سه گانه-A وابسته در بوفالو, نیویورک خواهد بود خود را به احتمال زیاد سایت برای بازی های خانگی است. اما بر اساس آنچه که بازیکنان می خواهند و همکاری آنها در حال گرفتن از تیم های دیگر و MLB اتکینز گفت: Blue Jays متمرکز در لیگ برتر پارک به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند امن است. او گفت: ایمنی و بهداشت اولویت بنابراین توانایی اجتماعی دور بدون متشکل از تیم های دیگر توانایی برای حفظ فاصله اجتماعی مهم است.

این تیم تا به حال شده است با توجه به بازی بازی های خانگی در مرکز آموزش در Dunedin, فلوریدا, اما این است که در میان کشورهای که در حال virus نقاط داغ.

اگر لیگ ورزشگاه می تواند یافت نمی شود آبی جیز رو می تواند 60-بازی سفر جاده بازی تیم مخالف در خود ballparks به جای یک خانه پارک.

____

Witte گزارش از آناپولیس مریلند.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de