اسکار: تنها فیلم های متنوع برای بهترین تصویر در نظر گرفته خواهند شد

آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک می گوید فیلم هایی که امیدوارند برای بهترین تصویر رقابت کنند اسکار باید معیارهای خاصی را بر سر تنوع برآورده کند.

آکادمی مجموعه ای از چهار “استاندارد” که امیدوار است نمایندگی و گنجاندن هر دو در مقابل و پشت دوربین افزایش دهد.

برای نهمین مراسم اسکار، در سال ۲۰۲۵، تنها فیلم هایی که حداقل دو تا از استانداردها را برآورده کرده اند، واجد شرایط دریافت این جایزه خواهند بود.

اسکار به دلیل عدم تنوع مورد انتقاد قرار گرفته است.

عدم نامزدی بازیگران سیاه پوست یا اقلیت در سال ۲۰۱۶ منجر به واکنش شدیدی شد و ستاره های فیلم این مراسم و رشد جنبش #OscarsSoWhite کردند.

منجر به وعده آکادمی شد تا اعضای زن و بام خود را تا سال ۲۰۲۰ دو برابر کند.

آکادمی به تازگی از ۸۱۹ عضو جدید برای رای دادن به مراسم اسکار امسال دعوت کرد که ۴۵٪ آن ها زن و ۳۶٪ غیر سفیدپوست هستند و می گوید اکنون تعداد زنان عضو را دو برابر کرده و تعداد افراد جوامع قومی و نژادی زیر نمایندگی را سه برابر کرده است.

کاتالیزور برای تغییر طولانی مدت و ضروری

آکادمی در آخرین اطلاعیه خود اعلام کرد که در حال معرفی الزامات واجد شرایط بودن برای جایزه بهترین تصویر “برای تشویق نمایندگی عادلانه بر روی صفحه نمایش و خاموش به منظور منعکس کردن بهتر تنوع مخاطبان فیلم رفتن”.

پخش رسانه ها در دستگاه شما بدون حمایت است

این فهرست به طور مفصل گروه های کم نشان – که شامل زنان، گروه های نژادی و قومی، LGBTQ+ و افراد معلول است.

این می گذارد از مناطق زیر که در آن چنین گروه نیاز به درگیر:

بازیگری و خط داستانی روی صفحه نمایش، «از جمله حداقل یکی از بازیگران اصلی یا بازیگران حمایت کننده قابل توجه از یک گروه نژادی یا قومی کم نشان است»
مواضع رهبری خلاق، روسای دپارتمان و ترکیب خدمه
کارآموزی پرداخت شده، کارآموزی و آموزش
توسعه مخاطبان، از تبلیغات و بازاریابی گرفته تا توزیع

این الزامات دقیق تنها در مورد فیلم های ساخته شده در سال ۲۰۲۴ برای مراسم اهدای جوایز در سال ۲۰۲۵، و فراتر از آن اعمال خواهد شد. تا آن زمان فیلم هایی از سال ۲۰۲۱ ملزم به ارائه فرم استانداردهای گنجاندن آکادمی خواهند بود.

دیوید روبین رئیس آکادمی و مدیر عامل شرکت داون هادسون در بیانیه مشترکی گفتند: «دیفرانت باید گسترده تر شود تا جمعیت متنوع جهانی ما را هم در ایجاد تصاویر متحرک و هم در مخاطبانی که با آن ها ارتباط برقرار می کنند، منعکس کند.»

“آکادمی متعهد به ایفای نقش حیاتی در کمک به این واقعیت است. ما معتقدیم که این استانداردهای گنجاندن یک کاتالیزور برای تغییر طولانی مدت و ضروری در صنعت ما خواهد بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر