ما در آینده غسل تعمید با آتش

در اینجا آنچه که من گفته شده است. درختان و ستاره. با مراقبه و رویا. توسط عرفان – این دانستن از یک منبع ناشناخته. اینها حقایق است که شما ممکن است بدانید که بیش از حد – با علم و یا مشاهده با تجربه به شما در DNA خود را با اجداد که به تماشای رم رایت مصر سقوط آزتک اینکا بابل ارگ فرو ریختن.

این راحت نیست حقایق. امید کمی وجود دارد در آنها است. تنها پناهگاه در حال حاضر در پذیرش. در پذیرش درد و رنج تبدیل به انرژی برای آماده سازی.

در اینجا چیزی است که من آمده اند به دانستن:

آنچه پیش رو بدتر از این. به مراتب بدتر از COVID. این طاعون. چه آینده یک طاعون طاعون. از من خواسته شده که “آیا شما آماده به انجام غسل تعمید با آتش؟”. من می دانم در حال حاضر چه معناست.

صنوبر را به من هشدار داد که ما نمی خواهد از این یاد بگیرند. ما: بشریت به عنوان یک گونه به عنوان یک آگاهی جمعی. ما هنوز آماده نیست. بخشی از ما است که از بین بردن جهان است که در حال حاضر صف بندی استعمار گذشته گوشه و دولت به ربودن هر موجود دلار و پوند و یورو و یوان. هواپیمایی خودرو سازان سوخت فسیلی شرکت elbowing یکدیگر در مسابقه برای بازگشت به کسب و کار به صورت عادی که در آن آنها می توانند متراکم کردن ثروت در زمان خوب و غارت فقرا حمایت اجتماعی در بد است.

این بخشی از ما می گوید آن را برای شغل برای اقتصاد خود فراهم کند. به مدرک و این درست است. و زیر این, است, غرور, حرص و رقابت های کودکانه نیاز به راحتی اعتبار تحسین است. تا زمانی که این نیاز باقی می ماند unsated ما نمی خواهد به یاد بگیرند که به مسئولیت عواقب ناشی از اعمال ما. من باید بدانید.

در خط بعدی اگر وجود دارد هر چیزی در سمت چپ هر گونه پول بیشتر می شود مصرانه خواست از کاهش کمی فریبکارانه بانک مرکزی اندکی در دست است که بخشی از ما که زندگی در انکار در امید شاید کمی در ناامیدی. این است که ما امدادگر و دلال ما خیال باف و کرک-معتاد مخترع. آن است که بخشی از ما که حاضر به اعتراف به شکست است, که در حمل بدون در نظر گرفتن که نمی خواهد نگاه حقایق سخت در چشم. این بچه های ما که ما می توانیم صرفه جویی خودمان را با سبز معامله جدید است. ما می توانیم حمل مانند قبل اما پاک تر و سبزتر shinier.

اگر ما تغییر در آن خواهد شد تا به اینجا: وعده مشاغل سبز, سبز, انرژی, سبز, شهرهای, سبز, ماشین, قطار, هواپیما, مواد شیمیایی, لوازم آرایشی, کامپیوتر. آن را نمی خواهد به کمتر آهسته تر یا نزدیک تر به خاک است. آن را نمی خواهد به ریتم از طبیعت به خاک زیر ناخن ما به سقوط در عشق با پیام مهتاب, حکمت, جنگل, خنده بروک. تأمین سرمایه داری جهانی در انرژی های تجدید پذیر نخواهد صرفه جویی در این سیاره است. آن را فقط به معنی پاک کننده دود از اگزوز زمین از بین بردن ماشین.

هیچ. ما آماده هستند تا به دست کثیف ما به خودمان را در رحمت از عناصر به اعتماد ژرف فراوانی از این پرثمر سیاره است. ما هنوز آماده نیست به چشم پوشی از بقایای افتخار ما انباشته از طریق تجاوز به عنف در جهان است. ما استکبار و جدایی ما انکار و غرور را به مقصد ما را به آستانه نابودی است. صادرات بیشتر unpalitable نتیجه ما “تمدن” را که در همان محل به عنوان همیشه: به افراد و مکان ها و گونه out-of-sight که ما colonised و فکر می کنم ما باید فتح فکر می کردند که با مقاومت در برابر رواقی شأن و منزلت آنها به عنوان همیشه. و ما عمل به عنوان اگر ما فراموش کرده اند که در یک واحد به هم پیوسته جهان زندگی می کنند و این به ناچار دوباره بجای اول برگشتن همه ما در زمان.

ما با اطمینان می دانیم وجود دارد خواهد شد آب و هوا هرج و مرج است. ما به احتمال زیاد رهبری برای چهار رشته جهان است. برای مرده مرجان ذوب یخ و غیرقابل سکونت استوایی است. ما می دانیم که وجود خواهد داشت بیشتر گونه های انقراض بیشتر درد و رنج انسان و مرگ بر کتاب مقدس در مقیاس. بالا فناوری بیو تکنولوژی هوش مصنوعی نمی تواند ما را نجات دهد از هر یک از این مرگ و بیماری و گرما. این است که ما غسل تعمید با آتش است.

وجود دارد خواهد بود قحطی به عنوان صنعتی کشاورزی از بین می برد و باروری خاک است. وجود خواهد داشت بیشتر بیماری های همه گیر که ما استعمار از راه دور و خصمانه مکان های که در آن حیوانات مخفی کردن و به ما غلط مدل پزشکی در ادامه به دستکاری بیماری در آزمایشگاه. حتی ممکن است جنگ اما اجازه دهید ما به سختی زخمی موسسات نجات ما از این اگر آنها هر چیزی در سمت چپ ارائه کرده است.

شب گذشته به عنوان ماه کامل رز بر باغ من نشسته در پای یک عزیز باستان درخت گردو. به دنبال از طریق شعب در ستاره تزئینات هر شاخه, آنها به من گفت: هیچ توقف این در حال حاضر. تنها راه شما (انسانها) در حال رفتن به تغییر است که به صورت جهنم شما باید به هر طریقی و یا زنده ماندن آن است یا نه.

این راهی است که باید آن را. ما فقط یاد بگیرند که با کاهش بیش و برداشت خودمان را. با عدم. با در آوردن خودمان را به نقطه مرگ است. چنین است شروع. که راه آن است که آنها گفتند. آن را همیشه است – چرخه است که توسط آن گونه ظهور و سقوط و گاهی اوقات تکامل کافی برای زنده ماندن. آن ممکن است دردناک برای شما بلکه همه چیز است و تنها راه آن می تواند باشد.

وظیفه آن است که به گریه “توقف”. ما سعی کردیم که آن را شکست خورده است. آن است که حتی به عنوان COVID به پایان می رسد, به اعتراف به “بدون بازگشت”. ما از دست داده اند که بازوی کشتی به شرکت های بزرگ و لابی و قبل از آن حتی آغاز شد. و نه وظیفه است برای پیدا کردن “امید” – که شده است حمله کردند و سمت چپ برای مرده در کوچه پشت جایی بین وال استریت و کاخ سفید است.

من فکر می کنم دو چیز با ارزش در حال حاضر. یکی این است که برای آماده شدن برای مدت طولانی و دردناک سقوط همه ما می دانیم. برای آماده سازی هر چه قایق های نجات ما می توانید به عنوان بسیاری از ما می توانید به آب و طوفان است. این بدان معنی است که بسیاری از ما به عنوان ما می تواند جمع اوری گرفتن دست ما کثیف است. به این معنی معنوی کار بدنی و کار کار بر روی زمین است. مقدار زیادی از کار بر روی زمین است. حفر, کاشت, در حال رشد, گوش دادن عمیق.

و به این معنی ساختمان جامعه. گاهی اوقات کثیف, درد مقعد, اغلب, شادی همیشه ریگ کار با هم زندگی می کنند, کار با هم در تفاوت است. بافندگی اوراق قرضه از وابستگی متقابل با کسانی که در خود ایجاد کرد, street, tower-بلوک. و شلیک این اوراق قرضه در شدت استرس و ترس و احتمال شکستگی. این اوراق قرضه انعطاف پذیری ما را برای آنچه پیش رو است. انعطاف پذیری در جامعه و همچنین در عمل شخصی. مطمئنا ما آموخته اند که این مقدار در طول مستند.

ما باید آماده این داستان. داستان چگونه ما را از این سیاره است. و داستان چرا ما کارهایی کردیم که یک تعداد کمی از ما از طریق. این داستان باید خوانده و گفت: در اطراف آتش برای نسل های آینده. باید آن را زنده و لگد زدن و جیغ, رقص, شدید, در هر اسطوره و افسانه گفت: به هر کودک در هر پدربزرگ و مادر بزرگ برای بقیه از ابدیت است. باید آن را تبدیل به کد باستانی از یک عقیده جدید. بدون آن ما خواهد بود به مقصد به تکرار همان اشتباه تا در نهایت ما دیگر هیچ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de