هشتگ #JusticeForTshego شده است روند در توییتر در آفریقای جنوبی پس از کشتار وحشتناک از 28 سال Tshegofatso ناله و شکایت کردن.

او را با ضربات چاقو بدن داشت حلق آویز از یک درخت در نزدیکی ژوهانسبورگ.

او هشت ماه حامله, رسانه های محلی به نقل از پلیس عنوان کرد و گفت.

وجود سطوح بالایی از خشونت علیه زنان در آفریقای جنوبی و در سال گذشته رئیس جمهور سیریل Ramaphosa گفت: این کشور یکی از “نا امن ترین مکان در جهان برای یک زن”.

آمار جرم و جنایت منتشر شده در سال گذشته نشان داد که 2,930 زنان به قتل رسیدند در یک دوره 12 ماهه از سال 2017 تا 2018 که به مقدار یک قتل هر سه ساعت است.

Ms ناله و شکایت کردن رفت از دست رفته در هفته گذشته و بدن او پیدا شد در روز دوشنبه Sowetan گزارش روزنامه.

همچنین به نقل از یک سخنگوی پلیس سروان کی Makhubele عنوان کرد و گفت که تحقیقات به قتل باز شده است.

در توییتر مردم شده اند اصرار پلیس برای پیدا کردن مقصر اما آنها نیز سوال که آیا سیستم عدالت را در خدمت Ms ناله و شکایت کردن به درستی.

در سال گذشته موجی از قتل زنان است که دریافت مقدار زیادی از تبلیغات منجر به یک سری تظاهرات با مردم تماس برای عمل بیشتری به کار گرفته می شود.

پس از آن ویژه جنسی جرائم دادگاه re-opened – آنها کار کرده اند و به طور متناوب در طول سال های اخیر به دلیل مشکلات بودجه, به گزارش بی بی سی Pumza Fihlani از ژوهانسبورگ.

بیشتر منابع نیز به کارگردانی نسبت به هر دو مکان ایمنی برای بازماندگان از سوء استفاده و همچنین به عنوان دولت-بودجه برنامه با هدف مردان تغییر رفتار به خبرنگار ما می گوید.

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de