پاریس (رویترز) – Cafe de Flore در پاریس یک بار آشامیدنی های مورد علاقه سوراخ Simone de Beauvoir و ژان-پل سارتر و گسترش جداول در امتداد پیاده رو در مقابل همسایه فروشگاه کتاب و بازگشایی در روز سه شنبه برای اولین بار در 11 هفته.

مردم خط تا به یک ناهار در تراس یک رستوران در پاریس به عنوان رستوران ها و کافه ها بازگشایی پس از بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در فرانسه 2 ژوئن 2020. رویترز/Benoit Tessier

مردم محلی می تواند یک بار دیگر لذت بردن از یک صبح اسپرسو البته تنها در جداول فاصله یک متر از هم جدا به عنوان دولت اجازه داده کافه ها و رستوران ها برای باز کردن, هوای آزاد, تراس برداشته سفر محدودیت هایی در فرانسه و مجاز آفتاب گرفتن در سواحل است.

“ما در حال پشت در خانه گفت:” به طور منظم راشل در کافه در پایتخت شیک چپ بانک محله است. “صبح زمان است زمان قهوه. ما در حال کشف عادات قدیمی.”

در سراسر پاریس, کافه صاحبان تجاوز در پیاده رو به حداکثر رساندن تعداد جداول آنها می تواند مجموعه ای. در هر حال به ارائه جدید خود را پیکربندی به مقامات محلی حاضر و در روز های آینده خود طرح های جدید بازرسی خواهد شد.

کسانی که بدون کمی و یا بدون صندلی در فضای باز شده اند کمتر خوش شانس.

در سراسر بوتیک-صف بلوار سن-ژرمن از Cafe de Flore این Brasserie Lipp که نگه داشته خدمت از طریق جنگ جهانی دوم بود اما تعطیل توسط coronavirus همه گیر باقی مانده بسته شده است.

حتی در روشن آسمان آبی, کسب و کار آغاز شده به آرامی. سرور عینک ماسک و گفت: آنها هنوز هم پیدا کردن راه خود را در شرایط جدید است. برخی از کافه ها جای منوها با chalkboards دیگران خواسته کاربران برای اسکن بارکد به مطرح کردن منو در گوشی های هوشمند خود.

در Le بوربن brasserie, کارکنان, مجموعه ای از حدود ده جداول در یک مربع کوچک در پشت مجلس شورای ملی. مدیر Jean-Pierre Viala گفت: آنها در رحمت از آب و خدایان با باران هوا در هفته بعد.

“این سخت است برای پیش بینی چه مقدار مواد غذایی برای خرید در زمانی که شما وابسته به آب و هوا” او گفت:.

وزیر دارایی Bruno le Maire روز سه شنبه وعده داده شده صندوق همبستگی برای کمک به کافه ها و رستوران ها می شود تا پایان سال 2020 است. بسیاری بستگی دارد که گردشگران در زمان عادی ازدحام در پاریس ترین در جهان در بازدید از شهرستان.

“ما به شدت نیاز به مرزها را دوباره باز گفت:” Arnaud Lacroix که قهوه و بستنی نوار واقع شده است در مقابل آتش زده کلیسای نوتردام پاریس کلیسای جامع.

در دو سال گذشته کسب و کار خود بوده و با چکش توسط ضد دولتی زرد “جلیقه” تظاهرات کلیسای جامع فروغ و در حال حاضر این ویروس.

“ما نمی تواند نگه دارید تا مقدار دیگر,” او گفت:.

نوشتن توسط ریچارد Lough; ویرایش توسط Philippa فلچر

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر