آکسفورد coronavirus واکسن ایمن و امیدوار کننده با توجه به انسان اولیه نتایج آزمایش در مجله لانست منتشر شده

جان کنز AP

دانشمندان رسیدگی نمونه از coronavirus واکسن محاکمه در آکسفورد واکسن گروه آزمایشگاهی در آکسفورد انگلستان در ماه ژوئن

لندن — دانشگاه آکسفورد و انگلیسی-سوئد شرکت دارویی AstraZeneca گزارش روز دوشنبه که خود را coronavirus کانديد واکسن که در آن ایالات متحده و دولت های اروپایی قرار داده شده اند قابل توجهی شرط نشان داده شده است در مراحل اولیه با آزمایش های انسانی به امن و به تحریک یک پاسخ ایمنی قوی.

مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست و شامل 1,077 داوطلبان به عنوان امیدوار کننده است. گزارش دوم در همان نشریه در یک چینی واکسن نشان داد آنچه محققان درگیر در این مطالعه به عنوان نتایج نسبتا مثبت.

http://www.washingtonpost.com/video/national/why-is-it-taking-so-long-to-develop-a-coronavirus-vaccine–one-scientist-explains/2020/03/26/7446a98d-9276-4687-9394-dc2118c25289_video.html

دو واکسن در میان 23 نامزد در حال حاضر در حال آزمایش در آزمایش های انسانی با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا نگه داشته شده توسط سازمان بهداشت جهانی است. بیش از 130 نفر دیگر در مطالعات بالینی. هیچ کدام هنوز ثابت برای محافظت از مردم از عفونت یا بیماری است. و دانشمندان هشدار می دهند که هیچ کس هنوز نمی داند چه سطح از واکنش سیستم ایمنی بدن خواهد بود یک سپر در برابر ویروس ها در دنیای واقعی از طریق یک مقطع از تاریخ بشریت — جوان به پیر و سالم به کسانی که با شرایط موجود.

اما با امید به فلک کشیده است که تعدادی از واکسن را به زودی به آرام جهانی همه گیر دولت های در حال ساخت سرمایه گذاری های عظیم و شرکت های دارویی در حال آماده تولید می باشد.

چین تایید استفاده از آن واکسن در داخل نظامی خود را در اواخر ماه ژوئن.

دولت آمریکا متعهد شده است تا $1.2 میلیارد به سمت آکسفورد تلاش و امن وعده 300 میلیون دوز اکتبر. یک اتحاد اروپا ادعا کرده 400 میلیون دوز در حالی که دولت بریتانیا طاس تخته نرد در 100 میلیون دوز در کنار دیگر ممکن است نامزد بودن طراحی و توسعه توسط امپریال کالج لندن است.

نخست وزیر بوریس جانسون بود مشتاق در مورد مراحل اولیه آکسفورد نتایج.

“این بسیار مثبت است ، بزرگ به خوبی انجام می شود به ما درخشان جهان-دانشمندان برجسته & محققان در @UniofOxford” جانسون توییتی دوشنبه. “هیچ تضمینی وجود ندارد, ما وجود دارد با این حال و مطالعات لازم خواهد بود — اما این یک گام مهم در جهت درست است.”

شکستن رکورد سرعت واکسن توسعه دهندگان heartened بسیاری از کسانی که می خواهید برای دیدن ویروس رام در سال جدید و زندگی به حالت عادی بازگشت.

اما چقدر در مورد این رمان پاتوژن ناشناخته باقی مانده است. هفته گذشته محققان بریتانیایی گزارش دادند که افراد آلوده به ویروس ممکن است دیدن دفاعی آنتی بادی علیه آن به سرعت محو شدن در ماه بالا بردن احتمال این که حفاظت طولانی مدت ممکن است گریزان — و که درمان ممکن است ارائه وعده بیشتر از واکسن.

هنوز واکسن پژوهشگران در آکسفورد و در جای دیگر خوشبین هستند آنها می تواند باعث تحریک تولید سلول های T که می توانید اقامت در گردش برای سال و به عنوان یک خدمت دائمی محافظت در برابر عفونت است.

“ما امیدواریم که این بدان معنی است که سیستم ایمنی بدن را به یاد داشته باشید این ویروس به طوری که ما واکسن محافظت مردم برای یک دوره طولانی” اندرو پولارد منجر نویسنده آکسفورد مطالعه در بیانیه ای گفت. “ما نیاز به تحقیقات بیشتری قبل از ما می توانیم تایید واکسن به طور موثر محافظت در برابر SARS-CoV-2 عفونت و برای چه مدت هر گونه حفاظت طول می کشد.”

در مقیاس بزرگ در جهان واقعی محاکمه آکسفورد واکسن نام ChAdOx1 nCoV-19 — در حال انجام در انگلیس و برزیل و آفریقای جنوبی. ایالات متحده قصد دارد آن را تست بعد از این تابستان همراه با یک تعداد انگشت شماری از نامزدهای دیگر در آزمایش های بالینی هر کدام با حدود 30000 داوطلب.

آکسفورد واکسن ساخته شده بود از ضعف و عدم تکرار نسخه از سرماخوردگی, ویروس, یک بودند. این طراحی شده است برای بیان یک بیت از coronavirus که تولید سنبله پروتئین است که این ویروس استفاده می کند به وارد کردن و آلوده کردن سلول های انسان است.

در آزمایش های اولیه نشان می دهد هیچ عوارض جانبی جدی است.

پل Offit مدیر واکسن مرکز آموزش در بیمارستان کودکان فیلادلفیا گفته است که هنوز مشخص نیست چگونه محافظ ایمنی حافظه در سلول های T خواهد بود در برابر coronavirus در بخشی به دلیل ایمنی حافظه است که به طور معمول با ارزش تر در برابر عوامل بیماری زا است که دیگر دوره کمون از coronavirus.

بزرگترین نگرانی در مورد آکسفورد مطالعه این بود که در حالی که این واکسن باعث سیستم ایمنی بدن بهترین زمانی که یک شات دوم اجرا شد که دو دوز رژیم تنها آزمایش در 10 بيمار.

“من می خواهم می خواهم برای دیدن در یک فاز 2 محاکمه دو دوز همواره القا خنثی کننده پاسخ آنتی بادی و آن را نسبتا طولانی-زندگی — و نه ماه و نه چند هفته” Offit گفت.

عفونی-بیماری کارشناسان هشدار می دهند که واکسن باید به طور گسترده ای تجویز می شود برای محافظت از جمعیت عمومی و در یک دوره گسترده شک و تردید و حتی خصومت آشکار نسبت به پژوهش و دانشمندان هر واکسن که underperforms یا باعث عوارض جانبی جدی خواهد مجموعه تلاش.

تحریریه در مجله لانست هشدار میدهد: “این مسابقه برای یک واکسن حرکت سریع به عنوان نیاز به یک راه حل آشکار است اما ما نمی توانیم فراموش کنیم که ایمنی از بالاترین اهمیت است.”

در بازتاب چگونه به طور گسترده ای پیش بینی شده و حتی خیلی زود واکسن نتایج تبدیل شده اند در طول همه گیر نتایج از آکسفورد دادگاه به بیرون درز شد به اخبار رسانه ها در روز قبل از انتشار و اعتیاد به مواد مخدره ادامه داد: برای ساخت بیش از آخر هفته.

“برای من این پیام است که آن را به نظر می رسد مانند آن حکم مطالعه بیشتر. هیچ showstopper بر اینجا” گفت: پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور. “خط پایین این است که وجود دارد شاید برخی از وعده اما قطعا شما نمی تواند اعلام پیروزی با هر وسیله ای در این دو واکسن. وجود دارد هیچ چیز در اینجا است که باعث می شود من به می گویند ما می توانیم در حال حاضر انتشار این به مردم است.”

چینی نامزد مورد آزمایش قرار گرفت و 500 نفر و نشان داده می شود نسبتا امن باعث عوارض جانبی مانند درد در محل تزریق و تب و سردرد اما با برخی از واکنش های شدید شود. آن را ناشی از یک واکنش سیستم ایمنی بدن در بسیاری از شرکت کنندگان است. این واکسن اولیه عملکرد ناامید کننده بوده است به برخی از دانشمندان وجود داشته است و نگرانی که وجود دارد در حال حاضر ممکن است یک دلیل آن را نمی خواهد کار بر روی بسیاری از مردم است. وجود دارد قابل توجه ایمنی در جمعیت انسانی به تکنولوژی در هسته واکسن یک ویروس بی ضرر است که به کشتی در یک ژن که باعث پاسخ ایمنی به کوروناویروس.

این واکسن باعث تولید آنتی بادی خنثی است که می تواند به جلوگیری از ویروس تنها در حدود نیمی از افراد مورد آزمایش — 59 درصد از کسانی که با توجه به دوز بالا و 47 درصد با توجه به دوز پایین تر. افراد مسن تر تمایل به پاسخگویی کمتر مطلوب.

نهایی اثبات اینکه هر واکسن خواهد بود آزمایشات بالینی در مقیاس بزرگ است که با استفاده از یک تلنگر از سکه به طور تصادفی تصمیم می گیرید که آیا هزاران نفر از مردم از دریافت واکسن تجربی یا دارونما شات و سپس صبر کنید تا ببینید که آیا واکسن گروه محافظت در برابر عفونت و یا بیماری شدید.

سیستم ایمنی بدن با استفاده از یک چند جانبه رویکرد به شکست هر پاتوژن و هنوز مشخص نیست دقیقا چه محافظت در برابر عفونت کروناویروس.

بسیار توجه عمومی متمرکز شده بر روی آنتی بادی است که جلوگیری و خنثی کردن ویروس. آزمايش واکسن از شرکت بیوتکنولوژی مدرن و غول دارویی Pfizer نشان داده شده است به ماشه آنتی بادی در مشابه و یا سطح بیشتری از افرادی که به طور طبیعی دوره نقاهت بعد از عفونت کروناویروس یک معیار است که بسیاری از دانشمندان در نظر امیدوار نشانه.

اما دیگر وجود دارد اشکال از سیستم ایمنی حافظه از جمله سلول های T که یک منطقه از افزایش علاقه به عنوان شواهد تجمع می یابد که سطح آنتی بادی می تواند رها کردن سرعت در مردم به طور طبیعی دوره نقاهت بعد از یک عفونت است. آکسفورد و مطالعات مانند مطالعات از مدرن و فایزر اندازه گیری برخی از T-cell پاسخ.

یک نوع سلول T یاور سلول های T می تواند نسبت به “مربی فوتبال که در آن مربی خواستار بازی گفت:” آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا. “آنها در حال هماهنگی پاسخ ایمنی از سایر سلول های سیستم ایمنی بدن — کسانی که واقعا مهم است.” یاور سلول های T می تواند دستور سیستم ایمنی بدن به تولید ویروس-آنتی بادی های مبارزه با.

نیز وجود دارد که “قاتل” یا سیتوتوکسیک T سلول های که قادر به از بین بردن سلول های آلوده.

“معلوم نیست نقشی که سايتوتوکسيک سلول های T در بهبود covid-19 بیماری” Offit گفت. “این است که در یک معنا یک دوم خط دفاع است.”

جانسون گزارش از Boulder, Colo.

ایالات متحده و بریتانیا و کانادا می گویند روسیه cyberspies در حال تلاش برای سرقت coronavirus تحقیقات واکسن

ظریف اما اثبات نشده RNA آزمایش جهش به جلو در coronavirus واکسن مسابقه. آیا آنها کار می کند ؟

Coronavirus واکسن توسعه دهندگان ‘عجیب و غریب مشکل است. وجود دارد نه به اندازه کافی افراد بیمار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de