پاکستان ‘توهین’ اعدام زن و شوهر درخواست برای آزادی


Shagufta کوثر و Shafqat امانوئل صرف شش سال زندان در انتظار یک درخواست تجدید نظر خود را در برابر حکم اعدام برای “توهین به مقدسات” به این نتیجه.

در حال حاضر خانواده فقیر مسیحی زن و شوهر از مرکزی شهر پاکستان از گوجرہ امید پایان دادن به مصیبت خود را می تواند در چشم با یک جلسه نهایی در لاهور دادگاه عالی برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

خود را وکیل سیف ul Malook که او نیز به نمایندگی از آسیا بی بی دیگر زن مسیحی که تا به حال حکم اعدام برای توهین به مقدسات با موفقیت لغو شد به بی بی سی گفت شواهد استفاده می شود برای محکوم کردن این زن و شوهر بود و عمیقا ناقص.

اما او هشدار داد که قضات می توان به “ترس” از acquitting مظنون در مورد آنها هدف خود را توسط افراط گرایان. دادگاه نیز آهسته در هفته های اخیر به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

  • چرا مسیحیان این کشور را هدف قرار
  • قوانین توهین به مقدسات در سراسر جهان

زن و شوهر ازدواج کرده بودند به اعدام محکوم شده در سال 2014 ارسال کفر آمیز پیام های متنی توهین به پیامبر اسلام به محلی امام از یک شماره تلفن ثبت شده به Shagufta کوثر نام. توهین به مقدسات مجازات مرگ در پاکستان و هر چند هیچ کس تا به حال اعدام شده اند برای آن ده ها تن کشته شده اند توسط اوباش پس از متهم به جرم و جنایت.

Shagufta برادر یوسف که درخواست نام خانوادگی خود را منتشر نمی شود به بی بی سی گفت که زن و شوهر بودند و او شک آنها با سواد بودند به اندازه کافی و حتی نوشته اند که پیام های توهین آمیز. Shagufta مشغول به کار به عنوان یک سرایدار در یک مدرسه مسیحی در حالی که شوهر او Shafqat است تا حدی فلج.

یوسف گفت: در مراجعه به زندان Shafqat به او گفت که او شکنجه شده به ساخت یک غلط اقرار: “او به من گفت که پلیس آمار [او] خیلی سخت است که پای او شکسته شد.”

این زوج دارای چهار فرزند که یوسف گفت: تا به حال شده است در سمت چپ دچار آسیب های روانی.

“تمام وقت آنها در حال گریه کردن… آنها از دست رفته آنها مایل به دیدن پدر و مادر خود را دوباره.”

گروه های حقوق بشر می گویند توهین به مقدسات اتهامات اغلب استفاده می شود به حل و فصل شخصی نمرات و یا هدف قرار دادن اقلیت های مذهبی. زن و شوهر وکیل به بی بی سی گفت که در محاکمه آنها پیشنهاد یک مسیحی همسایه آنها استدلال کرده بود ممکن است با خریداری یک سیم کارت در Shagufta کوثر نام و ارسال پیام در سفارش به قاب آنها.

محکومیت توهین به مقدسات اغلب در نهایت در دادگاه تجدید نظر لغو در پاکستان است. در سال گذشته آسیا بی بی سمت چپ این کشور پس از بیش از یک دهه در زندان بوده است تبرئه توسط دادگاه عالی. این حکم منجر به تظاهرات خشونت آمیز توسط گروه های مذهبی تندرو.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

وکیل سیف ul Malook به بی بی سی گفت به اعتقاد او در این مورد در برابر Shagufta کوثر و شوهر او حتی ضعیف تر از آن است که در برابر آسیا بی بی.

او گفت: این زن و شوهر سزاوار مشابه حمایت از جامعه بین المللی و اگر تبرئه آنها همچنین نیاز به پناهندگی در خارج از کشور. یوسف بی بی سی گفته خانواده امید برای عدالت بوده است, افزایش, با دیدن آسیا بی بی را آزاد کند.

قضات دیوان عالی کشور که تبرئه آسیا بی بی هشدار داد خطر دروغین توهین به مقدسات اتهامات – اما موارد جدید ادامه به ثبت در کشور است. در ماه آوریل یک زن از احمدی فرقه در نظر گرفته بدعت در پاکستان بود به اتهام توهین به حضرت محمد در طول یک استدلال پس از او اقدام به کمک مالی به یک مسجد محلی.


که پاکستان چقدر است ؟

  • را تا 1.6 درصد از پاکستان عمدتا مسلمان جمعیت
  • اکثریت بازماندگان از کسانی که تبدیل شده از آیین هندو تحت راج بریتانیا
  • بیشتر تبدیل به فرار خود را کم کاست وضعیت و بسیاری از آنها در میان فقیرترین در پاکستان
  • هدف قرار دادن مسیحیان سوخت توسط قوی ضد قوانین توهین به مقدسات و خشم بر ما رهبری جنگ در افغانستان

آیا قوانین توهین به مقدسات پاکستان?


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر