پاکستان سرکوب ایمنی نقض coronavirus موارد بالا 100,000

فایل عکس: یک مرد با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت او به عنوان حرکات در حالی که خرید در میان عجله از مردم در خارج از یک بازار الکترونیک پس از پاکستان شروع به کاهش مستند محدودیت به شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) همچنان در کراچی پاکستان 4 ژوئن 2020. رویترز/اختر سومرو

اسلام آباد (العالم) – پاکستان ثبت کرده است بیش از 100 ، 000 coronavirus عفونت مقامات آمار نشان داد در روز دوشنبه و افزایش روزانه عفونت باعث شده است تا مقامات شروع به اجرای دقیق دولت اقدامات ایمنی.

جنوب کشور آسیایی است که ثبت نام 2,067 دفاع کرد گرفته شد مرگ و میر و 103,671 عفونت رمان coronavirus برداشته آن مستند ماه گذشته اما اعلام پروتکل برای بازگشایی بازارهای صنایع و حمل و نقل عمومی از جمله اجباری با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله.

“اول ما آموزش توده ها در مورد پروتکل های پس از آن ما به آنها هشدار داد و در حال حاضر در آخرین دیدار با نخست وزیر در صندلی ما به کارگردانی دولت برای سرکوب مکان پروتکل نیست که به دنبال” پاکستان برنامه ریزی وزیر Asad عمر گفت: در یک کنفرانس خبری در تعطیلات آخر هفته.

بسیاری از بازارها و مغازه ها شده اند مهر و موم شده به دلیل عدم رعایت در طول چند روز گذشته گفت: عمر که سران ملی در پاسخ به این بیماری همه گیر.

پاکستان تنظیم شده و پرونده برای تعدادی از جدید روزانه عفونت بیش از 10 روز گذشته تا حدودی منعکس کننده افزایش تست.

اما از 23,000 آزمون روزانه بیش از 1 در 5 مثبت بوده است بیش از 10 روز گذشته. قبل از این مستند برداشته شد در مارس 9 تعداد آزمون پیدا کردن coronavirus بود حدود 1 در 10 آمار دولتی نشان می دهد.

مقامات دولتی می گویند پروتکل های ایمنی هستند که به دنبال به خصوص پس فقط قبل از مسلمان تعطیلات عید فطر که نشانه پایان مقدس روزه ماه رمضان است.

تصمیم به بلند مستند در مارس 9 با وجود افزایش عفونت کروناویروس که باعث بیماری تنفسی COVID-19 بود که باعث وخیم تر شدن بحران اقتصادی و بیکاری است.

پاکستان 16 کشور به بیش از 100,000 عفونت همشهری چوب خط نشان داد. این ویروس گسترش هنوز به اوج در پاکستان مقامات می گویند.

گزارش جبران Peshimam; ویرایش توسط توبی چوپرا و باربارا Lewis

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>