پاکستان پهن آن coronavirus منحنی اما مقامات ترس تعطیلات آینده می تواند باعث سنبله

محمد سجاد AP

مردم در یک بازار گاو راه اندازی برای آینده مسلمانان تعطیلات عید قربان در پیشاور پاکستان, در تاریخ 4 ژوئیه.

اسلام آباد پاکستان — دو ماه پیش حتی با رمان coronavirus کمین پاکستانی مشتاق بودند تا جشن عید فطر مسلمان تعطیلات به مناسبت پایان ماه مبارک رمضان پس از یک ماه از نماز و روزه. این ویروس تا به حال به سختی آسیب دیده این کشور تا مقامات تصمیم به بلند کردن برخی از سلامتی محدودیت اجازه می دهد مردم به فروشگاه و معاشرت آزادانه.

در عرض چند هفته قیمت این آرامش تبدیل شده بود کاملا روشن است: موارد covid-19 افزایش یافت و در فقیر با اکثریت مسلمان کشور از 230 میلیون و بیمارستان ها غرق شد. در ماه ژوئن عفونت های رسیده از 6000 در هر روز و چند روز دیدم نزدیک به 150 مرگ و میر. به طور کلی 260,000 پاکستانی تبدیل شده اند آلوده به بیش از 180,000 بهبود یافته اند و بیش از 5,400 فوت کرده اند.

یک sterner رسمی نگرش در حال حاضر غالب است. نخست وزیر عمران خان در حالی که تمایلی به تحمیل یک در سراسر کشور مستند آغاز یک سیاست دو هفته “نقطه داغ” مستندات در صدها نفر از جوامع که در آن به آن را حذف به شدت افزایش. خان همچنین خواسته های نظامی برای کمک به مبارزه و نقش آن در لجستیک امنیت و نظارت کمک به صاف coronavirus منحنی. چند هفته گذشته را دیده اند کمتر از 2,200 موارد جدید و 70 مرگ در روز به طور متوسط.

اما هیچ کس در دولت تنفس آه امداد. دو هفته از هم اکنون ملت خواهد جشن عید قربان مختلف مسلمان تعطیلات قربانی که به تساوی میلیون ها نفر به شلوغ نمایشگاه دام, خرید و بازار و مساجد و جمع های خانوادگی و مراسم کشتار حیوانات.

با ترس از ویروس ebbing مقامات نگران هستند که مردم را رها ماسک و اجتماعی فاصله و با عجله به شلوغ تعطیلات تنظیمات. و با اقتصاد به شدت آسیب دیده و استانی تحمیل تکرار تعطیلی رستوران ها و سالن های عروسی و مکانهای تفریحی بسیاری از پاکستانی ها نیز از جان گذشته برای بازگشت به کار و کسب و کار.

فاروق نعیم

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کودکان راه رفتن گاو در آماده سازی برای آینده قربانی جشنواره عید قربان در راولپندی در جولای 7.

“من مصرانه از کشور به ادامه رعایت [هشدارها] ضروری برای حفظ روند مثبت است. Eid-ul-ازهاری را باید جشن با سادگی بنابراین به عنوان نه به تکرار آنچه در گذشته اتفاق افتاد عید” خان گفت: در توییتهایی جمعه با استفاده از یک جایگزین املا برای عید قربان.

در آن زمان, او گفت:, سلامت, هشدارها بودند “نادیده گرفته & بیمارستان های ما خفه شد.” در حال حاضر, او گفت که او سفارش اکید اجرای” قوانین.

علاوه بر یادآوری به مردم برای حفظ پوشیدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی دولت با صدور دستورالعمل های جدید در تعطیلات رفتار مانند اجتناب از سفارشی از تبریک دوستان و بستگان با “عید در آغوش.” آن را صادر کرده است قوانین جداگانه برای بازدید از این آب گل آلود بازار که در آن مردم به خرید و فروش بز و گوسفند و گاو برای مذهبی قربانی. فروشندگان هستند که خواست به ترتیب خرید آنلاین و در زمانی که ممکن است.

“هر گونه بی دقتی در رعایت اقدامات پیشگیرانه در طول Eid-ul-ازهاری ممکن است منجر به یک تازه سنبله در coronavirus موارد” هشدار اسد و عمر و یک غیر نظامی رسمی عنوان این دولت در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. منتقدان باید نسبت به کاهش عفونت رای دادن به تست کاهش می یابد اما عمر گفت: بیشتر همکاری مردم تا به حال منجر به کاهش قابل توجهی در تعداد مثبت نتایج آزمون.

دخالت نظامی اضافه کرده است هر دو نیروی انسانی و اقتدار به تلاش است. تحت یک فرماندهی مشترک مرکز ارتش و رهبران غیر نظامی به طور منظم. سربازان کمک به اجرای محلی مستندات و ارتش-اجرای سازمان استخبارات است که با استفاده از نظارت به منظور بهبود تماس با ما-ردیابی کردند.

قدرت سنت نیز قوی باقی می ماند و با این حال هر از ویژگی های مهم عید قربان شامل حوادث با انبوه انسان mingling. برجسته از تعطیلات مراسم کشتار دام و اغلب در مردم متری به عنوان قربانی ارائه شده به خدا.

پرخطرترین سایت رسمی دام بازار راه اندازی در نزدیکی مناطق شهری قبل از هر نماز ، هزاران نفر از خریداران سرگردان میان موقت corrals و اصطبل بازرسی حیوانات برای لنگش و شمارش دندان های خود را به مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی برای یک قربانی است که خدا را خشنود. این نمایشگاه نیز یک منبع مهم درآمد برای کشاورزان که می توانید کسب درآمد چندین هزار دلار برای یک گاو زیبا یا محکم گاو نر.

در روز پنج شنبه به عنوان بازارهای شد و شروع به باز کردن فروشندگان و بازدید کنندگان ابراز اشتباه مخلوط از نظرات در مورد این ویروس وزن هر دو احساسات مذهبی و اقتصادی باید در برابر نگرانی های بهداشتی. در نزدیکی اسلام آباد و در شمال غربی خیبر پختونخوا استان کمتر از نیمی از بازدید کنندگان و تعداد بسیار کمی از فروشندگان بودند با پوشیدن ماسک.

“من فکر می کنم این coronavirus است که عمدتا اعتیاد به مواد مخدره است و نه به عنوان خطرناک به عنوان آنها می گویند” گفت: صفدر گل, 24, ایستاده در کنار چندین صدای بز آورده بود به اسلام آباد از 200 مایل دور. “آن را از بین برد تا کسب و کار ما. خدا را شکر که با آمدن عید مردم شروع به خرید دوباره. آن را تنها چند روز اما من فکر می کنم ما قادر خواهد بود به را تشکیل می دهند برای برخی از ما از دست دادن.”

یکی دیگر از حیوانات گر موسی جاوید گفت که او تا به حال متوقف پوشیدن ماسک بعد از همسایگان خندید و او را به نام ترسو. “من هنوز هم سعی کنید برای شستن دست من اما آن سخت است برای تمیز ماندن در این کار. در حال حاضر ما شنیدن تاج موارد کمتر است. مردم را دیدار یکدیگر برای عید و این بیماری ممکن است گسترش, اما هیچ کس مراقبت” جاوید گفت. “همه بیشتر نگران در مورد کسب و کار خود را.”

دیگر در معرض خطر محل برگزاری این ویروس به گسترش است که در شهری بازار که در آن خانواده ها انتظار می رود به گله در هفته آینده به مرور و مقرون به صرفه در لباس و فروشگاه طلا و جواهر. در شهرهای بزرگ مانند راولپندی و کراچی در کوچه های باریک از مغازه ها تمایل دارند به سرعت پر کردن با مشتریان است. پس از هفته cooped در خانه در قرنطینه بسیاری از مردم گفت: آنها به دنبال به جلو به عید خرید.

“چه مدت می توان اقامت در داخل ؟ آن را مانند یک زندان” گفت: طاهر علی, 46, سیمان, پیمانکار, خانواده که صرف سه ماه در خانه است اما در حال حاضر جسارت به بازار. “ما باور داریم که خدا می خواهد از ما محافظت می کند اما ما نیز پوشیدن ماسک و حفظ عفونی در ماشین. اوج این بیماری به نظر می رسد بیش از در حال حاضر. من یک پسر عمو و یک عمه که آلوده شد و بهبود یافت. دولت نگران افزایش موارد, اما من فکر می کنم ما خوب خواهید بود.”

روز جمعه در بسیاری از مساجد پر شد به صورت هفتگی نماز با برخی از نمازگزاران به رعایت دستورالعمل های بهداشتی اما دیگران آزار. پس از یک نماز در اسلام آباد یک مغازه دار به نام مظهر اقبال, 43, گفت که او برنامه ریزی شده برای حفظ پوشیدن ماسک خود را حتی اگر بسیاری از مردم بر این باورند که کوروناویروس “در مورد به پایان است.”

“مردم در حال گرفتن بی دقتی در حال حاضر” اقبال گفت. “من یک نشانه در فروشگاه است که می گوید ‘ماسک خدمات’ اما مردم هنوز وارد کنید بدون آنها و گاهی اوقات آن منجر به استدلال. من خوشحال هستم که ویروس است که تقریبا بیش از, اما با مردم از دست دادن علاقه به اقدامات ایمنی به خصوص در طول عید من ترس آن می تواند تبدیل به یک مشکل بزرگ است.”

آصف حسن

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک معامله گر تغذیه گاو در یک بازار گاو برای عید قربان در کراچی.

پاسبان گزارش از کابل. الحق نواز خان در پیشاور پاکستان منجر به این گزارش.

در جهان پنجم-پرجمعیت کشور آموزش از راه دور یک کانال تلویزیونی

چشم انداز: در آمریکا خیابان پژواک از پیش تظاهرات در خاک های خارجی

چشم انداز: یک مرد پاکستانی به من گفت که او می ترسید او کشته شود برای افشای ‘قتل های ناموسی.’ بدترین ترس آمد درست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de