فایل عکس: افسران پلیس در حال تصویر در طول حکومت نظامی به عنوان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع همچنان در پاناما سیتی پاناما مارس 31 سال 2020 است. رویترز/Erick Marciscano

پاناما سیتی (ایسنا) – پاناما دولت در روز شنبه گفت: این امر reimpose محدودیت در حرکت مردم در دو استان با بالاترین شیوع کروناویروس پس از آخرین افزایش عفونت های جدید در این کشور آمریکای مرکزی.

از دوشنبه, پاناما را دوباره اعمال محدودیت برای جلوگیری از حمل و نقل مردم در استانهای پاناما که شامل شهر و پاناما Oeste دولت گفت. محدودیت خواهد متناوب بین مردان و زنان و همچنین مطابق با این شماره در کارت شناسایی.

Nadja Porcell مدیر کل بهداشت و درمان گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی که این کشور بود محکم کردن آن و مهار اقدامات به این دلیل که به دلیل عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در میان اخیر افزایش داخلی سفر.

“پاناما هنوز این شانس را برای پیروزی در نبرد در برابر COVID-19 زیرا نظام سلامت سقوط کرده است اما اگر رفتار مشاهده شده در این هفته به ادامه… منابع ضروری می تواند اجرا” Porcell گفت.

محدودیت یک شکست پاناما که در ژوئن 1 روشن از استفاده از یک کل مستند به یک شب مقررات منع رفت و آمد و شروع بازگشایی اقتصاد اجازه می دهد غیر فلزات استخراج معدن به راه اندازی مجدد و همچنین به عنوان بخش عمومی ساخت و ساز.

در طول 24 ساعت گذشته پاناما را تایید موارد عفونت کروناویروس افزایش 541 به 16,004 در حالی که مرگ و میر افزایش از 16 به 386 و در مجموع دولت گفت.

گزارش Elida Moreno; ویرایش توسط دن Grebler

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر