همه گیر نمی تواند جلوگیری از استمفورد از ادای سوگند در جدید رئیس پلیس

استمفورد — با هر کس که در اتاق با پوشیدن ماسک شهردار دیوید مارتین سوگند در تیموتی شاو به عنوان شهرستان جدید رئیس پلیس در مقر پلیس صبح روز پنج شنبه.

شاو و 53 که صرف پنج سال گذشته به عنوان رئیس Easton اداره پلیس می شود 15th ارشد در وزارت 126 سال سابقه.

پست به ارمغان می آورد رئیس جدید به شهرستان و بخش که در آن او در خدمت به 27 سال. قبل از decamping برای یستن شاو تا به حال به دست مقام دستیار ارشد در ستمفرد و فرمان نزدیک به 150 افسران.

یک رویداد مانند نصب و راه اندازی یک رئیس جدید معمولا به تساوی یک جمعیت از خانواده و دوستان و شهر مقامات. اما شاو گرفت در طول یک مراسم خصوصی با خانواده و چند نفر دیگر در اداره پلیس جامعه در اتاق با توجه به اجتماعی فاصله مورد نیاز در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این یک زمان بسیار چالش برانگیز, همه ما می دانیم که. اما در عین حال این است که هنوز یک روز افتخار در شهرستان ستمفرد به عنوان ما به جلو حرکت می کند و در ادامه به طرح ایمنی و در آینده شادی همه ساکنان در شهر” مارتین گفت. “در برخی از راه با وجود تمام چالش هایی که ما و همه ما می دانیم آنچه که آنها با این ویروس آن را نیز یک روز افتخار برای رئیس شاو و تمام خانواده اش و مردم Stamford.”

مارتین گفت: در خصوص نقل مکان کرد و با فداکاری و برخی از افسران که تصمیم به ایستادن در باران به شیشه پنجره ها از جامعه اتاق برای دیدن شاو بود سوگند یاد کرد.

“این یک افتخار, افتخار, لحظه,” او گفت:.

شاو گفت که تا چند ماه پیش او تا به حال هیچ اگاهی او را از آمدن او به گروه به عنوان رئیس آن.

“مردم از من خواست در گذشته اما من واقعا فکر کردم این بود که در جهت دیگر و من فکر نمی کنم من در حال اجرا است. اما آن را به عنوان بازی کردن با آن وضعیت و دیگر آن رفت به انتصاب یک رئیس جدید بیشتر مردم شروع به تماس با من و من شروع به فکر می کنم آن زمان خوبی برای بازگشت,” او گفت:. “به عنوان چیزهایی که نقل مکان کرد و در آن به نظر می رسید مانند یک گزینه قابل دوام است.”

با توجه به بحران کنونی شاو گفت: آن را دشوار است به توان در یک جشن, خلق و خوی. اما او گفت که او مشتاق است به عنوان رئیس. “من بسیار هیجان زده هستم که این فرصت را برای رهبری این گروه پس روسای قبلی که من همیشه از نگاه کردن به و محترم است. این یک افتخار است.”

شاو گفت که او به عقب گرفته توسط شهردار سفارش به پوشیدن ماسک در طول مراسم.

“این بار ما در. شما همچنین ممکن است منجر شود به عنوان مثال,” او گفت:.

قبل از این مراسم بیش از مارتین به اقدام رئیس تام Wuennemann تشکر ویژه برای اجرای 270-عضو گروه پس از ماه جولای.

“او توانسته است این بخش در یک جامد, بزرگ, راه فوق العاده در برخی از چالش ترین این بخش تا به حال بود. بنابراین من فقط می خواستم با تشکر از شما برای خدمات خود را در آن شده است فوق العاده است. من فقط می خواهم به شما را تحسین می کنم” مارتین گفت.

Wuennemann قبلا به عنوان دستیار ارشد.

شاو گفت که او تا به حال هیچ برنامه فوری برای تنظیم ساختار فرماندهی گروه. در روز پنج شنبه او برنامه ریزی شده برای دیدار با او فرماندهی و کارکنان پلیس اتحادیه اروپا می شود و به آن خوش آمد می گوید هر یک از تیم ملی به عنوان ماموران نشان داد تا برای تغییرات خود را. پس شاو خروج برای یستن گروه استخدام 61 افسران جدید.

شاو گفت: توجه خود را در حال حاضر است همه گیر و او می خواهد به مطمئن شوید که بخش در حال انجام است همه چیز آن را می توانید برای افسران خود را و خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان شهروندان در استمفورد.

“اجازه می دهد تا مطمئن شوید که ما را از دست ندهید هر چیزی. این زن و شوهر بعد از هفته در حال رفتن به, وحشیانه, برای جامعه,” او گفت:, و اضافه کرد که بخشنامه برای ساکنان استمفورد این است که “ایمن ماندن و ماندن در داخل.”

رئیس سابق جان Fontneau گفت: مارتین ساخته شده یک انتخاب بسیار عالی در انتصاب شاو.

“در طول این بی سابقه و زمان آشفته در جامعه ما تیم و به ارمغان خواهد آورد با او آرام بخش, بدون مزخرف رهبری سبک است که در آن او خواهد شد به عنوان مثال منجر شود” Fontneau گفت. “تیم استعدادهای چشم انداز خود را, هوش خود را و شفقت هستند و در محدوده گسترده ای. اما تیم صداقت را مهمترین دارایی. خوش آمدید به عقب و یا باید من می گویم خوش آمدید صفحه اصلی.”

رئیس سابق رابرت Nivakoff مشترک Fontneau نظر.

Nivakoff که زد این گروه از سال 2009 تا 2012 قبل از تبدیل آن به Fontneau گفت: او را به یاد زمانی که او منصوب شاو به سر تا به تازگی ایجاد شده محله تاثیر واحد.

او گفت: این تیم که کار از 7 بعد از ظهر تا 3 صبح تقسیم این شهر به بیش از 20 محله مورد مطالعه آمار جرم و جنایت در هر کار می کرد و از زمانی که جرم و جنایت بالا بار رخ داده است.

“من او را انتخاب و آنجا بود که پویا و خلاق و حرفه ای آن کار می کرد” Nivakoff گفت. “آنها تا به حال موفقیت فوق العاده ای و کاهش جرم و جنایت با 28 درصد در این شهرستان است. من بسیار تحت تاثیر قرار با این کار او انجام داده بود و من می دانم که او را به انجام همان چیزی که برای شهرستان ستمفرد.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de