همه گیر پاسخ نیاز به پست-رشد اقتصادی تفکر

در میان وحشتناک فاجعه انسانی از بیماری و مرگ بسیاری از آن در حال وقوع در بیمارستان و کارکنان شجاع اما overworked و تحت مجهز به پزشکان و پرستاران ما همه در حال یادگیری یک بار دیگر آنچه در آن احساس می کند مانند زمانی که رشد اقتصادی می آید به یک مرتعش توقف و اقتصاد می رود به معکوس—کاهش و مصرف خود را. میلیون ها پرتاب شده است از کار تعداد بی حد و حصر کسب و کار توقیف. سنت لوئیس فدرال رزرو تخمین می زند که Q2 بیکاری می تواند ساعت در عنوان بالا به عنوان 32.1 درصد (برای مقایسه نرخ بیکاری در اعماق رکود بزرگ بود 25 درصد و در طول رکود بزرگ از 2008-2010 آن به اوج خود رسید و در 10 درصد). هر چند اقدامات رادیکال در حال حاضر باید به تصویب رسید و به سرعت گسترش coronavirus آن اقدامات با داشتن عوارض جانبی سمی در اقتصاد است.

در عین حال رشد اقتصادی محدود بود و برای پایان دادن به در برخی از نقطه و یا بدون ویروس. چند لحظه بحرانی فکر تایید می کنند که نمایی توسعه اقتصاد—که فرآیندهای فیزیکی به ناچار مستلزم استخراج منابع طبیعی و آزادسازی آلاینده زباله—مقصد است برای رسیدن به محدودیت های داده شده واضح و قابل اثبات واقعیت است که ما در زندگی محدود سیاره است.

با این حال ما نیز اتفاق می افتد به در یک زندگی اجتماعی انسان جهان است که در آن یک دهه جهش اقتصادی و رشد جمعیت بر اساس snowballing برداری از عرضه محدود سوخت های فسیلی تبدیل به نرمال به طوری که رهبران جهان آمده اند به توافق برسند که رشد می تواند و باید همچنان برای همیشه لطفا برای. در واکنش به این وضعیت clear-eyed سیستم های زیست محیطی و دانشمندان در طول چند دهه گذشته سیاست های پیشنهادی یا به انتقال از اقتصاد جهانی دور از آن نزدیک به خودکشی مورد نیاز برای رشد نامحدود و یا به کوسن تاثیر زمانی که رشد محدود هستند و در نهایت رسید.

در این پست-رشد قطار اندیشه بود تا به حاشیه رانده شده توسط اقتصاددانان جریان اصلی است که تعداد کمی از افراد تحصیل کرده بودند و حتی از وجود آن آگاه. به عبارت دیگر این وضع به طور کامل در خارج از Overton پنجره قابل قبول گفتمان عمومی.

سپس در سال 2008 چرخ های مالی اتوبوس که ما همه سوار سقوط کرد و در آنجا بود باز برای بحث و گفتگو در مورد راه های مختلف سازماندهی اقتصاد است. در اوایل دوره بهبود پس از بحران مالی جهانی من ارائه شده دارای محدودیت بر اساس نظر اقتصاد در کتاب پایان از رشد که در آن من خلاصه گمراه سیاست های پیشنهادی برای گرفتن جامعه در پایدار آهنگ بدون از بین بردن معیشت. اما بانک مرکزی و دولت های ملی موفق به طور موقت به قید وثیقه از جادوگران و quants که به رسوب بحران دوباره شروع به رشد و در نتیجه محدود Overton پنجره یک بار دیگر.

هنوز در طول دهه است که به دنبال یک دانه از پست-رشد اقتصادی تفکر کاشته شد و شروع به جوانه زدن. در اروپا و زیست محیطی اقتصاددانان و فعالان زیست محیطی سازمان یافته “degrowth” همایش. این کشور کوچک بوتان که تجربه شده بود از آنجا که 1970s با خوشبختی ناخالص ملی (قدر) به عنوان یک جایگزین به محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی), تا اندکی خود را یافته و استدلال در سازمان ملل متحد است که کشورهای دیگر نیز باید هدف به صورت گسترده اجتماعی رضایت به جای رشد در مبادله پولی. گروه ارتقای بانکداری قارچ در سراسر ایالات متحده و مقالات در مورد مدرن پولی نظریه (MMT) و جهانی درآمد اولیه (UBI) به نظر می رسد در عمده رسانه های خبری; دومی بود و حتی ترویج اولیه مدعی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

هنوز هم اقتصادی روحانیت برگزار می شود تنگ به آن دگم. با وجود آن که آشکارا غیر منطقی تقاضا برای رشد بی پایان ادامه داد: به دفاع با استفاده از شکنجه استدلال و گیلاس برداشت آمار. ما می تواند در رشد سبز راه ارتدوکس اقتصاددانان اصرار داشت—راه هایی است که نمی تاثیر بر محیط زیست. خوب این درست است که ما می توانیم با استفاده از منابع موثر تر ما می تواند به بازیافت بیشتر و ما می توانیم پیدا کردن راه هایی برای کاهش سمیت زباله تولید کنیم. اما این واقعیت باقی می ماند: بیش از یک اقتصاد رو به رشد خواهد شد در نهایت و به ناچار تا بیشتر زیست محیطی فضا از یکی که رشد نمیکند. حتی ثروتمندترین مرد در جهان ساخته شده است که خود صدها میلیارد دلار از مصرف کنندگان به این نتیجه رسید که با وجود محدودیت های انرژی و افزایش بهره وری و ای که ما در آینده در این سیاره از محدودیت. (او کمتر با کمال تعجب به یک راه حل متفاوت از من و دیگر “محدودیت به growthers” خواهد پیشنهاد خود است که ما باید برداشت ماه و استعمار فضا است.)

در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس به لرزه منتقل بحث یک بار دیگر. این Overton پنجره شکسته است و دیوار است که برگزار می شود این مجوف. ناگهان اولویت اول از رهبران جهان است که دیگر رشد اقتصادی; در عوض, آن است که امنیت عمومی. زندگی باید ذخیره شود و سیستم مراقبت های بهداشتی سالم بدون در نظر گرفتن کوتاه مدت آمار به سود اشتغال و سرمایه گذاری باز می گرداند. این تغییر در اولویت های نیاز به کاملا متفاوت تفکر و سیاست—آنهایی که خیلی بیشتر از نزدیک تراز وسط قرار دارد با گمراه پست-رشد تفکر از با pro-رشد اقتصادی اسلام ،

در اینجا یک بررسی سریع از پست-رشد اقتصادی به تازگی معرفی شده توسط پایداری نظریه پردازان و بحث مختصری از چگونگی و اینکه آیا هر یک مربوط به جدید ما همه گیر وسواس لحظه.

اساسی جهانی درآمد

UBI یک طرح دولت برای ارائه همه شهروندان با توجه به مجموع پول بدون در نظر گرفتن درآمد خود را و یا وضعیت شغلی. هدف این است که برای جلوگیری و یا کاهش فقر و نابرابری. اما UBI نیز می تواند مفید باشد در یک پست-رشد سناریو. فرض کنید که یک ملت تصمیم به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای توسط بازسازی اقتصاد خود را, بنابراین به عنوان به طور قابل ملاحظه ای کاهش مصرف انرژی و مواد توان. در نهایت بسیاری از مردم می تواند انتقال از مشاغل در شرکت های هواپیمایی و دیگر انرژی بر صنایع برای تبدیل شدن به تولید مواد غذایی و در مقیاس کوچک تولید کنندگان در داخل بیشتر موضعی اقتصاد (پایین را ببینید). اما بیش كوتاه مدت قابل توجهی اعداد خواهد بود پرتاب از کار; چگونه برای جلوگیری از گسترده مشکلات اقتصادی و اجتماعی و بی ثباتی در این فاصله? پاسخ: UBI.

دولت فدرال ایالات متحده فقط-تصویب طرح محرک شامل معادل نوپای UBI: این حکم یک بار پرداخت پول نقد از 1200 $برای هر فرد بالغ و 500 دلار برای هر کودک است. همچنین این مجموعه کنار گذاشته $367 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک و 500 میلیارد دلار به صورت وام به بزرگتر صنایع. (فدرال رزرو است و در عین حال خرید اوراق قرضه دولتی و اوراق بهادار از صندوق های تامینی به لحن تریلیون قرار دادن خزانه در قلاب برای آنها.) وجود دارد در حال انجام است بحث میان سیاست wonks در مورد دراز مدت پرداخت نقدی به افراد; اگر این در واقع اتفاق می افتد ایالات متحده را به طور رسمی با تجربه UBI.

اما از کجا این پول را از آمده است ؟ در حال حاضر آن را در حال مصرانه خواست از طریق دنج ترتیب بین کنگره و فدرال رزرو: کنگره مسائل بدهی که فدرال رزرو اقدام به خرید—بدون نیاز به پرداخت بهره. این ما به ارمغان می آورد:

مدرن پولی نظریه (MMT)

درمان نگهدارنده با متادون می گوید که monetarily کشورهای مستقل مانند آمریکا و ژاپن و کانادا هستند و نه محدود توسط درآمدهای مالیاتی و یا قرض گرفتن وقتی که می آید به هزینه های دولت فدرال. آنها می توانید به عنوان بسیاری دیجیتال و یا پول کاغذی که به آنها نیاز دارند و هستند (یا باید) قانونی انحصار صادر کنندگان ارز خود را. آنها باید قادر به ایجاد و صرف انرژی زیادی که نیاز به ایجاد اشتغال کامل.

باید اعتراف کنم برخی از شک و تردید با توجه به درمان نگهدارنده با متادون. واضح است که چگونه از آن خواهد بود مفید در یک بحران; اما در دراز مدت اگر عرضه پول در حال رشد است سریع تر از انرژی و مواد در نتیجه باید تورم است. در انصاف و مدرن پولی نظریه پردازان داده اند قابل تصور به مشکل تورم و باید آمد تا با راه های محدود کردن آن—مانند levying کسری بودجه-کاهش مالیات در زمان اشتغال کامل به کاهش تقاضای کل. در عین حال در تجربه من, مدرن ترین پولی نظریه پردازان دنبال متعارف اقتصاددانان در اشتباه فرض کنید که انرژی و منابع طبیعی به طور موثر نهایت به جای محدود و تهی است. با تمرکز فقط بر اشتغال آنها را از دست ندهید پایه اساسی همه بهره وری اقتصادی.

در هر صورت یک بحران چیزی است که ما باید: دولت ها و بانک های مرکزی هستند که مجبور به توسل به یک شکل از درمان نگهدارنده با متادون به دلیل ناگهانی و چشمگیر افزایش بیکاری است. و بیش از کوتاه مدت پول چاپ ضروری اقتصادی تونیک. اما در دراز مدت بهترین نتیجه می توان به دست آورد اگر بحران کنونی نیروهای اقتصاددانان به فکر نو در مورد ماهیت پول خود را — آنچه در آن است و چگونه آن ایجاد شده است و آنچه در حال است که اثرات اجتماعی. اکثر اقتصاددانان هنوز هم فکر می کنم از پول به سادگی به عنوان یک متوسط ارز, اما آن را بهتر درک به عنوان انبار کردنی, سنجش و انتقال میباشد قدرت اجتماعی. تبادل نظر اقتصاددان استیو کین اشاره می کند که نظریه متعارف اقتصادی می کند با کمال تعجب کار ضعیف توضیح و پول بدهی. جایگزین ارز نظریه پردازان مانند توماس کشتی فرنگی انجام یک کار خیلی بهتر از آن است.

زیست محیطی و بيو اقتصاددانان پیشتاز پس از رشد اقتصاددانان—رفتن و حتی بیشتر. آنها شروع با واقع بینانه ارزیابی از محدود منابع انرژی و منابع طبیعی و سپس کشف چگونه سیستم های اقتصادی می تواند نسبتا برداشت و توزیع منابع بدون تهی طبیعت فروشگاه در طول زمان است. برای شروع به آنها پیشنهاد مالیات تمام معاملات مالی و نیاز به بانک ها برای برگزاری 100 درصد ذخایر. آنها همچنین تمایل به نگه داشتن به اصل مطرح شده توسط اقتصاددان آمریکایی هنری جورج (1839-1897) که هر فرد باید خود را آنچه که او یا او ایجاد می کند اما این که همه چیز در طبیعت یافت می شود از همه مهمتر زمین باید متعلق به همان اندازه برای همه بشریت است.

عمومی بانک ها

امروز بیشتر پول ایجاد شده توسط بانک های خصوصی از طریق فرایند صدور وام. پول دیجیتال نامیده می شود به وجود زمانی که یک وام اعطا شده است; زمانی که وام پرداخت شده است که پول ناپدید. مشکل این است که علاقه باید در پرداخت وام و پول مورد نیاز برای پرداخت است که علاقه ندارد ایجاد شده که وام صادر شده است. وام گیرنده باید کسب و یا قرض گرفتن پول برای پرداخت بهره از جاهای دیگر. تا زمانی که اقتصاد به طور کلی در حال رشد است که معمولا ممکن است. اما اگر اقتصاد نیست و در حال رشد به صورت پیش فرض امدن. وام کاهش می یابد و به یک دریبل با پول بیشتر ناپدید شدن از حال خلق شدن است. که به نام تورم افسردگی و آن چیزی است که باید اجتناب شود اگر ممکن است—اگر آن را اجتناب ناپذیر از ویژگی های بدهی مبتنی بر اقتصاد در جهان محدود.

به عنوان یک راه حل چرا ایجاد دولت-اجرای عمومی بانک ها که پول وام بدون بهره حداقل در مورد کسب و کار است که عامل برای عموم خوب است ؟ برای مثال اگر یک دولت تصمیم گرفت که آن را در منافع عمومی به ترویج انرژی های تجدید پذیر آن بانک دولتی می تواند صفر-بهره وام های خورشیدی نصب شده است.

بانک های دولتی دارای سابقه طولانی و کار در بسیاری از کشورها. در ایالات متحده به عنوان مثال نخست بانک داکوتای شمالی که همکاران با بانک های خصوصی به پول وام به کشاورزان مدارس و کسب و کارهای کوچک.

این ایده از بانک های دولتی است که نزدیک به درمان نگهدارنده با متادون; فکر می کنم از بانک ها به عنوان درمان نگهدارنده با متادون در سطح خرده فروشی. تا کنون همه گیر است باعث گسترده ای بهره در بانکداری; اما به عنوان نخستین رکود اقتصادی عمیق تر و طولانی انتظار می رود این موضوع از افزایش بحث است.

خوشبختی ناخالص ملی (قدر)

در سال 1972 بوتان 16-year-old King Jigme Singye Wangchuck با استفاده از عبارت “خوشبختی ناخالص ملی” برای توصیف اقتصاد که در خدمت به کشور خود را بودایی تحت تاثیر فرهنگ است. برچسب گیر کرده و به زودی این مرکز بوتان مطالعات مجموعه ای را به منظور توسعه یک نظرسنجی ابزار برای اندازه گیری بوتانی مردم به طور کلی احساس خوب بودن. که بررسی اقدامات دستگاه نه دامنه:

  • زمان استفاده از
  • استانداردهای زندگی
  • حکمرانی خوب
  • بهزيستی روانشناختی
  • جامعه نشاط
  • فرهنگ
  • سلامت
  • آموزش و پرورش
  • محیط زیست

بوتان در تلاش برای افزایش قدر منجر به ممنوعیت کیسه های پلاستیکی و دوباره معرفی مراقبه به مدارس و همچنین به عنوان یک “go-slow” با رویکرد استاندارد توسعه اقتصادی مسیر هموار و پر هزینه پروژه های زیربنایی برای پرداخت با وام از بانک های بین المللی.

وجود دارد هیچ چیز در اخیر بسته محرک است که شبیه به قدر اما سیاست گذاران به طور فزاینده ای می تواند مجبور به توجه به چیزی شبیه به آن ضرورت می باشد. به عنوان مردم در خانه برای مدت طولانی برخی نزولی به تنهایی و افسردگی آورده انزوا; دیگران در حال پر کردن وقت خود را با هنر موسیقی, تحصیل در خانه و باغبانی. رهبران در نهایت متوجه آنها باید چیزی برای تضعیف سابق و تشویق دومی. آنها ممکن است در نهایت نتیجه گرفت که اندازه گیری موفقیت خود را با استفاده از تولید ناخالص داخلی بی معنی است که به طور مستقیم اندازه گیری, ایمنی, سلامت و رضایت از زندگی حس می کند خیلی بیشتر.

به اشتراک گذاری اقتصاد

آخرین باری که ایالات متحده آمریکا رنج می برد از طریق یک رکود اقتصادی در دهه 1930 دولت اقتصاددانان و رهبران صنعت در پاسخ با ایجاد یک پارادایم اقتصادی—مصرف. از این پس شهروندان آمریکایی خواهد بود نامیده می شوند مصرف کنندگان است که وظیفه است برای خرید و دور انداختن محصولات در حال شتاب گرفتن نرخ بنابراین به عنوان به طور پیوسته افزایش کلی سطح اشتغال به اندازه اقتصاد و بازده در سرمایه گذاری های دولت و درآمدهای مالیاتی. دو استراتژی کلیدی از مصرف برنامه ریزی شده بود منسوخ شدن است که در آن محصولات طراحی شده بودند را محدود به طول عمر مفید و یا به زودی تبدیل به زیبایی نامطلوب در مقایسه با نسخه های جدید از همان محصول و کار برکنار شده و مصرف است که در آن افراد تشویق شدند از طریق تبلیغات به ترجیح می دهند داشتن محصولات خود (مانند اتومبیل و ماشین چمن زنی چمن) به جای به اشتراک گذاری آنها را با اعضای خانواده و همسایگان و یا دوستان است.

متاسفانه در حالی که مصرف موفق به غلبه بر این مشکل از تولید بیش از حد (که یکی از علل رکود بزرگ) آن منجر به ثابت ramping تا از مصرف منابع. در همان زمان آن را به حال تاثیر منفی بر بسیاری از مردم سلامت روانی به عنوان آنها زمان بیشتری را صرف مشاهده پیام های تبلیغاتی و خرید و زمان کمتر درگیر شدن با خانواده و دوستان و طبیعت است.

ایده های اقتصاد, در زمان, در زمان رکود بزرگ سال 2008; این پیشنهاد یک peer-to-peer (P2P) در راه سازماندهی اقتصاد است که در آن های کالا و خدمات است که در تسهیل جامعه مبتنی بر سیستم عامل آنلاین. بسیاری از پیشگامان های اقتصاد بودند با انگیزه های زیست محیطی ایده آل برای کاهش مصرف کلی سطوح.

متاسفانه این های اقتصاد به سرعت تبدیل شد برابر با فرفره اقتصاد, و با سوار-به اشتراک گذاری برنامه ها مانند Uber و Lyft—که وعده داده شده به از بین بردن درک نیاز برای هر کس برای خود یک خودرو و در نتیجه کاهش انتشار کربن از حمل و نقل. متاسفانه معلوم شد که Uber و Lyft تولید کربن تولید گازهای گلخانه ای از سفر آنها جابجایی و همیشه نیست مدل کارفرمایان.

با این وجود اصلی آرمان از های اقتصاد باقی بماند در میان طرفداران ساز جنبش, مشترک, مصرف, همبستگی, اقتصاد, منبع باز, نرم افزار انتقال شهرها باز دولت و سرمایه گذاری اجتماعی—به عنوان به خوبی به عنوان پل ارتباطی سازمان هایی مانند اشتراک گذاری که بنیانگذار نیل Gorenflo تا به برخی از ایده های در مورد چرا های حتی بیشتر مهم است در طول همه گیر و چگونه ما می تواند دست گرفتن لحظه کنونی به عنوان یک فرصت به گرد هم می آیند در همکاری و کمک های متقابل حتی اگر ما باقی می ماند جدا جسمی.

سبز معامله جدید (GND)

GND پیشنهاد گردش در ایالات متحده قبل از همه گیر با هدف ارائه 100 درصد انرژی های تجدید پذیر در 10 تا 20 سال در حالی که حمایت از کار بازآموزی و کمک به جوامع تحت تاثیر تغییر آب و هوا. برخی از پیشنهادات نیز شامل مالیات بر کربن (اغلب با هزینه و سود سهام و ساختار است که تخفیف وجوه به افراد کم درآمد به طوری که آنها می تواند استطاعت بیشتر هزینه خدمات انرژی) مشوق برای سرمایه گذاری سبز عمومی بانک ها و اقدامات به دوباره تنظیم سیستم مالی و اولین گام به سوی جهانی طرح مارشال.

در حالی که GND طرفداران به ندرت علنا اذعان کرد که رشد اقتصادی این است که هر دو زودگذر و تضاد به یک قابل زیستن محیط زیست, طرح های پیشنهادی خود را دارد با این وجود تا حد زیادی مطابق با سیاست های مشاوره پس از رشد متفکران.

این بیماری همه گیر کوروناویروس کاهش هر دو روش با توجه به تغییر آب و هوا. تولید گازهای گلخانه ای را به دلیل کسب و کار بسته و مردم به ماندن در خانه. اما انتقال به انرژی های تجدید پذیر به شدت کاهش دادهاست. اگر ما را به حرکت به یک پست کربن اقتصاد ما نیاز به سرمایه گذاری گسترده در پست کربن و حمل و نقل و گرمایش ساختمان تولید و کشاورزی است. رئیس جمهور تهمت است و نشانه او می خواهد کنگره به مناسب یک تریلیون دلار برای زیرساخت هزینه اما آنچه او در ذهن ها یارانه برای سوخت فسیلی موجود وابسته به صنایع است. درمان نگهدارنده با متادون وجود ملت پول گلدان است که ته ندارد. اگر ما به یک سبز جدید معامله باید آن را به زودی می آیند.

انعطاف پذیری

ما در جهان ساخته شده اند بیشتر از لحاظ اقتصادی کارآمد با طول زنجیره تامین را به استفاده از ارزان ترین نیروی کار و مواد خام در هر نقطه آنها وجود داشته باشد و با به حداقل رساندن موجودی با فقط در زمان عرضه استراتژی; اما نتیجه بوده است پژمرده از انعطاف پذیری—توانایی بازیابی و انطباق با یک بحران یا اختلال. پس از رشد متفکران تمایل دارند به توافق برسند که ناپایداری ساختاری مدرن صنعتی اقتصاد ایجاد کرده است یک سری از بحران هایی که در حال صف به نیش از تغییر آب و هوا به تهدید جهانی بیماری های همه گیر. بنابراین آماده شدن برای پست-رشد دوران نیاز به ساختمان انعطاف پذیری—به خصوص در سطح جامعه.

ناگهان در این لحظه از شکسته زنجیره تامین و کمبود کاغذ توالت و ماسک و هواکش استدلال برای انعطاف پذیری آسان تر است به: وجود دارد کاملا واضح دلایل کوتاه شدن زنجیره تامین و ایجاد ذخایر استراتژیک هستند که محلی توزیع شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن ham-fisted تلاش برای مذاکره مجدد جهانی شدن از طریق تعرفه ها به سختی شمارش به عنوان یک گام در این جهت است. متاسفانه به دلیل رهبران جهان قبلا نمی گوش دادن به انعطاف پذیری طرفداران هر چه زودتر همه ما خواهد بود پرداخت قیمت برای برخی از زمان آمده است.

Localism

در طول زنجیره تامین است که ماهیت جهانی شدن; اگر این ساخته شده است که ما بیشتر در معرض بحران پس از آن می ایستد به همین دلیل است که ما باید دوباره ترجمه و بومی سازی برخی از فعالیت های اقتصادی.

پس از رشد متفکران بوده است دفاع localism برای چند دهه. به طور طبیعی وجود دارد اعتراض و پرسش: آنچه در مورد بیگانه ستیزی? چه در مورد به اشتراک گذاری دانش و بهترین شیوه در سراسر فرهنگ ها? آنچه در مورد همکاری جهانی برای دیدار با چالش های جهانی مانند تغییرات آب و هوایی ؟ در پاسخ localists می گویند ما نیاز به مشاهده و بازیابی دانش های بومی محلی و فرهنگ محلی و حیات اقتصادی به صورت همه یا هیچ. فکر می کنم از آن به عنوان ایجاد توازن از یک سیستم تبدیل شده است که کج و خطرناکی ناپایدار است.

در ضمن در کشورهایی مثل ایالات متحده که در آن رهبری ملی در طول همه گیر وجود ندارد یا بی منطق شهروندان هستند که مجبور به فکر کردن و عمل بیشتر به صورت محلی. Localism می توانید یا استقبال و یا یک صورت انحصاری آن را به ما را انتخاب کنید. خوشبختانه بسیاری از مردم تا کنون به نظر می رسد انتخاب به همسایه.

* * *

پایان رشد دردناک است. ما تا به حال یک foretaste از آن در سال 2008 اما بحران کنونی وعده داده می شود بسیار بدتر است. رهبران ما در حال پرواز کور فقط به عنوان آنها در طول بحران مالی جهانی بیش از یک دهه پیش. ما آمادگی آن را فقط به عنوان ما به صورت همه گیر و قتل عام اقتصادی است که همراه با آن است.

با این حال افرادی هستند که وجود دارد پیش بینی شده است یک لحظه مثل این برای چند دهه. اگر ما در حال حاضر در حال حاضر به گوش دادن و یادگیری از پست-رشد متفکران بحران و پیامدهای آن را می توان یک فرایند سازگاری است که ما را بیشتر به صورت محلی انعطاف پذیر شادتر و بیشتر متصل است.

که به تطهیر عظمت کار. طراحی مجدد اقتصاد ملی در میان بحران یک چالش است و شاید قابل مقایسه با طراحی مجدد یک هواپیما در هوا در حالی که تلاش برای فرود ایمن. مرور پایان رشد نیاز به شجاعت تفکر جدید و انعطاف پذیری و تمایل به اشتباهات. این قابل درک است که چرا در طول “عادی” مردم می خواهید به چوب با چه آشنا. اما ما دیگر در زمان عادی. ما در لحظه ای که ما نیاز به انجام تغییرات جسورانه که قرار داده شده است برای بیش از حد طولانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>