PD: ‘Party بر روی چهار چرخ” منجر به دستگیری در استمفورد هوشیاری پاسگاه

استمفورد — سه نفر متهم شدند بعد از پلیس شهر انجام هوشیاری پاسگاه پنج شنبه شب, به گفته پلیس.

ایست بازرسی در منطقه Stillwater خیابان و Alden خیابان سروان. Diedrich ههن گفت.

هنگامی که این خودرو برای اولین بار آمد از طریق بازرسی یک گروهبان متوجه راننده بوی الکل ههن گفت. او گفت: تحقیقات بیشتر تایید کرد که 25 ساله نلسون Euceda-Discua بود که تحت تاثیر الکل.

ههن گفت: یک نفس تست نشان داد Euceda-Discua خون غلظت الکل بود .191 و .195. محدودیت های قانونی است .08. افسران جستجو Euceda-Discua در بر داشت و پودر کوکائین در اختیار خود را ههن گفت. او به اتهام عامل تحت نفوذ و در اختیار داشتن مواد مخدر.

“این OUI بازرسی نشان می دهد که چقدر مهم است برای دریافت inebriated اپراتورهای خارج از جاده است که در اولین اپراتور مورد ارزیابی قرار بود مست” ههن گفت.

افسران نیز متوقف Howard رید 40 بود که نوشیدن الکل در یک ظرف باز در حالی که رانندگی یک وسیله نقلیه است که ههن گفت پر شده بود با ماری جوانا دود.

“این حزب در چرخ برچیده شد و رید متهم شد” با نوشیدن در حالی که رانندگی در اختیار داشتن ماری جوانا و در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات ههن گفت.

اما پس از آن ههن گفت: 36 سال تلاش برای “upstage رانندگان با راه رفتن در داخل و خارج (از) پاسگاه … فریاد و جیغ.”

این مرد شناسایی شده توسط ههن به عنوان شرمن اونز شد و هشدار داد توسط ماموران به ترک این منطقه است. به جای ههن گفت: اونز “آمد و پانچ بیش از یک OUI پاسگاه نشانه گرفته شده بود را بازداشت.”

ههن گفت: اونز شد مهاجم غیر سازگار بود و چاقو را در جیب خود.

زمانی که اونز گرفته شده به مقر پلیس مشخص شد او یک داخلی حکم برای دو فقره حمله درجه دوم نقض صلح و رفتار آشوبگرانه. او علاوه بر این به اتهام در اختیار داشتن یک سلاح خطرناک و تداخل با یک افسر.

به غیر از این سه دستگیری افسران اضافی تشنج ماری جوانا ههن گفت. او گفت: ماموران همچنین از ثبت یک اپراتور رانندگی تحت سیستم تعلیق چهار رانندگان بدون مجوز و استناد بی پروا برای استفاده از این بزرگراه توسط یک عابر پیاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر