Pelosi هشدار maskless نمایندگان کنگره آمریکا ممکن است پرتاب


مجلس نمایندگان آمریکا دستور داده است تا همه اعضا و کارکنان به پوشیدن ماسک به عنوان کشور مرگ و میر از coronavirus گذشت 150,000.

مجلس نانسی پلوسی هشدار داد هر کسی که معافیت قانون جدید در صورت حذف شدن از اتاق.

او در زمان این تصمیم پس از کابل یک جمهوری خواه تگزاس اغلب دیده می شود در اطراف کنگره بدون صورت پوشش آزمایش مثبت در روز چهارشنبه.

او تا به حال شده است با توجه به سفر آن روز با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

چه مجلس می گویند ؟

خانم پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا گفت: در کف خانه در شب چهارشنبه که به کاربران اجازه داده می شود برای حذف ماسک خود را در هنگام پرداختن به اتاق.

“صندلی انتظار همه اعضا و کارکنان به رعایت این شرط به عنوان نشانه ای از احترام به سلامت ایمنی و رفاه دیگران در حال حاضر در اتاق و مناطق اطراف آن” او گفت:.

خانم پلوسی گفت که نمایش “شکست به پوشیدن ماسک به عنوان جدی نقض ادب” هشدار خانه گروهبان در اسلحه می تواند ضربه هر کسی که نمی پوشیدن ماسک.

با توجه به GovTrack.ما 10 عضو کنگره – سه دموکرات و هفت خواهان – تایید کرده اند آنها آزمایش مثبت و یا مبتلا به کوروناویروس.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

چه کابل می گویند ؟

آقای Gohmert, 66, کشف او آلوده هنگامی که او به طور معمول آزمایش تحت کاخ سفید سفر پروتکل چرا که او تا به حال شده است با توجه به پرواز با رئیس جمهور تهمت به تگزاس در روز چهارشنبه.

هشتم-دوره نماینده مجلس و بازگشت به دفتر کار خود به اطلاع کارکنان خود را در فرد از نتیجه مثبت است. او عینک یک ماسک در این جلسه با توجه به ما رسانه ها.

او همچنین به مصاحبه ای که او در آن بمب که آیا ماسک خود را به سرزنش برای آلوده کردن او.

“من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر با نگه داشتن یک ماسک و نگه داشتن آن در جای خود ممکن است قرار داده اند برخی از میکروب ها – برخی از ویروس – به ماسک و نفس آن در” او گفت تگزاس ایستگاه KETK.

او یکی از مشروط در حدود دو دوجین جمهوریخواهان اغلب دیده می شود در کف خانه بدون ماسک.

روز سه شنبه آقای Gohmert غالبا حذف چهره اش پوشش در طول نزدیک به پنج ساعت جلسه با دادستان کل ویلیام Barr.

یک عکس در توییتر نشان می دهد دو مرد در مجاورت نه با پوشیدن ماسک. با توجه به وزارت دادگستری آقای Barr تست خواهد شد برای Covid-19 به عنوان یک نتیجه از تعامل است.

با وجود پیام های مخلوط در اوایل بیماری همه گیر بهداشت عمومی و کارشناسان در حال حاضر معتقدند که پوشیدن پوشش صورت را تا حد زیادی کاهش گسترش Covid-19 و حیاتی برای کنترل عفونت را گسترش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر