مردم با اره طریق و بالا رفتن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار. در حال حاضر پیمانکاران خواسته شده است که ایده آن را به کمتر آسیب پذیر است.

کارولین ون هوتن واشنگتن پست

مرز و حصار ساخت و ساز ادامه می دهد تا یک کوه در ارگان لوله کاکتوس بنای یادبود ملی در Lukeville, Ariz. در ماه ژانویه است.

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی خواسته است تا پیمانکاران برای کمک به ساخت جمهور تهمت مرز دیوار سخت تر به صعود بیش و برش از طریق اذعان است که این طرح در حال حاضر در حال نصب در سراسر صدها مایل از آمریکا و مکزیک, مرز آسیب پذیر باقی می ماند.

جدید درخواست برای اطلاعات توجه کنید که CBP ارسال شده به پیمانکاران فدرال تا 12 ژوئن به پیشنهاد جدید ضد نقض و ضد بالا رفتن تکنولوژی و ابزار در حالی که همچنین دعوت از پیشنهادات برای “مهمانی خصوصی ساخت و ساز” است که اجازه می دهد سرمایه گذاران و فعالان برای به دست آوردن زمین برای ساخت یک سد بر روی آن و فروش همه چیز به دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد در یک وعده برای تکمیل حدود 500 مایل از مانع جدید در امتداد مرز با مکزیک تا پایان سال 2020 اما مقامات دولت کوچک اند که هدف در هفته های اخیر. رئیس جمهور متوقف ترویج 15 میلیارد دلار مانع به عنوان “غیر قابل نفوذ” در ماه های پس از واشنگتن پست گزارش قاچاق خدمه بوده است برش از طریق بخش های جدید از ساختار با استفاده از ارزان ابزار قدرت است.

در یک بیانیه CBP گفته مقامات جدید خود را درخواست اطلاعات — اولین گزارش KJZZ Fronteras میز در آریزونا — نه به مقدار پذیرش است که زمان طراحی ناکافی است و یا ناقص.

“ما یک تطبیقی دشمن است; صرف نظر از مواد هیچ چیز غیر قابل نفوذ است اگر با توجه به زمان نامحدود و ابزار” آژانس گفت. “دیوار ارائه گشت مرزی ایالات متحده (USBP) توانایی به سرعت و توقف احتمالی گذرگاه. این بدان معناست که ساختمان دیوار را جلوگیری از برخی از مردم از تلاش برای عبور از, در حالی که کاهش تلاش های کسانی که هنوز امتحان کنید.”

عمومی متوجه اولین نشانه CBP مقامات باور نمی فولاد bollard طراحی آنها انتخاب شده از نمونه های اولیه در سال 2017 به اندازه کافی توانمند برای رسیدن به این هدف است. اولیه طراحی متشکل از 30-پا بلند جراحی بلردس صدر با تخت فلزی ضد صعود پانل های در حال حاضر نصب شده توسط پیمانکاران خصوصی در مکان های مختلف در امتداد مرز.

“این است که پیچیده ترین مرز سیستم دیوار ما که تا کنون ساخته شده است, اما ما هرگز بی اعتنایی نوآورانه و ایده های خلاقانه است که می تواند در ادامه به افزایش مرز موانع” CBP گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای حضور در یک مراسم و در, Yuma, Ariz., هفته آینده به علامت اتمام سد را 200 مایل به گفته مقامات بودند که مجاز به توصیف برنامه های.

کارولین ون هوتن

واشنگتن پست

ایالات متحده ماموران مرزبانی نگاه در مرز حصار ساخت و ساز در Lukeville, Ariz.

CBP نه علنا گفت که چگونه اغلب قاچاق خدمه را نقض کرده اند و یا اقدام به نقض ساختار. سوابق به دست آمده توسط ارسال از طریق قانون آزادی اطلاعات نشان می دهد وجود دارد 18 نقض در منطقه سان Diego در طول یک دوره یک ماهه پاییز گذشته. سن دیگو مناطق دارای برخی از توانمند ترین موانع در کل مرز و ساخت و ساز جدید دو لایه شمشیربازی وجود دارد تا حد زیادی کامل است.

قاچاق خدمه اند با این وجود موفق به دیدم از طریق جراحی بلردس با استفاده از تجاری در دسترس تخریب ابزار مانند رفت و برگشتی اره با ارزان فلزی-تیغه برش. برخی دیگر از مد افتاده, طولانی, بداهه نردبان از ارزان فلزی میلگرد. بیشتر ورزشی border-جامپر دیده شده است و با استفاده از طناب نردبان برای بالا رفتن از دیوار کشویی پایین طرف دیگر با آوردن بلردس مانند یک مامور اتش نشانی قطب.

USCIS درخواست اطلاعات می گوید این سازمان است که به دنبال راه های جدید برای آنها را متوقف کند.

“گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) به رسمیت می شناسد که صنعت سایر سازمان ها و دیگر نهادهای خصوصی ممکن است جالب و نوآورانه و ایده های مفید است که می تواند اجرا شود به منظور افزایش و یا بهبود ماموریت ضروری عملیاتی بازدارنده قابلیت های مربوط به صعود ضد/ضد برش از ویژگی های این مرز دیوار و مداوم امپدانس آن را بار خوانده شده.

چنین پیشنهادی می تواند شامل سنسور و دوربین است که به ارائه هشدارهای زودهنگام برای بالا رفتن و عبور از تلاش و همچنین به عنوان “پیشرفته رنگ فن آوری است که به افزایش توانایی سنسور حرارتی به رسمیت شناختن دیوار جامپر و بهبود تشخیص است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حفظ علاقه زیادی در زیبایی شناسی و طراحی عناصر مانع و تغییر تنظیمات بارها و بارها چپ مرز مقامات نظامی و مهندسان در تلاش برای تنظیم سلیقه های خود را برای عملیاتی و جغرافیایی واقعیت از مرز ایالات متحده و مکزیک.

در هفته های اخیر رئیس جمهور بار دیگر اصرار داشت مانع باید رنگ سیاه گفتن دستیاران آن بیشتر جذب حرارت از خورشید و جلوگیری از بالا رفتن توسط scalding دست خواهد-بود حصار ژاکت کش باف پشمی. سیاه رنگ و رانندگی خواهد شد تا هزینه های ساخت و ساز با حداقل 500 میلیون دلار با توجه به دولت تخمین می زند و منتقدان اشاره کرده اند که رنگ سیاه و سفید را افزایش می دهد هزینه های تعمیر و نگهداری. که کوهنوردان به سادگی می تواند با استفاده از دستکش برای محافظت از دست خود را.

اوان Vucci

AP

رئیس جمهور تهمت گفتگو با خبرنگاران به عنوان او تورهای یک بخش از مرز جنوبی دیوار در ماه سپتامبر در Otay مسا کالیفرنیا.

زبان در USCIS درخواست برای اطلاعات در مورد “خصوصی, پارتی, ساخت و ساز” به نظر می رسد به طور خاص بشود به تلاش های گروه “ما برای ساخت دیوار” به رهبری سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور Stephen K. Bannon و برجسته دیگر فعالان محافظه کار از جمله کانزاس نامزد کریس Kobach.

این گروه می گوید آن را مطرح کرده و یا دریافت 25 میلیون دلار در کمک های مالی برای ایجاد موانع جدید در زمین های خصوصی. USCIS درخواست به نظر می رسد برای اولین بار نشان می دهد که دولت با توجه به مکانیسم برای به دست آوردن و ترکیب آن جدید بخش خصوصی مانع به مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش گسترده.

“CBP به رسمیت می شناسد که نهادهای خصوصی و غیر دولتی نیز علاقه ای به حمایت از ماموریت حفاظت از مرزها با استقرار خصوصی دیوار راه حل” USCIS اطلاع متحده است. “عمدتا کسانی احزاب است که می تواند ترتیب تامین مالی خصوصی و خصوصی کسب زمین ممکن است علاقه به ابداع یک ساختار دیوار است که سازگار با دولت و مشخصات.”

USCIS درخواست نیز شناسایی 30 مکان جمعا حدود 250 مایل از مرز که در آن خصوصی موانع می تواند ساخته شده برای فروش به دولت است.

ما در ساخت این دیوار را تکمیل کرده است حداقل دو بخش خصوصی موانع در تگزاس با استفاده از داکوتای شمالی-بر اساس فیشر صنایع برای انجام کار و به دست آوردن زمین. از رئیس جمهور خواست لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده به مرز قرارداد به این شرکت که مدیر عامل برجسته ایران اهدا کننده و مغلوب ساختن پیشی جستن تقویت کننده.

فیشر در ماه گذشته امن 1.3 میلیارد دلار قرارداد برای نصب 42 مایل سیاه-نقاشی موانع جدید در آریزونا. این شرکت اولین و تنها جایزه برای 400 میلیون دلار است که در حال حاضر تحت حسابرسی توسط بازرس کل وزارت دفاع بررسی آغاز و پس از دموکرات ادعا نادرست کاخ سفید دخالت در فرایند تهیه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر