استمفورد — شهرستان اداره امنیت عمومی همراه با استمفورد وزارت بهداشت است که از نزدیک نظارت بر جدید کروناویروس (COVID-19) و در مکرر ارتباط با مراکز کنترل بیماری و Precention و وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

این شهرستان دارای تنظیم اضطراری hotline — 203-977-8840 — در مورد COVID-19 و باید کوتاه و ثبت اطلاعات آن به روز خواهد شد به عنوان ضمانت به عنوان تا به حال استمفورد بیمارستان — 203-276-4111 — که در آن مراقبت های بهداشتی مقامات در دسترس برای پاسخ به سوال و یا نگرانی در مورد coronavirus 7 روز هفته از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر

در اینجا برخی از آخرین به روز رسانی و اثرات جدید کروناویروس در استمفورد:

فرد-به-فرد را تشویق می کند تا مواد غذایی مجازی, درایوهای

با توجه به کروناویروس همه گیر فرد به فرد تا به حال به آن لباس مرکز آن توزیع مواد غذایی خدمات استمفورد ساکنان در حال انجام می باشد و در تقاضای بالا.

P2P نیاز به مواد غذایی کمک های مالی و یکی از راه های ساکنان می تواند کمک به سهام pantries است که از طریق مجازی درایو مواد غذایی. بازدید p2phelps.org برای ثبت نام.

“در میان آشکار COVID-19 ویروس شیوع ما متعهد به تضمین این که آسیب پذیر ترین در میان ما دریافت پشتیبانی ضروری آنها نیاز به نه سقوط.” P2P می گوید در سایت خود. “با بسیاری از ساکنان منطقه در حال حاضر زندگی چک چک حتی کوچکترین کاهش در درآمد می تواند به ایجاد بحران مالی برای کل خانواده است. ما می دانیم که یک مشکل به خصوص مسیر ممکن است وضع پیش برای بسیاری از مردم است.

“با ساخت یک خرید مواد غذایی و یا ساخت یک مالی, کمک مالی, ما می توانیم اطمینان حاصل شود خانواده ها برای دسترسی به, سالم, مواد غذایی مغذی در این زمان بحرانی” این سایت می گوید.”

با توجه به کلر Kretzman عضو P2P هیئت مدیره و یک استمفورد ساکن غیر انتفاعی آژانس فراهم می کند که مواد غذایی رایگان, لباس, و اضطراری کمک های مالی برای کاهش Fairfield County, کمک بیش از 6000 Stamfordites سال گذشته است.

[email protected]

Stamford-based RISE Brewing Co. partnered with Kelly’s Four Plus Granola, Muscle Up Bars, and Zesty Z popcorn to create 30 care packages for healthcare and emergency response workers. Photo: Contributed Photo

عکس: عکس کمک

استمفورد مبتنی بر افزایش Brewing Co. همکاری با کلی چهار به علاوه گرانولی را کنار بگذارید تا میله و مزه Z پاپ کورن برای ایجاد 30 بسته های مراقبتی برای بهداشت و درمان و اورژانس پاسخ کارگران است.

شرکت قهوه ایجاد coronavirus بسته های مراقبتی

استمفورد مبتنی بر افزایش نیترو دم شرکت هماهنگ با دیگر مواد غذایی و آشامیدنی کسب و کار برای ایجاد مراقبت های بهداشت و درمان و اورژانس پاسخ کارگران در خط مقدم.

افزایش در 425 Fairfield Ave. همکاری با کلی چهار به علاوه گرانولی را کنار بگذارید در نورواک, بدنساز تا میله در نیوزیلند و مزه Z در بروکلین به ایجاد 30 جعبه حاوی 36 قوطی سرد آلی دم کردن قهوه و 24 تنقلات از پروتئین میله مدیترانه پاپ کورن و دست پخته گرانولی را کنار بگذارید. تمام شرکت های در حال اعضای CT غذا n’Bev اتصال همکار شبکه در همکاری با شورای کسب و کار از Fairfield County است.

در عرض یک هفته جعبه بسته بندی شده بودند و تحویل به استمفورد اورژانس استمفورد بهداشت و Tully, مرکز بهداشت, Bridgeport, اورژانس جدید کنعان اورژانس و آتش نشانی باغ نجات نجات حیوانات پناهگاه و نقطه در بیمارستان دامپزشکی و همچنین گرینویچ, Norwalk, Danbury و بریدج بیمارستان.

“ما در حال تلاش به شهروندان خوب و این یک اصل بیان از ما قدردانی. من بسیار قدردانی و نگرانی برای آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق گفت:” مت تیلور زمینه مدیر بازاریابی برای افزایش. “این همه گرد هم آمدند بسیار سریع با بسیاری از مردم پله بالا است. من واقعا معتقدم که ما آن را از طریق بار دشوار با همکاری با یکدیگر.”

استمفورد اورژانس شد یک گیرنده شش بسته های مراقبتی برای تیم خود را از 50 امدادگران و EMTs. معاون اد Podgorski پذیرفته جعبه ساخته شده و این پیشنهاد را به کمک به ارائه بسته های اضافی به استمفورد سلامت.

“ما دریافت تعداد قابل توجهی از تماس های مربوط به COVID-19 با هر تماس نیاز به تیم ما برای بیرون رفتن و ارائه مراقبت از بیمار” Podgorski. “این بسته مراقبت از رفتن به یک راه طولانی برای نشان دادن قدردانی از تلاش های ما.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de