پیتر ریش عکاس: نان تست از جامعه عکس مرگ یک جهان

پیتر ریش عکاس: نان تست از جامعه عکس مرگ یک جهان

12 دسامبر 1975

عکس ها دمیده برگ مودم تجربه. آنها چرخش در اطراف ما تقاضاهای مصرانه برای جلب توجه که آیا آنها چیزی برای گفتن یا نه و توده خالص از آنها میتواند توانایی ما برای دیدن و حتی بهترین است. سپس یک بار در در حالی که برخی از رنگین کمانی تصویر را مقابله با آمریکا و پوست دور ما بی حسی مانند یک پوست سوخته.

بنابراین من با گرفتن یک uncustomary مرور از طریق مصاحبه در حالی که پیش از آنجا که این موضوع به طور کامل اختصاص داده شده به عکاسی. عکس های عجیب و غریب در آشفته بازار مانند یک نمایشگاه در برخی از عجیب و غریب, موزه, اجرا, توسط, خوب, اندی وارهول. وجود پر زور توسط انسان های بی معنی خود جعل هویت توسط Verushka برخی از پارچه اهاردار وزمخت-سفت مد تصاویر توسط هورست کنجکاو نظر توسط دیوید هاکنی از یک sternly متقارن پارک و سپس با کمین در میان این همه بیشتر فراموش شدنی تصاویر دو صفحه تشکیل شده به طور کامل از عکس های هوایی از مرده فیل. آنها رنگ پریده و زیبا در همان زمان و مخلوط شد و هیپنوتیزم. به طور غیر منتظره آمدن بر آنها بود و این نوع از چیزی است که رفتن فانتوم سست در ذهن است. وقتی دیدم که عکاس بود پیتر ریش آن تایید از انواع; برای چند سال گذشته خود به شدت شخصی دیدگاه ساخته شده است من پیش بینی ظهور یک فوتی و فوری و منحصر به فرد رویایی است. در واقع همه است که در راه ایستاده بود از این ظهور است که پیتر ریش خود را.

ریش یک مرد از بسیاری از قطعات که بهترین است به ناچار اشتباه با حداقل. به عنوان او در مقابل شما می ایستد وجود دارد احساس متمایز است که او در آستانه حرکت تغییر کمی خارج از فوکوس هر چند ثانیه. یک چیز قطعی است: با 15 سال J. مطبوعات کت و شلوار و پیراهن راه راه با خود reflexive و سخت گیر می شه رفتار با او عادت خنده خود را جدی ترین تعهدات دقیقه آنها را قطع بیش از حد سنگین در هوا او اصل درست زنبور. پس از گذراندن دو دهه در آفریقا, عکاسی از حیوانات و انفجار حفره ها در بیش از چند (به نام علم), ruffling رسمی احساسات خود را در زندان انداخته برای قرار دادن یک شکارچی دزدکی خود را در دام خود او نامیده شده است همه چیز را از جت تنظیم ماجراجو به بالا فکر آرمانگرا و هر یک از توضیحات مناسب می تواند به راحتی به انطباق, tesselated شخصیت. ریش یک قلمه از امتیاز — او بزرگ نوه J. J. Hill که با هم شمال اقیانوس آرام راه آهن; او رفت و به Buckley مدرسه در منهتن و به دانشگاه ییل (کلاس ’61) و هر چند حدس در مقدار پول او متفاوت است به طور گسترده ای آن را بی خطر است که فرض کنیم که او می تواند خراش بدون انجام هر یک از چیزهایی که او می کند. او با استفاده از این مزیت از استقلال مالی به کار در زیر تقریبا وزن عبا از amateurism. (که یک سرمایه A.) همه چیز انجام شده با برخی از درخشندگی اما هیچ چیز tediously بیش از حد. و هیچ غیر قابل اجتناب سوله لطفا.

با وجود گفتن شواهد به خلاف ریش اصرار دارد که او یک عکاس و صرفا صحبت کردن او است نه حرفه ای. “من فکر می کنم این دوربین فوق العاده ماشین شما نیست ؟” او می پرسد بدون تلاش برای صاف و ساده بود (فکر کنم). “و نه به گرفتن عکس در این قرن دیوانه است.” ریش در واقع ممکن است فکر می کنم که کار خود را فقط گاه به گاه سابقه ای از جنبه های مختلف زندگی خود را در آفریقا (به عنوان Lartigue مشاهده کار خود را به عنوان صرفا یک رکورد از کودکی secret garden) اما در بهترین حالت آن این است که به سادگی بیش از حد قابل توجه به نگاه در راه است که بقیه از ما. او شده است تا حد زیادی نادیده گرفته شده به عنوان یک عکاس به یک چیز او حاضر به خود را به طور جدی به اندازه کافی است که یک جرم جدی در واقع برای دیگر او نشان می دهد اغلب در جامعه ستون که بدتر است. اما باید توجه پرداخت می شود به تصاویر که شامل نوع برتري برخی از raving پیامبر ممکن است بازگشت از برزخ در زیر خورشید کویر; به یک مرد که می تواند یک تصویر از دو مرده در شکم تمساح توسط یک سیاه lakeshore در چنین راهی است که خود را آشفته و نگران کننده inklings از عذاب صحبت می کنند به حمله ناظر در افتضاح زمزمه; به کسی که خیلی زده قبل از پژواک آرماگدون در مرگ و میر ناشی از فیل ها که او را به صرف روز در باد تن به تن, نور, هواپیما ساخت گسترده فروشگاه عظیم باقی می ماند و پس از آن در حال حاضر یک دیوار از کسانی که بسیار جذاب و به یاد ماندنی اجساد را تا حدودی کمتر جذاب و به یاد ماندنی موجودات نیویورک beau monde در یک مهمانی که نرخ گسترش دو صفحه در عرض. وجود دارد یک وسوسه برای دیدن ریش خود را با جنون انرژی و شارژ مکالمه به عنوان مارینر باستان تلاش با یک نوع درماندگی و اندوه برای سوار کردن یک بوسه و آغوش و مهمانان عروسی به گوش دادن.

در سال 1955 هنگامی که بسیاری از دوستان او بودند احتمالا رفتن به برمودا یا حتی Biltmore ریش به آفریقا رفت. یک مظنون که او می توانست به راحتی به برمودا بودن شیوه که پوشش هر چه نارضایتی او ممکن است احساس کنید با یک تسکین دهنده و فریبنده لایه سازگاری و شاید اگر او تا به حال زندگی روی خوش خیم تالک سواحل و در 2o سال است كه در کنیا او حتی ممکن است پیدا کرده اند و این راهپیمایی از عذاب وجود دارد. ریش تا به حال یک دوستی نزدیک با Karen Blixen (که نام قلم است Isak Dinesen) در آخرین سال از عمر خود را (او در سال 1962). کتاب جدید خود “اشتیاق برای تاریکی” است که در بسیاری از راه های اکو از Dinesen را “خارج از آفریقا” و شامل ترکیبی از خانواده آلبوم عکس های گرفته شده بیش از 60 سال با نوشتن شرح تصاویر و از Dinesen و داستان و نقاشی توسط Kamante یک کیکویویی بود که برای سال او را طبخ. زمانی که ریش است که در آفریقا زندگی می کند در یک اردوگاه شناخته شده به عنوان گراز در مرتع پرورش احشام در حومه Blixen مزرعه در نزدیکی نایروبی که Kamante در حال حاضر اجرا می شود برای او.

ریش عکس در کنیا بیشتر مردم و حیوانات زندگی می کنند وجود دارد در از هم پاشیده هماهنگی. در صورتی که تمام وجود به آن وجود خواهد داشت نه بیشتر می گویند. آفریقا می توانید دیکته بیشتر عکاسی کلیشه از یک کودک نو پا جشن تولد و با توجه به زیبایی و جانوران به راحتی در دسترس آنها اغلب می تواند شگفت انگیزی خوب است. چه تک ریش بنابراین unmistakeably از مکانیزه ارتش که roars و کلیک سراسر آفریقا است همان چیزی است که به طور خاص به اخاب از متوسط دریا کاپیتان — یک نوع جنون است. چشم که همسالان خود را از طریق لنز نیست خود را در باغ عدن انواع گویا نوری; آن است که جدا از جهان بی عیب و نقص مرزهای آن توهم برداشت transfigure تصاویر خود را. تبدیل شدن آنها به پیام های ارسال شده از آخرالزمان.

شاید حتی این غلطی ریش دید. اگر او یکی از تاریکترین آفریقا اسطوره-اسپینرها (“چگونه پر زرق و برق و سودا است و این اضمحلال قاره”) — و او است — نه او مرسوم عذاب شخص برتر از اقران و محیط زیست (“آن را نمی تواند آسان همکار من در مردان, اما ما می توانید ذخیره کنید این همه نجیب وحشیگری برای نوه های ما”). حتی زمانی که مجبور به استفاده از کلمه او winces. به جای او در خاص و وضوح خود را دیوانگی یک ضبط از انحلال در یک زمان خاص و مکان پس از شیوه ای از دفو در “مجله طاعون سال” یا سلین در “مرگ در برنامه نصب است.” از آن آسان است برای گرفتن عکس از حیوانات و نگه داشتن آنها را unsentimental اما ریش تقریبا به شدت ، او مونتاژ یک چشم انداز نورد از زندگی و مرگ است که هرگز mawkish و در این روند او لایروبی خارج از خود (و کسانی که از او عکس’ بینندگان که لازم نیست به نوبه خود به دور بیش از حد glibly) بسیار کهن جنبشها که اساسا تغییر آنچه ما می بینیم.

آیا به عنوان یک به طور کامل novelistic شخصیت یک غریبه در کل جغرافیای سرزمین های عجیب و غریب و یا به عنوان یک عکاس ریش نشستن نیست و به آرامی به مورد بررسی قرار گیرد. در بسیاری از راه های خود را در نمایشگاه اخیر در Blum-Helman گالری کاملی از لغزنده تناقضات که علامت خود را کار می کنند. اولین نمایشگاه آمد و رفت و در دو هفته, در حالی که دیگر کمتر مستحق تصاویر آویزان بر روی دیوار گالری تا زمانی که آن را تبدیل به قهوه ای است. (هر چند دیگر حلق آویز بسیاری از ریش تصاویر باقی می ماند در گالری و دیده می شود در صورت درخواست.) این Blum-Helman, گالری ارائه شده است که صمیمی و محیط زیبا برای تصاویر نمی توان ایراد گرفت, از اجاره بها-پرداخت محصول وجود دارد نقاشی مدرن. اما این نمایشگاه غیر قابل انکار ارزش بیشتر و شاید بیشتر فضا در جایی دیگر. چون ریش یک جامعه کسی با شانس خوب به خارج از شهر بیشتر از زمان این اختصار از اجرای آن هرگز به این نمایشگاه فرصتی برای تکامل خود از یک رویداد اجتماعی به عکاسی یکی است. تصاویر نصب شدند unframed با یک خوبی از حس تعادل و جریان. بسیاری از عکس های گرفته شده از او سه کتاب “پایان بازی” “پلک صبح” و جدیدترین “اشتیاق برای تاریکی.” چاپ متنوع در اندازه و آنها تا به حال یک خام نگاه سازگار با خود را نرم و ملایم عدم نگرانی است. (“من هرگز از کیفیت مرد خودم.”) بیش از چند چاپ ساخته شد از کپی منفی که در آن اصل از دست داده بودند در یک پت از تراوش و یا یکی دیگر.

اولین گروه از تصاویر شاید عمدا حداقل, حرکت, هر چند وجود دارد خوب لحظات مانند awesomely tusked گراز حق از یونگ فقط قابل مشاهده در محدوده نزدیک از طریق یک صفحه نمایش کوچک روینده در زیر درخت. دو طبقه بالا اتاق به ترتيب اختصاص داده شده به اجساد از فیل ها و اجساد زمان — دیوانه و به یاد ماندنی مجموعه ای از خاطرات است که در آن ریش فروشگاه های کهنه از وجود خود به علاوه یک حماسه سابقه عکاسی از خاطرات.

برای قرار دادن آن را بسیار کمی از خاطرات ترین و بدیهی است که وسواس جنبه ریش می کنند و هیچ راهی وجود دارد به اندازه کافی توصیف آنها را در چند کلمه با این حال به خوبی انتخاب شده است. آنها ترکیبی از نوجوانان خیال بافی شیطانی ریزه, کیهانی, شوره سر, از کوره در رفته ملموس و روان و بصری نوس صفحه بعد از خسته کننده صفحه (به ذکر چند انتخاب کلمات). در یک صفحه دروغ استراتژیک بخش از یک پلیبوی centerfold در آینده خشک snakeskin دیگر کاملأ پیچیده دیوانه جوهر ابله به دنبال فوق العاده دلربا عکس از ریش همسر سابق, مینی, کوشینگ, (یکی از کوشینگ دختران و آماندا بار خواهر) نقل قول از برخی از منبع محرمانه ، لیگ اجباری diarists است بنابراین کاهش این روز و این خاطرات آنقدر فوق العاده است که اگر آنها را در هر راه reproducable آنها می تواند ایستادن در آینده قفسه کنار Pepys, کافکا و وولف نه به عنوان ادبیات اما به عنوان فراوان باستان شناسی خاص ذهن است.

“فیل در اتاق” — با یک دیوار تقریبا تحت پوشش 40 یا پس انداز مشابه و متفاوت مرگ و زیادی رنگ تصویر کاملأ پیچیده تشکیل مرده فیل جنین ممکن است در راه خود را به عنوان دستگیری به عنوان اتاق ایروینگ پن ته سیگار به نمایش گذاشته شده در مودم تابستان گذشته یا این که ریچارد اودون, تصاویر از مرگ پدر نشان داده شده است وجود دارد دو سال پیش. (شاید بیش از نشان می دهد به عنوان یک کل این اتاق سزاوار remounting جای دیگری است.) این است که به مقایسه این تصاویر به هیچ وجه فقط به نشان می دهد که همه آنها آثار قابل توجهی گریز از مرکز است. ریش با استفاده از عجیب و غریب هوایی نقطه نظر (اختراع mothered توسط این واقعیت است که پارک مقامات در نظر او شخص غیر قابل قبول برای قوی espousal از لحاظ سیاسی منفور روش کنترل بازی و شاید به این دلیل او تا به حال مشکل پوشش خود را تحقیر برای شایع سوء مدیریت حیات وحش آفریقا) تبدیل شده و آنچه که ممکن است به سادگی بوده است غم انگیز و هولناک عکس به پارادوکس در طبیعت از خود مرگ. دروغ گفتن بر طرف نوظهور مشخصه به گرد و غبار و قدیمی, چرم, فیل ها به نظر می رسد تقریبا به در حال اجرا بود اما با ساختاری سبک و بی وزن فضل که belies واقعیت زندگی خود را. آنها اوج ریش از راه نگاه کردن به تیرگی افق پشت و قبل از ما به درستی شرح داده شده توسط جان همینگوی به عنوان “زیبایی های دنیا از خاکستر.”

داستانی که فیل تصاویر گفتن است نه در همه زیبا اما. آنها معرف فقط تعداد انگشت شماری از بیش از 12000 فیل که به مرگ گرسنگی زمانی که رشد حومه و مزارع شلوغ آنها را به یک 8000-مایل مربع پارک ملی. “من 6000 عکس از فیل مرده!” ریش گفت: زمانی که من به ذکر است که برخی از من دیده بود در مصاحبه نمی شد بر روی دیوار. یا نه که رقم واقعی وجود دارد به نظر می رسد قابل توجهی خشم در پشت هوایی بررسی. “مرگ خاموش” و ریش مرثیهای عکس از آن نشان دادن آنچه که او خواستار “مغالطه از خونریزی قلبی.”

تیراندازی یک فیل است که مرتب کردن بر اساس چیزی که شما می توانید درام شور و شوق زیادی در میان مدرن و متمدن عامیانه. آن را تنها می تواند به نظر می رسد یک عمل purposeless تخریب در جهان تا کنون کمیاب حیات وحش, اما ریش می بیند آن را به عنوان تنها راه حل واقعی. مشکل این است که دخالت در یک مقدار عمیق تر از راه شکار او گسترش جغرافیایی محدودیت از تمدن و فیل با خود حریص اشتهای و تمایل به سفر بزرگ فاصله را کمتر و کمتر جایی در مدرن غربی آفریقا به جز به عنوان توریست تجارت دکور. به طوری که آنها در حال شلوغ با هم در حفظ و به انتظار طبیعت را در قالب پیرو عقیده توماس مالتوس داس. اما به عنوان ریش شدت اشاره, وجود دارد هیچ چیز طبیعی در مورد ازدحام آیا در کنیا و یا منهتن و در حالی که هزاران نفر از فیل ها غرق به گرسنگی محکوم و متسع گله خالی از جنگل های باستانی که شده بود در زیستگاه خود و صدها نفر از دیگر گونه است. به عنوان ریش و من در دیوار تصاویر یک فرد معروف اظهار داشت: در plangent Italianate تن “چه شگفت انگیز است که آنها می میرند با تمام است که فضای اطراف آنها — و نه مانند راه مرگ مردم در اینجا در نیویورک است.” ریش اشاره کرد و با خود تزلزل ناپذیر زنبور ادب که نور و روشنایی فضای خالی بود به سادگی نتیجه از فیل ها در خوردن هر چیز در زندگی در منطقه است. ریش فیل vultured و پوسیدن هستند و نه فقط بی سابقه نمایش ها از پایان یک عصر آنها intimations از پایان جهان است.

به این معنا که او هنوز هم مهار انرژی خود را برای یک علت است که از دست داده است و به عنوان او را تماشا — آفریقا و پس از همه خواهد شد و در نهایت روشن می شود در هر گوشه قلب تاریکی مثل نور سوسو با 10 میلیون رنگ تلویزیون — ریش نهایی رمانتیک. آن است که به خصوص انجام چیزی دیگر خواهد بود. تصاویر خود را زمانی که آنها خوب هستند مربوط به گویا نقاشی از وحشت از جنگ و ممکن است آنها را در خدمت یک هدف دوگانه برای عکاس: ورزش خود را در غم و اندوه توسط مصمم ضبط منبع آن است.

من تا به حال فکر می کردم به نوشتن در مورد پیتر ریش عکاس و ترک به تنهایی پیتر ریش نان, جامعه, اما آن خواهد بود ناقص برداشت. مشکل این است که لبه های دو personae مطابقت ندارد تا بیش از حد هست. چه, یکی از شگفتی های, می کند که فراموش نشدنی دیوار از فیل ها را با paparazzi-خفه باز-شب پارتی پرتاب شده توسط لورن هاتن برای ریش با حضور امثال Halston و اندی وارهول? و هنگامی که ماریون Javitz می گوید این بار خبرنگار که ریش نشان آفریقا از طریق “جوان شدید و پیچیده نیویورک چشم” یکی twitches کمی در آن از دست رفته نقطه و خواسته است که ریش را در پیدا کردن برخی از راه برای رفتن است. آن را بدون جرم به رفتار و برخورد معروف — کسی به, بعد از همه, و آنچه مهم است اما کار عادلانه یا نه اجتناب ناپذیر فریبنده cortege در اطراف ریش او مانع از جدی گرفته شود عمومی است که باید به دیدن تصاویر خود را. به نظر می رسد هیچ راهی برای پاک کردن زرق و برق کردن او را. این قطعه به عنوان مثال شروع زندگی به عنوان یک فروتن عکاسی ستون و حرکت رو به جلو را روشن تر موردتوجه وتماشای عموم به عنوان اگر توسط سحر و جادو — ریش سحر و جادو

ریش یک موردی یک رجعت ماکت از قرن 19 جوان نجیب زاده انگلیسی که رفت به آفریقا به دور از stultifying خانواده و wan دوستان است و اگر او جان سالم به مالاریا, سبز, گوشت و knobkerries دوره بازگشت به مهمانی دایره خود را با قصه های از وحشیگری. زمانی که من صحبت می کرد با ریش در گالری او بوده بیش از nonstop با رژه از زیبایی های مشهور و semititanic دستاوردهای وجود دارد و نمی توان خیلی شک دارم که حداقل برخی از دوستان خود در حال تغذیه در او قابل لمس انرژی و زنده دلی. من گمان می کنم او قرار می دهد تا با lionizing به دلایل مختلف. در ابتدا او فقط بیش از حد خوب تربیت در آن کهنه درست زنبور راه را نشان می دهد که هر کسی را به یک پیاده روی. دوم او بوده است نه در دولت بوش تا زمانی که او غافل از قدرت افراد مشهور به فروش کتاب — هر چند یک خاتمه در “اشتیاق برای تاریکی” توسط درخشان جکی O. واقعا کمی زیاد است. و در نهایت اجازه دهید فرض کنیم که ریش با وجود اینکه به مانور متولد شده است فقط به عنوان مسئول به star-struck به عنوان هر انسان دیگر. این امر می تواند درخواست های زیادی برای انتظار او را به مقاومت در برابر که پرماجرا شایان ستایش کمال پیتر. (اگر خاطرات خود را هر سرنخ به دولت خود میل جنسی را مطمئن باشید جریان از زنان جذاب است که هیچ جزئی سود سهام.) او زمان کمی از فساد این است که او تحریف زیبا دختر آفریقایی بود که همسر یک نایروبی رسمی به عنوان یک goatherd.

تناقضات در مورد ریش بی ربط می شد اگر آنها به نظر نمی رسد به اشتباه ریش خود را. اگر او به معنی آن زمانی که او را انکار می کند که عکاسی کرده است هر گونه اهمیت ویژه ای به او و نگرش او نسبت به تولید مثل از تصاویر خود را نشان می دهد که او می کند — و سپس او را انکار می تواند سخت زبان از دیدگاه خود به جای قبول خطرات ناشی از مقابله با آن است. مانند برخی دیگر از offhandedly استعداد عکاسان ریش بهتر از او می داند. آنچه که او نیاز به کسی است که می توانید محصولات و browbeat بیشتر او را به نیمه شب از چشم ذهن. کتاب بعدی خود “و نه بیم و نه امید حضور” همکاری با فرانسیس بیکن با یک مقدمه توسط R. D. Laing. آن را با چیزهایی از قبیل استرس و مرگ و حزن انگیز آینده در راه است که به سختی می توان پیش بینی اما فیل موتیف می دهد نشانه ای از آن تن. ممکن است این پروژه که در نهایت تعریف ریش دید. دیر یا زود هم باید وجود داشته باشد یک نمایشگاه که orchestrates خود را منحصر به فرد کابوس در راه است که آنها — و ما —سزاوار است.

من صرف تنها یک بعد از ظهر با ریش و در غیر این صورت او را می دانم تنها با شایعات و خود را از طریق عکاسی است. او مودب و با شخصیت و فقط به عنوان جذاب به عنوان پیش بینی شده بود اما حدس من این است که او بسیار disconsolate ، در دوم بعد از او ابراز نگرانی بیش از چیزی است که او را در خنده خود و انکار آن است. من به یاد یک لحظه در “کازابلانکا” در هنگام Paul Henreid تظاهرات به بوگارت که اگر ما توقف مبارزه برای آنچه که ما بر این باورند که جهان خواهد مرد و بوگارت فقط پرسم و می گوید: “آنچه از آن ؟ آن را از آن بدبختی است.”

دوستان شما نمی توانید مقاومت در برابر گزارش که ریش عادت خود قرار می دهد در موقعیت های پر خطر و بسیاری از عکس ها از او و با او گواه این است. او پس از صعود در داخل یک مرده تمساح به تصویر خود را گرفته بود و تقریبا خرد شده یک اسپاسم rigomortis. هنوز هیچ هاله ای از پهلوانان در مورد او. آن را به سادگی ممکن است که او نمی مانند آنچه در جهان تبدیل شده است و احساس می کند هیچ خاص و وحشت در فکر ترک قبل از فرش است yanked از زیر بقیه از ما. در بهشت گمشده در ظاهر تغییر ناپذیر آفریقایی بوش, ریش دیده می شود در حال حاضر و آن کار نمی کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>