پس از یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته و گرگ دره بهترین دوست او مینه سوتا برای خوب است. سپس پس از جورج فلوید کشتن او تصمیم گرفت او نمی تواند دور بماند. چگونه همه چیز و هیچ چیز تغییر پس از مرگ Philando کاستیا.

گرگ Crockett نشسته بود در صندلی مسافر پدربزرگ او ون هنگامی که او را دیدم که در میان به سرعت در حال افزایش اعتراض به مرگ یک سیاه غیر مسلح مردی به نام جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس – فروشگاه قطعات خودرو در نزدیکی محله قدیمی خود را بر روی آتش بود.

اگر چه او نقل مکان کرد و دور از مینه سوتا تقریبا دو سال پیش Crockett گفت پدربزرگش او نیاز به رفتن. در پاسخ, پدر بزرگ او, بازنشسته, دریایی, نقل, Che Guevara.

“انقلاب است نه یک سیب که می افتد زمانی که آن رسیده است. شما باید آن را به سقوط است.”

به عنوان Crockett پرواز فرود بیش از مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی, یک زن سفید peered از پنجره به بیرون تعجب اگر او می خواهم که قادر به دیدن آتش از هواپیما.

آن شب تقریبا از لحظه فوت او ضربه آسفالت Crockett – نازک و تیز و برنده 37 ساله که با این نسخهها کار در شهر فینیکس, فرودگاه بین المللی – شاهد نورد کارناوال از هرج و مرج است. برای بیش از دو ساعت تا زمانی که گوشی خود درگذشت او را دستگیر صحنه پس از صحنه بازی گاه به گاه تخریب در نوبت هولناک و آینه کمدی.

یک پسر که نگاه مسن تر از 15 یا 16 lobbed کوکتل مولوتف به یک فروشگاه مواد غذایی تنها به روشن دستمال سقوط و سوختگی سطحی ،

یک گروه از 30 نفر کار می کرد با عصبانیت به شکستن و باز کردن یک درایو-از طریق دستگاه های خودپرداز تا زمانی که یک مرد مسن تر sauntered تا در نمایشی سرعت آهسته با یک پتک بر سر یک شانه.

یک زن جوان پژمرده در خیابان. دوستان سعی کردم تا او را به یک ماشین است که ارائه یک سواری به بیمارستان اما پس از سوار کردن در آخرین لحظه بدون آنها.

  • چرا مینیاپولیس رفته تا در شعله های آتش?
  • مردی که در زمان فرار معترضان به خانه اش

وجود ندارد یک افسر پلیس در دید. قرمز و آبی چراغ از تیم ماشین glinted بلوک دور.

“این یک روز زیبا در محله” Crockett سنگ از طریق پزشکی ،

او ducked از طریق غارت بانک مشروب فروشگاه مشروط اتاق و یک رستوران مکزیکی که در آن او در بر داشت پنج مرد نقاب دار ساخت خود burritos مثل بچه های کالج در پایان از شب مهمانی.

او کمک کرد تا خود را به برخی از آبجو زدم دوا آشامیدنی که رنگ شلوار جین خود را. گاهی اوقات او در زمان یک جرعه طولانی نوشیدن از یک پنجم از Courvousier که یک غارتگر دست او را در خیابان.

“ما در اینجا مینه سوتا است. انقلاب شروع شده است حق در اینجا,” او گفت: به دوربین. “ما نباید این کار را چهار سال پیش زمانی که آنها کشته Philando. ما نباید خارج شده است در اینجا.”

در سال 2016 به عقب زمانی که Crockett هنوز هم زندگی می کردند در مینه سوتا یک افسر پلیس به نام Jeronimo Yanez کشته Crockett بهترین دوست Philando کاستیا.

زمانی که Crockett ملاقات کاستیا او آرام پرانتز-پوشیدن تصویری بازی متعصب. دندان پرانتز آمد اما همه حساب کوچک دیگری در مورد کاستیا را تغییر داد. او به خوبی در نظر گرفته کارمند, St Paul, مکان عمومی, مدرسه, مواد غذایی بخش خدمات شناخته شده به دانش آموزان به عنوان “آقای فیل”. به دوستان او “Chedda” از آنجا که او همیشه در حال کار و همیشه پول است.

Yanez کشیده کاستیا در یک محله تقریبا 15 دقیقه به دور از خیابان که در آن جورج فلوید می میرند در سال 2020 است. پس از کاستیا مطلع Yanez او یک اسلحه گرم است که برای او به درستی مجوز Yanez به ظاهر دست پاچه شلیک به ماشین و ضربه کاستیا هفت بار.

کاستیا دوست دختر, الماس رینولدز روشن او Facebook Live ثانیه بعد و خود را اسیر مرگ دوست پسر, دوست, لحظات پایانی در حالی که او چهار ساله, دختر, تماشا, از عقب.

چه اتفاقی افتاد بعد تبدیل به یک روال در ایالات متحده است. پخش ویروسی رفت. کاستیا نام یک برچسب. معترضان خیابان ها در سراسر کشور است.

Crockett و بقیه pallbearers donned سفید مناسب است که همسان با یکی از کاستیا عینک خود را درون تابوت در مراسم تشییع جنازه که انجام شد در تلویزیون ملی و با حضور فرماندار مینه سوتا است.

Crockett به یاد مایل به عصبانی بود عصبانی راه جورج فلوید معترضان عصبانی هستند در حال حاضر. اما کاستیا را که Crockett تماس خود را “خاله” گفت: آنها به صلح آمیز است. اجازه دهید به نظام عدالت کیفری انجام کار خود را.

“او از ما خواست به سرد” گفت: Crockett. “ما از آن برگزار شد ، ما برگزار شد در خشم ما. ما برگزار شد در احساسات ما است. ما مودبانه پرسید.”

طرح اتهامات آورده بودند در برابر افسر که در آن دادستان به نام کاستیا “سازگار” و “احترام”. اما کمتر از یک سال پس از قتل یک هیئت منصفه تبرئه Yanez.

بعد از تبرئه شد و در خط مقدم Crockett ذهن به عنوان او رفت پایین خیابان دریاچه گذشته شماری از سکه پارکینگ متر و عرض curtained با شعله های آتش. اگر وجود داشته است قیام در مینیاپولیس پس از #PhilandoCastile می شده اند وجود دارد #GeorgeFloyd?

“RIP جورج – هیچ یک از ما می دانستم که شما” Crockett گفت: به دوربین. “ما نباید این کار را چهار سال پیش. شما حتی نمی باید بود مرده است.

“آنها متوقف نخواهد شد ما را می کشد. ما می خواهیم شما را به توقف کشتار ما است.”

دو روز بعد Crockett نشسته در یک حیاط خلوت سیگار کشیدن و نوشیدن یک آبجو. برایان مک اینتاش اصلی را صاحب چرخ قدیمی, سیاه, صندلی اداری به درب گاراژ و اشاره در آن است. این است که در کاستیا نشسته او گفت: دو هفته قبل از او درگذشت. آنها می خواهم به بازی یک بازی شطرنج است.

“Minding کسب و کار خود را” مک اینتاش گفت.

پاسخ به دره Facebook Live مخلوط شد. برخی از تشویق او را در. برخی از بدحجابی او را برای بخشی از یک شب که در سمت چپ یاد کریدور جنوب مینیاپولیس سوخته شده در آتش سوزی, آب, آسیب و غارت.

چالش خود را در مورد رفتار Crockett شد unfazed.

“بسیاری از مردم واقعا آرام مردمی است. همه چیز که اتفاق می افتد به آنها را نگه دارید و آن را در [تا] آنها مست. که زمانی که آنها اجازه دهید آن را,” او گفت:. “این نتیجه است. این چیزی است که خانواده دریافت کنید. شما نمی توانید نگه دارید هل دادن یک فرد و تفکر آنها در حال رفتن به نگه داشتن شما اجازه فشار آنها است. بدون یک روز آنها در حال رفتن به عقب براند. در حال حاضر ما هل دادن به عقب. در حال حاضر ما مست هستید.”

یک رشته از شانس بد متقاعد Crockett به ترک مینه سوتا دو سال پیش. او حمله کردند و با اسلحه. او از کار اخراج شدند. او از دست رفته خود را آپارتمان. خود ماشین رو یدک با تمام اموال خود را. چندی پس از آن او در یک پرواز به آریزونا و قول داد به عقب می آیند.

  • چرا برخی از تظاهرات به خشونت کشیده شد?
  • یک ورزشکار دوست و پدر بود که جورج فلوید?

در این میانه Crockett گفت: نه همان جایی که بزرگ و پدر بزرگ خود نقل مکان کرد و در سال 1947 در موج دوم مهاجرت بزرگ. خانواده خود را ترک وست هلنا آرکانزاس به فرار Jim Crow قوانین به دنبال شغل بهتر و بهتر آموزش و پرورش برای فرزندان خود برای رسیدن به مالکیت خانه.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

همان نوع از دلایلی است که کاستیا خانواده آمد به مینه سوتا از میسوری. به همین دلیل جورج فلوید نقل مکان کرد تا از هوستون ،

اما میانه تغییر کرده است.

کارخانه ها تعطیل و مدارس بیشتر تفکیک و کیفیت زندگی فاصله بین سیاه و سفید Midwesterners رو گسترده تر و گسترده تر است. دره پدر و مادر فرار گری ایندیانا یک مشکل شهر است که حفره حفره زمانی که صنعت فولاد به سمت چپ. آنها اطراف از ایندیانا به ویسکانسین به مینه سوتا. او با حضور نه, مدارس ابتدایی و چهار, مدارس قبل از حل و فصل آنها در سنت پل.

کاستیا نیست حتی شخص اول Crockett می دانستند که کشته شد توسط پلیس – عموی خود داریل سوختگی کشته شد ایندیاناپولیس افسر پلیس در سال 1992 در ترافیک متوقف شود. Crockett 10 بود.

او چشمک می زند از آن را در حافظه خود را. تلفن تماس مادر خود را در زمان در آشپزخانه. سفر به ایندیاناپولیس برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است. عموی خود مونته کارلو strafed با گلوله سوراخ.

در این نقطه دره انداز رشد تلخ. او دیگر معتقد است که حبس ابد برای قاتل دوستش, را مانع از مرگ دیگری مانند جورج فلوید است. او دیگر مطمئن شوید که او معتقد است که صلح آمیز ادغام است و حتی ممکن است. او احساس می کند که مردم سیاه در امریکا اساسا بدون تابعیت.

“مردم بحث در مورد ‘ما رو به مبارزه با عقب.’ ما نمی توانیم مبارزه با زمانی که ما در زمین دشمن” او گفت:.

صحبت کردن در مورد آن طاقت فرسا است.

“من خسته هستم” او گفت: “چشمان او اشک. “من خیلی [expletive] خسته است.”

پس از Philando درگذشت Crockett گفت: همه او کار می کنند. او پول خوب اما متوقف به پرداخت صورتحساب کارت اعتباری خود را. او مقابله با نوشیدن. او را از طریق زندگی به عنوان اگر در یک استعاری “خاموشی”.

اما در حال حاضر برای اولین بار در چهار سال در تقاطع خیابان دریاچه و شیکاگو با شعله های آتش جهش از ساختمان ها در همه طرف Crockett احساس چیزی متفاوت است. چیزی که او می داند که دیگران را پیدا خواهد کرد توهین آمیز است.

“من احساس می کنم بزرگ,” او گفت:. “من احساس می کنم زنده است.”

با خود فرودگاه در نامحدود وقفه با توجه به کروناویروس همه گیر Crockett خرید فوق العاده ارزان بلیط هواپیما. از مینیاپولیس او پرواز به نشویل ، از آنجا او را به آتلانتا ، سپس آن را به کلیولند اوهایو و ملت را به کنگره آمریکا, واشنگتن, DC.

“من میخوام بحث در همه جا بروم” او گفت:. “من قصد دارم برای نشان دادن Philando همه جا بروم.”

او گفت که او می خواهد برای دیدن انقلاب دست اول.

“تمام طول می کشد یک جرقه کوچک به نور همه چیز [expletive] و این که چه اتفاقی افتاده است. مینیاپولیس – این کوچک bitty, کون, جای,” او گفت:.

“این بسیار زیبا است. این بسیار زیبا است. آن را کاملا زیبا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de