هزاران نفر از مردم کشته شده اند و در میان “مصونیت از مجازات در نزدیکی” برای مجرم در جنگ فیلیپین برپا کرده غیر قانونی مواد مخدر پس از سال 2016 سازمان ملل متحد می گوید.

گزارش خود را وارد و سنگین انتقاد رئیس جمهور رودریگو Duterte دولت.

او داروهای سرکوب شده است مشخص شده در سطح بالا و فن بیان است که می تواند به عنوان دیده می شود “اجازه به کشتن” این گزارش گفت: خواستار تحقیقات مستقل.

دولت در گذشته را رد کرد و تمام انتقاد از سیاست های خود و انکار کشتار غیر قانونی هستند.

آمار رسمی نشان می دهد بیش از 8000 نفر کشته شدند در جنگ با مواد مخدر پس از Mr Duterte آن در سال 2016. دیگر برآورد قرار داده و این رقم سه برابر بالا است.

این گزارش نشان داد که اکثر قربانیان جوان فقیر شهری و مردان که پلیس که نمی نیاز به جستجو و یا حکم بازداشت برای انجام خانه حملات سیستماتیک نیروی مظنون را متهم اظهارات و یا خطر مواجهه با نیروی کشنده.

چه می کند این گزارش می گویند ؟

26 صفحه گزارش تهیه شده توسط میشل باشله های ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر مورد بررسی قرار نزدیک به 900 نوشته شده ارسالی از مدافعان حقوق بشر و روزنامه نگاران و اعضای اتحادیه های کارگری و Duterte دولت.

در یک بخش این گزارش گفت: پلیس کلیدی سیاست توجه داشته باشید موجود “شوم” و “بد تعریف زبان” مانند “خنثی سازی” مظنون و که همراه با “لفاظی در سطوح بالا خواستار قتل مجرمان مواد مخدر” از آن گرفته شده به عنوان یک مجوز توسط پلیس به قتل برسانند.

“در زمینه مبارزه با مواد مخدر شده است وجود دارد در نزدیکی مصونیت از مجازات برای چنین نقض.”

با توجه به سازمان ملل متحد اظهارات از بالاترین سطوح دولت تا به حال “افزایش یافته است به سطح تحریک به خشونت” و “تهمت مخالفان به طور فزاینده ای نهادینه.”

این گزارش نشان می دهد که “وضعیت حقوق بشر در فیلیپین است مشخص شده توسط فراگیر تمرکز بر نظم عمومی و امنیت ملی از جمله مقابله با تروریسم و مواد مخدر” و آن این بود که “اغلب در هزینه از حقوق بشر در روند دادرسی, حقوق حاکمیت قانون و پاسخگویی”.

چه Duterte دولت می گویند ؟

این اولین بار نیست که دولت او را مورد انتقاد قرار گرفته است برای آن خشونت در سرکوب با مواد مخدر و جرم و جنایت.

اما تا کنون Duterte دولت همواره با رد اتهامات تخلف و زمانی که سازمان ملل متحد رای به راه اندازی آن بررسی مانیل مارک پروب به عنوان یک “مضحکه می خواند”. با توجه به گزارش سازمان ملل متحد شده است وجود دارد تنها یک محکومیت قتل با وجود هزاران داشتن کشته شده اند.

رودریگو Duterte برنده انتخابات ریاست جمهوری بر روی پلت فرم از خرد کردن جرم و جنایت و رفع این کشور مواد مخدر بحران است. با وجود این بسیاری از قتل او باقی مانده است بسیار محبوب در این کشور است.

اما به گزارش سازمان ملل متحد همکاری نویسنده Ravina Shamdasani, مثبت نظر سنجی باید استفاده نمی شود برای توجیه خونین مبارزات مانند جنگ با مواد مخدر.

“دولت وظیفه خود را تحت قانون اساسی و طبق قانون حقوق بشر برای محافظت از مردم از نقض حقوق بشر” Ms Shamdasani گفت. “فقط به خاطر آن است که محبوب نیست و آن را به سمت راست.”

‘بسیاری از عشق Duterte را قدرتمند سبک’

Howard Johnson, BBC فیلیپین خبرنگار

این سخت ضربه گزارش شده است به احتمال زیاد به irk رودریگو Duterte اما نه لزوما تغییر رویکرد خود را به حقوق بشر است. بعد از همه این است که در سال 2018 گفت: گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد به “بروید به جهنم” به اتهام “دخالت” در کشور امور.

فقط این هفته با رای اکثریت را در کنگره به رئیس جمهور امن عبور از یک بحث “قانون ضد تروریسم”, ذکر شده در این گزارش به عنوان به طور بالقوه خطر فرسایش اساسی شهروندان و حمایت های حقوقی.

دولت همواره اصرار آقای Duterte اقدامات منعکس کننده اراده مردم که او را انتخاب.

مانیل لیبرال نخبگان در ادامه به لوث رئیس جمهور خشونت آمیز و شعارهای اما من هم ملاقات بسیاری از مردم در اینجا که عشق خود را قدرتمند ،

در ماه ژانویه یک نظر سنجی اجتماعی در ایستگاه های آب و هوا تحویل آقای Duterte خالص امتیاز رضایت از 72 درصد.

آنچه اتفاق افتاده در جنگ با مواد مخدر?

رئیس جمهور رودریگو Duterte خود را راه اندازی مخدر پس از مصرف در سال 2016 برای مقابله با شایع دارو مشکل است.

“بر اساس اطلاعات بررسی های مبارزه با مواد مخدر مربوط به قتل رسد که گسترده و سیستماتیک ، محافظه کار ترین شکل بر اساس داده های دولت نشان می دهد که از جولای سال 2016 8,663 مردم کشته شده اند – با دیگر تخمین می زند تا سه گانه که شماره” گزارش سازمان ملل متحد گفت.

این OHCHR گفت: آن را در نهایت می تواند تایید کند تعداد فراقانونی و بدون تحقیقات بیشتر است.

در دسامبر سال 2018 این کشور در کمیسیون حقوق بشر (CHR) برآورد تعداد مواد مخدر-جنگ و کشتار می تواند به عنوان بالا به عنوان 27,000.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رسما پلیس می گویند که کشتن تنها در دفاع از خود — برای مثال در طول دارو-مجسمه نیم تنه عملیات.

بعد چه ؟

پس از گزارش سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر خواستار مستقل و موثر داخلی رسیدگی به اتهامات.

او همچنین گفت که باید وجود داشته باشد هیچ معتبر پاسخ در فیلیپین دفتر او خواهد پشتیبانی از روش های دیگر از جمله “بین المللی پاسخگویی به اقدامات”.

حقوق بشر سازمان ملل متحد دفتر نه تنها بدن تحقیق در مورد اتهام نقض حقوق بشر در کشور است. جداگانه کاوشگر در حال حاضر در راه توسط دادگاه جنایی بین المللی نیز به دنبال به اتهام ارتکاب جرم در طول جنگ با مواد مخدر.

در صورت عدم وجود تحقیقات به قتل مصونیت از مجازات همچنان برای عاملان این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de