فایل عکس: رئیس جمهور رودریگو Duterte صحبت می کند و در داوائو سیتی فرودگاه بین المللی در شهر داوائو در جنوب فیلیپین 8 سپتامبر 2018. رویترز/ناب, Daval Jr/فایل عکس

مانیل (العالم) – رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte تجدید روز جمعه یک تهدید به کشتن فروشندگان مواد مخدر بعد از پلیس کشف و ضبط 756 کیلوگرم (1,667 lb) از متامفتامين یک مسافت او گفت: ثابت آسیای جنوب شرقی کشور در حال تبدیل شدن به یک نقطه برای حمل مواد مخدر.

کریستال متامفتامین با فیلیپین ارزش بازار است که پلیس را در 5.1 میلیارد پزو ($102.22 میلیون) یکی از بزرگترین تشنج پس از Duterte انداخته خونین جنگ با مواد مخدر است که تعریف شده ریاست جمهوری خود در سال 2016.

“اگر شما نابود کردن کشور توزیع 5.1 میلیارد پزو ارزش shabu … من شما را بکشند,” Duterte گفت: در ثبت آدرس با اشاره به مواد مخدر.

او نگفت که در آن مواد مخدر معتقد بودند آمده اند اما گفت فیلیپین بود حمل مرکز مکزیکی مواد مخدر گانگستر.

Duterte همچنین پرتاب توهین در گروه های مدافع حقوق بشر برای نخوری ضد مواد مخدر مبارزه است.

سازمان ملل متحد گفت: در گزارش روز پنج شنبه ده ها هزار نفر از مردم در فیلیپین ممکن است کشته شده در جنگ با مواد مخدر در میان “مصونیت از مجازات در نزدیکی” برای پلیس و تحریک به خشونت توسط مقامات بالا.

اما اطلاعات دولت قرار داده و تعدادی از مشکوک فروشندگان مواد مخدر و کاربران کشته در پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از عملیات جولای 2016 در 5,600.

حقوق گروه باید گفت: پلیس شتابزده اعدام متهمان. پلیس را رد کرده است که گفته اند عمل کرده در دفاع از خود زمانی که متهمان در برابر بازداشت.

Duterte را رد U. N. گزارش به عنوان “rehashed ادعا می کند” و اتهام مصونیت از مجازات به عنوان بی اساس است.

ارسال شده توسط: کارن Lema

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de