فیلادلفیا مرد متهم به سرقت استمفورد ساکن بعد از رابطه جنسی دستگیر

استمفورد — یک فیلادلفیا مرد مظنون به سرقت از یک شهر ساکن تابستان گذشته پس از یک برخورد جنسی مرتب بیش از رسانه های اجتماعی شده است تحویل به استمفورد, پلیس گفت:.

سرهنگ تام Scanlon گفت: محققان قادر به کشف هویت این مرد بود که یک غریبه به قربانی با ردیابی رد پای دیجیتال خود را. پس از کشف هویت ساخته شده بود و یک رزرو عکس به دست آمده از طریق یک نامربوط دستگیری قربانی قادر به تایید می کنند که پلیس حق دارد مشکوک, پلیس گفت:.

علامت Davenport 30 بود با متهم درجه اول سرقت و حال برگزار شد در ازای یک دلار 500.000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

Scanlon گفت که داونپورت بود مسترد از بالتیمور جایی که او برگزار می شد توسط پلیس وجود دارد در یک نامربوط شارژ.

سرقت گزارش شده بود در اوایل صبح روز 27 ژوئیه پس از استمفورد مرد در اواسط 40s تماس نیمکت راحتی از طریق یک وب سایت به نام RentMen.com یک گی, خدمات اسکورت, پلیس گفت:.

پس خود برخورد جنسی در قربانی اسپرینگدیل خانه Scanlon گفت: Davenport گفته شروع به ضرب و شتم خود را در استمفورد قربانی و در زمان حدود 2000 دلار ارزش اقلام الکترونیکی و کارت های اعتباری.

Scanlon گفت: مرد مورد ضرب و شتم آنقدر آگاهی او از دست داده برای یک زمان بود و با عجله به استمفورد بیمارستان برای درمان است.

پس از در حال توسعه داونپورت به عنوان یک مظنون یک عکس رزرو امن شد و یک عکس وارد زمین شد و با هم قرار داده و قربانی سرقت برداشت Davenport, تصویر, شناسایی او را به عنوان دزد Scanlon گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de