استمفورد — 28-ساله عکاس استخدام برای یک استمفورد دختر quinceanera حزب در اواخر سال گذشته بازداشت شده اند از نظر جنسی آزار 15 ساله قربانی به پلیس گفت:.

خراردو واسکز از Manitou دنباله سفید دشت بود مسترد از نیویورک به اتهام درجه دوم تجاوز جنسی و خطر آسیب به جزئی. او است که برگزار می شود در ازای $200,000 دادگاه-ظاهر پیوند و برنامه ریزی شده است به arraigned اتهام اوایل بعد از ظهر جمعه.

استمفورد اداره پلیس جوانان اداره Sgt. جوزف کندی گفت: این حمله گزارش شده است این در اوایل ماه نوامبر است. کندی گفت: Vasquez استخدام شد به عکس quinceanera آمدن از سن مراسم جشن برای دختران لاتین. در طول جشن Vasquez به حال دختر رفتن به اتاق برگشت تحت پوشش عکاسی او را به تنهایی و آن این است که تجاوز جنسی رخ داده است کندی گفت.

چند روز بعد دختر و جلب اعتماد به تجاوز جنسی به یک مشاور در مدرسه و اتهام شد رله به مادر دختر که گزارش آن به پلیس دو روز پس از حزب کندی گفت.

“او بدیهی است که آگاهی از سن او چرا که او استخدام شد برای quinceanera” کندی گفت.

کندی گفت: Vasquez هرگز می دانستم که او تحت بررسی بود و یک نیش به فریب او را شد از تخم در آمده بین سفید دشت اداره پلیس و دختر خانواده به امید اینکه بازداشت.

کندی گفت: یک معامله زده بود بین خانواده و Vasquez برای خرید یک آلبوم از عکس هایی که او در حزب و یک جلسه بود و قرار بود در سفید دشت به آن را خرید در فوریه. 28. زمانی که Vasquez نشان داد تا برای ملاقات با او به زندان گرفته شده در یک فراری از عدالت حکم.

Vasquez منتقل شد به استمفورد پنج شنبه و رزرو در اتهامات عنوان شده علیه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im