Physical Graffiti: شکستن سخت است برای انجام

شکستن سخت است برای انجام دهید: به ضرب و شتم خانواده
مارس 22, 1981

چیکو و توپ را روی گوه و دوستان خود را از 175th خیابان در بالا بار خدمه بودند شکستن در مترو و پلیس گران آنها را برای مبارزه با.

“ما در حال مبارزه است. ما در حال رقص!” کردند. در حوزه ایستگاه یکی از بچه نشان خاصی حرکت می کند: یک چرخش سر کار, چرخش, کش رفتن, چانه یخ “هلیکوپتر” “،”

یک افسر به نام دیگر اعضای خدمه ، “انجام یک چرخش سر” او را فرمان به او مشورت یک کلیپ بورد کامل از یادداشت ها. “آیا ‘،’ “به هر بچه پیروی انجام نشانه به عنوان unhesitatingly به عنوان یک رقصنده باله ممکن است شیر یا خط کردن یک enchainement این پلیس خراش سر خود در سر در گم شکست.

و یا پس داستان می رود. اما پس از آن مانند باله و مانند جنگ های بزرگ (سهام آن عناصر از هر دو) شکستن است wreathed در افسانه ها. “این مرد در کوئینز می کند و یک دسته کامل از سر چرخش در یک ردیف بیش از 10; او چرخش متوقف می شود واقعی سریع می چرخد…”

“آره, اما او متوقف می شود. سمت چپ فقط راست می رود به هفت چرخش او هرگز متوقف نمی شود.”

“وجود دارد یک 10 ساله بچه ها در بلوک من آموخته به شکستن در سه روز.”

“بهترین جاسوسی, رونی ران, دراگو من [دیوانه, پاها,], یخ, Mongo, Mr. Freeze تسمه آهنگ دو شپشه…”

“جاسوسی او را به نام مرد با هزار حرکت او یک دختر بود و او آموخت که چگونه برای شکستن. او این کار را خوب است. او مثل یک مرد.”

“جاسوسی در ’78 — او شکستن در مادر و پاپ را در Katona خیابان در برانکس; او خود رفت و آمد خیلی سریع شما به سختی می تواند خود را ببینید ،

“من تو را دیدم جاسوسی انجام کاری در یک گاراژ که در آن همه از تایمر استفاده می شود به شکستن. آنها تا به حال یک کشیش قضاوت یک مسابقه و جاسوسی انجام شد به نوعی از رقص هندی: همه ناگهانی او انداخت خود را در کلاه خود پرواز کرد تا او چرخید و در پشت او و کلاه فرود آمد در سمت راست قفسه سینه خود را. و هر کس گفت که شانس بود.’ بنابراین او آن را یک بار دیگر برای کشیش و کلاه فرود آمد در سمت راست قفسه سینه خود را. اگر من آن را ببینید من هرگز آن معتقد بودند.”

قهرمانان از این افسانه ها در حال استراحت بچه ها پسر ب این پورتوریکو و نوجوانان که اختراع و بی وقفه استادانه درست شده این نفیس و بی پروا ترکیبی از رقص بند و رزمی عینک. مانند سایر اشکال از محله یهودی نشین, خیابان فرهنگ — نقاشی های دیواری, دوئل کلامی چاق آنال, big tits شکستن یک عرصه عمومی برای زرق و برق پیروزی نیرومندی شوخ طبعی و مهارت است. در سبک. شکستن یک راه استفاده از بدن خود را به ثبت هویت خود را در خیابان ها و قطار در پارک ها و دبیرستان ورزشگاه. این یک نسخه فیزیکی از دو حالت های مورد علاقه از خیابان شعارهای طعنه زدن و به رخ کشیدن. آن است که یک جشن انعطاف پذیری و جوانه زدن تمایلات جنسی از gangly نر نوجوان بدن. آن است که یک وجه شرطی بیان بدن متحده تست چیزهایی است که ممکن است یا نه متضاد مردانه نشاط خود را با طیف وسیعی از اضداد: زنان و نوزادان حیوانات; بیماری و مرگ. آن است که یک راه این ادعا قلمرو و وضعیت را برای خود و برای خود گروه خدمه خود را. اما بیشتر از همه شکستن یک رقابتی نمایش فیزیکی و تخیلی مهارت های مدون شکل رقص انزال جنگ که ترک باز به جولان دادن شخصی نوآوری.

برای نسل فعلی پسران ب آن واقعا مهم نیست که تفکیک این نام در Afro-American dance برای هر دو سریع و پیچیده رفت و آمد و رقابتی فرمت. یا که یک استراحت در موسیقی جاز به معنی سولیست را بداهه پل بین ملودی. برای پسر ب, تاریخ شروع به شکستن شش یا هفت سال پیش شاید در برانکس شاید در هارلم. آن آغاز شده و با Zulus. یا با Charlie Rock. و یا با جو از Casanovas از برانکس که تدریس آن را به چارلی سنگ. “شکستن به معنی رفتن دیوانه در طبقه. این به معنی ساخت یک سبک برای خودتان.” در منهتن بچه ها اسمش را تکان دادن. یک رقصنده در مرکز یک حلقه تماشاچیان قطره به طبقه محافل در اطراف خود محور با سراسیمگی از کاهش مراحل و سپس چرخش منعکس gesticulates, و در سیل ریتمیک حرکت و زودگذر تصاویر دهید که پسر بعدی به بالای او. به سوزاندن او را به عنوان پسر ب آن قرار داده است.

Fab Five Freddy عشق یک گرافیتی مبتنی بر هنرمند و خواننده رپ از بدفورد Stuyvesant به یاد که شکستن آغاز شد در حدود همان زمان به عنوان رپ به عنوان یک فیزیکی آنالوگ برای موسیقی ضربه. “هر کس می خواهد در یک مهمانی در پارک در تابستان متراکم. بچه ها با هم و با یکدیگر مرتب کردن بر اساس یک ماچ چیزی که در آن آنها را نشان می دهد هر یک از دیگر است که می تواند بهترین حرکت می کند. آنها شروع به رفتن وحشی زمانی که موسیقی واقعی رو بد بو” — موسیقی توسط گروه مانند سوپر اسپرم و آپاچی. به عنوان ضرب و شتم از درام به ميدان آمد موسیقی به شما اجازه می دانم که آن زمان برای شکستن به رایگان سبک. این شعر قافیه سریع صحبت کردن حماسه حالت ای با سطح صاف خود را از جنسی braggadocio فراهم می کند یک پایگاه مناسب برای سبک رقص که سرد است, سریع و پیچیده.

اما شکستن نیست فقط یک پاسخ فوری به موسیقی ضربان دار. همچنین مراسم جنگی که گفتار تجاوز به هنر است. “در تابستان ’78,” توپ را روی گوه به یاد می آورد: “وقتی شما رو دیوانه کسی به جای گفتن” هی مرد شما می خواهید برای مبارزه با ؟ ‘شما می خواهم می گویند” هی مرد شما می خواهید به سنگ؟’ “در داخل مراسم قاب رو به رشد نوجوانان و اضطراب جنگ و قدرت نمادین دستکاری و کنترل می شود.

هر بخش در شکستن کوتاه است — از 10 تا 30 ثانیه — اما بسته بندی شده با عمل و معنی. رقص همیشه به دنبال یک قالب خاص: این مطلبیک تلطیف راه رفتن به حلقه برای چهار نفر از پنج ضربه به موسیقی ؛ footwork, سریع, دایره اسکن از کف توسط sneakered پا در حالی که دست حمایت از بدن و وزن سر و تنه می گذرد به آرامی — یک نوع از سبک چرخ زدن; از یخو یا تلطیف امضا مطرح معمولا با یک چرخش به خروجبازگشت به راستی و به خارج از دایره. طول “ترکیب” می توان با اضافه کردن بیشتر رفت و آمد-چرخش-یخ توالی. ورود به رفت و آمد و خروج تقریبا مشابه از رقصنده رقصنده — اگر چه برخی از تغییرات مانند یخ از Breakmasters خدمه که مواد چارلستون به ورود و سپس خروج در pointe. اما از آن است که تا حد زیادی در یخ است که هر یک رقصنده را اصالت می درخشد جلو در تنظیمات است که به عنوان پیچیده شوخ زشت و ناپسند و یا توهین به عنوان امکان پذیر است. یک رقصنده را پیچ و تاب خود را به یک چوب شور. یا او را نقل قول شمار یک pinup girl. او ممکن است به صورت گرافیکی قوز طبقه یا قوس بالا گرفتن محل انشعاب بدن انسان خود. شخص دیگری ممکن است mime قایقرانی با قایق یا شنا کردن و یا تاکید بر stunts آکروباتیک مانند عقب flips و ماهی غواصی. گاهی اوقات شکن دو تیم برای یک شیرین کاری: تقلید یک سگ در یک دسته سه تایی و یا یک فرد مرده به ارمغان آورد به زندگی سالم ضربت بر روی قفسه سینه. با توجه به Rammellzee یک DJ که بدست بیش از حد بلند برای شکستن به مجموعه ای از توالی می افزاید: تا به ادامه pantomimic روایت است. آن است که هر یک رقصنده مسئولیت ایجاد فصل جدیدی در داستان است. “اگر شما یک مرد بازیگری مانند او مرده برادر که رفت و قبل از اینکه او احتمالا او را به گلوله بست.”

هنگامی که شما انتخاب می کنید حرکت خود را, شما نه تنها سعی کنید به نگاه خوب شما سعی کنید خود را جانشین نگاه بد راجع. که یکی از راه های برنده شدن امتیاز از جمعیت جمعی که قضات است. رفتن برای اولین بار است که یک راه برای نمره یک نقطه اما تا حال آمدن است تا با سرد پاسخ دلسرد کننده است. از طریق مسدود کردن شما توهین و تحقیر فرد بعدی. شما چوب را در جهت خود را. شما بینی خود را نگه دارید به او بگویید او بدبو است. شما با قرار دادن یک دست به ستون فقرات خود را نشان می دهد یک حرکت خیلی خوب آن لطمه می زند. اما ظریف انتزاعی رقص که بعضی از این پیام ها شمارش بیش از حد. پسر ب از برانکس و منهتن به پایین “تا راک” رایج در بروکلین صرف رشته scatological و اعتراضات بدون زیبایی شناسی چسب نخ ریسی و پایین بر روی زمین است.

نامگذاری و انجام انجماد شما ابداع راه های تخمگذار ادعا می کنند به آنها هر چند برخی از شمار در حوزه عمومی است. بسیاری از شکن نیز هنرمندان گرافیتی و یکی از راه های به اعلام یک توقف برای نوشتن آن به عنوان نقاشی های دیواری. سرعت و صافی ضروری به کل رقص اما در یخ طنز و دشواری باارزش بالاتر از همه. “شما سعی می کنید برای قرار دادن سر خود را بر روی بازوی خود را و ناخنها در گوش خود می گوید:” کن از Breakmasters. “چیزهای سخت مانند وقتی که من ساخته شده تا آرنج من راه رفتن می گوید:” پوست گوساله و بره دی سنگ ثابت است. “هنگامی که شما چرخش سر خود را.” “هنگامی که شما ‘نوزاد’ و شما تعادل از یک سو و حرکت پاهای خود را در هوا.” “هنگامی که شما را روی پاهای خود قرار داده و آنها را در پشت سر خود را از چرخش.”

در طول تابستان B پسران جذب به پارک که در آن دی جی و خواننده های رپ اویختن. بچه های جوان یاد بگیرند که برای شکستن و با تقلید از بچه های بزرگتر که تمایل به بزرگ تر شدن آن زمانی که آنها در حدود 16. بتن فراهم می کند بهترین سطح برای پا و دست برای گرفتن اما متراکم است و در ضخیم ترین پارک که در آن دی جی می تواند خود را mikes و تقویت کننده است. در طی زمستان قطع تدبیر جدید حرکت می کند. دیوانه, پاهای, از سنگ ثابت و ادعا می کند ‘W’ که او در آن نشسته بر دو برابر-پشت پاهای یک تصادف بود. “هنگامی که من در طبقه تخمگذار و من لگد پای من و من شروع به چرخش می گوید:” آقای یخ از Breakmasters. اما اختراع یخ نیز نیازمند کار سخت روزانه از آگاه آزمایش. “شما رو به آن عرق.” شما متوقف نمی حتی زمانی که شما خواب. “من شکستن رویاهای” چند B پسران را به من گفت. “من از خواب بیدار کنید و سعی کنید به آن را انجام دهد مانند من آن را دیدم.” پوست گوساله و بره Dee خواب او چرخید روی چانه اش “اما من از خواب بیدار شدم و سعی کردم آن و تقریبا من را شکست ،

بخشی از ماچو کیفیت شکستن می آید از خطر فیزیکی درگیر است. آن را نه تنها کبودی و خراش و بریدگی و خراش است. به عنوان رقابت بین خدمه گرم تا مراسم رزمی گاهی فوران به مبارزه واقعی. و بخشی از آن تحت تاثیر قرار دادن دختران است. “آنها دیوانه بیش از آن می گوید:” کن. “زمانی که شما در مقابل یک دختر شما می خواهم برای نشان دادن. شما می خواهید برای سوزاندن چشم های عمومی چون او ممکن است مثل شما.”

برخی از افراد ادعا می کنند که شکستن ایفا کرده است ، فردی عشق مخالف است. “بچه ها جوان تر نگه داشتن در حال توسعه آن انجام بیشتر چیزهایی که وحشی و بیشتر مسائل جدید. ما استفاده می شود هرگز به چرخش و یا انجام حرکات آکروباتیک. افرادی که از آن فقط آغاز گذاشته پایه. درست مانند نقاشی های دیواری — شما را به یک سبک جدید. این چیزی است که زندگی در خیابان, همه چیز در مورد تنها بودن شما بودن که شما در اطراف خود دوستان است. چه چیزی در خطر است یک مرد افتخار و موقعیت خود را در خیابان. که همه شما باید. چیزی که باعث می شود آن را بسیار مهم است که چه چیزی باعث می شود آن را احساس می کنم خیلی خوب است که فشار بر روی شما را به بهترین. و یا سعی کنید به بهترین. به منظور توسعه یک سبک جدید هیچ کس نمی تواند مقابله با. اگر این درست است که این مسائل نشان دهنده آن است سریع زندگی است.” ■

در مه 3 در 3 p. m. به Breakmasters و Rock Steady خدمه خواهد شکست به رپ توسط Fab Five Freddy عشق و Rammellzee در زمینه های مشترک, 29 Wooster خیابان در گرند. عملکرد خود را از نقاشی های دیواری راک برگزار شد توسط مجسمه ساز-عکاس هنری Chalfant. برای رزرو تماس 431-5446.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>