منتشر شده

استمفورد – به استمفورد آموزش عمومی بنیاد دریافت کمک مالی از Pitney Bowes بنیاد در حمایت از آن استمفورد برنامه مشاوره است که در خدمت دانش آموزان در کلاس های 3 تا 12.

SPEF بوده است در خدمت جامعه از سال 1996 و در این سال از آن است که خود را جشن سالگرد 10 از ارائه مشاوره دانشجویی برنامه. این Pitney Bowes بنیاد معتقد است هر کودکی سزاوار فرصتی برای رشد به یک سالم و مولد بالغ و سرمایه گذاری در کالج و حرفه ای آمادگی برنامه های مانند SPEF را در برنامه مشاوره است که کودکان را قادر به انجام این کار با توجه به آزادی.

به استمفورد مشاوره برنامه اجرا می شود از اکتبر تا ژوئن 2019 2020 و دانش آموزان فراهم می کند با منابع و راهنمایی های لازم برای موفقیت در, ابتدایی, دبیرستان و فراتر از آن با توجه به انتشار. بیش از 500 داوطلب از دانشکده, شرکت ها و, بیشتر استمفورد communitywere ابزاری در ساخت 2018-19 برنامه یک موفقیت است.

“Pitney Bowes و Pitney Bowes پایه و اساس معتقدند هر کودک سزاوار فرصت از طریق آموزش و پرورش قوی و نظارت برنامه ها برای رشد به پتانسیل کامل خود را. ما خوشحال tosupport به استمفورد عمومی آموزش و پرورش Foundationand مهم و ضروری خدماتی که ارائه آنها به دانش آموزان گفت:” کاتلین Ryan the npd group رئیس Pitney Bowes بنیاد و مدیر Pitney Bowes شرکت های بزرگ جهانی تابعیت & بشردوستانه در انتشار.

“Pitney Bowes و Pitney Bowes بنیاد شده اند حامیان اصلی برنامه نویسی ما از آغاز ما نظارت ابتکار بیشتر thana دهه پیش گفت:” SPEF مدیر عامل مت Quinones. “ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با آنها را به ارائه دانش آموزان با تجربه غنی در طول زمان خود را در استمفورد مدارس دولتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de