درخواست معامله ارائه شده در استمفورد مورد تیراندازی

استمفورد—یک بریدج مرد به اتهام تلاش برای شلیک و کشتن یک استمفورد افسر پلیس در تابستان گذشته شده است ارائه درخواست و مقرون به صرفه از 20 سال در زندان به دور از اتهامات جنایی.

در یک جلسه در استمفورد دادگاه روز شنبه, نظارت دستیار ارشد دولت وکیل پل Ferencek گفت: قاضی گری سفید که دفتر خود را ارائه کرده است لارنس مور از دو دهه حبس برای حل و فصل اتهامات عنوان شده علیه او را از اقدام به قتل افسر برایان کوپر, جنایی در اختیار داشتن اسلحه گرم, سرقت یک اسلحه گرم در اختیار داشتن مواد مخدر و ماری جوانا به قصد فروش.

مور, 31, که با آن مواجه است بیش از 40 سال در زندان اگر محکوم از همه اتهامات در دادگاه است که برگزار می شود در MacDougall-واکر تادیبی موسسه قادر به ارسال a $1 میلیون دادگاه-ظاهر اوراق قرضه.

در صبح جلسه مور مدافع Howard Ehring را ندارد هر گونه تلاش برای گرفتن معامله و توصیف آن به قاضی به عنوان “غنی است.”

هیچ بحث به چه مور خواهد بود التماس گناه به منظور رسیدن به آنچه Ferencek به عنوان خود را “تخت” 20 سال در زندان بدون آزادی مشروط آزادی مشروط یا تعلیق حکم.

پس از شنیدن Ehring گفت که او ممکن است سعی کنید به قاضی نگاهی به پرونده را بهتر ارائه دهد.

Ehring گفت: قاضی سفید است نه مداخله با هر نوع دادگاه را سفارش دهند.

“از این حادثه پلیس گزارش اتهام این بود که مشتری من تا به حال یک تفنگ و او را مرخص آن در جهت کلی از افسر پلیس است. اما من سوال که آیا آن را در واقع یک اقدام به قتل” Ehring گفت. “ما باید یکی دیگر از پیش از محاکمه در آینده و این بحث دوباره و ببینید چه چیزی عادلانه حل و فصل است.”

Ehring وجود دارد گفت: هیچ مهلت داده شده برای قبول یا رد پیشنهاد. معمولا ارائه می دهد و مانند این ها با توجه به مهلت گذشته که تقاضای معامله خارج هستند و در بسیاری از موارد ارائه نمی دوباره.

Ferencek نمی تواند رسید به نظر بیشتر.

پلیس می گویند که در جولای 9, 2019, مور سوار سبز تویوتا سدان به یک مجتمع مسکونی در سیتن جاده به کمال یک معامله مواد مخدر.

اما آنچه مور و مسافر در ماشین گرگوری Sholomicky نمی دانم این است که مردم آنها را تنظیم مقابله با شد مخفی مبارزه با مواد مخدر و جرایم سازمان یافته تیم ملی افسران.

پس از این افسران کشیده به پارکینگ آنها پارک بینی به بینی با ماشین مور رانندگی بود و پریدند بیرون و با عجله به سمت تویوتا. که زمانی که مور گفته شات از طریق راننده سمت پنجره در افسران از فاصله نزدیک و در ادامه به آتش سوزی در پلیس پس از پنجره شکسته افسران گفت. یکی از این گلوله ها بود و بعد از آن تسلیم به نزدیک ماشین.

افسر برایان کوپر بود فقط فوت دور از مور شد اما قادر به پیدا کردن پوشش و جلوگیری از ضربه توسط گلوله کشته شده است. استمفورد افسران به شلیک نیست در مور در این حادثه کشته شده است.

هنگامی که مور شد از گلوله او گذاشته پایین در صندلی ماشین و crawled شده به پشت ماشین. پلیس به زودی او را در بر داشت و Sholomicky در ماشین و بازداشت آنها را هر دو.

اسلحه مورد استفاده در این تیراندازی گزارش شده بود به سرقت رفته از یک محلی وکیل Ridgely قهوه ای, 72, که پس از متهم شده است با در نظر گرفتن بیش از حد طولانی که به گزارش هشت نفر از اسلحه خود شده بود به سرقت رفته توسط یک زن او در یک باشگاه در ستمفرد.

در سال 2009 مور درگیر شد در یک اقدام به سرقت از یک سالن در Bridgeport, که در آن او به ضرب گلوله کشته شد و محکوم به 15 سال زندان. مور منتشر شد قبل از خدمت از جمله کامل. او نیز دستگیر و در فیرفیلد در سال 2017 برای رانندگی یک ماشین با یک مجوز به حالت تعلیق و مقاومت در برابر بازداشت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>