لهستان و آمریکا انکار است که قلعه تهمت پیشنهاد گرفتار

ورشو (ره) و برخی از اعضای لهستان دولت در روز جمعه را تکذیب کرد گزارش رویترز گفت: ایران بیش از آمریکا-لهستانی دفاع معامله شناخته شده به عنوان فورت برگ برنده شد فاسد در میان اختلافات بر سر چه به صندوق استقرار اضافی ایالات متحده نیروهای نظامی و که در آن به پادگان آنها.

فایل عکس: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و لهستان رئیس جمهور آندره Duda شرکت در یک نشست امضای مراسم دیپلماتیک اتاق پذیرایی کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, 12 ژوئن 2019. رویترز/Kevin لمرقو

“این است که جعلی اخبار” کریستوف Szczerski یک دستیار رییس جمهوری لهستان گفت: رادیو عمومی در روز جمعه.

سفیر ایالات متحده لهستان ژرژت Mosbacher واکنش در توییتر به این گزارش گفت: مذاکرات باقی مانده در مسیر.

“رئیس جمهور تهمت @POTUS & @Prezydentpl Duda چشم انداز برای افزایش حضور آمریکا در لهستان خواهد بود و حتی بیشتر از اصل مشخص شده است. اطلاعیه به زودی.”

Mosbacher و سفارت آمریکا در لهستان بودند فورا در دسترس است برای اظهار نظر به استادانه درست شده در زمان اعلام و چه برنامه های جدید خواهد بود.

یک سخنگوی وزارت گفت: در ایمیلی به رویترز روز شنبه که مذاکرات سازنده و در مسیر.

یک سخنگوی رویترز گفت: این شرکت ایستاده بود پشت آن گزارش که به دقت منعکس وضعیت در آن زمان است.

ایسنا قادر در روز جمعه برای تعیین آنچه تازه, تلاش, اگر هر گونه ساخته شده بود پس از چهار گزارش به پیشبرد مذاکرات و حل و فصل عمده برجسته مسائل از جمله بودجه.

یک سال پیش رئیس آندره Duda و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق کردند که اضافی 1000 نیروهای ایالات متحده خواهد بود مستقر در لهستان. شش محل بودند شارت برای سربازان زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید ورشو در ماه سپتامبر.

رویترز گزارش منتشر شده در روز چهارشنبه اشاره کرد مقامات دولتی در واشنگتن و ورشو گفت: آنها هنوز هم نمی تواند به توافق برسند که در آن سربازان باید مستقر و چقدر از چند میلیارد دلار استقرار ورشو باید صندوق.

در این داستان, لهستانی, معاون وزیر خارجه پاول Jablonski به رویترز گفت مسائل پیچیده باقی مانده به اتو کردن. “تاپیک سوال از تامین مالی از قرار دادن حقوق قانونی تحت چه اصول این سربازان خواهد تابع در اینجا,” او گفت:.

“من فکر می کنم ما را به یک تصمیم نهایی اما این هنوز مدتی طول خواهد کشید.”

اما لهستان وزیر دفاع گفت: معامله شد و پیش رفتن.

“ما در حال حاضر موافقت با آخرین جزئیات و بحث های در حال وقوع در یک فضای خوب” Mariusz Blaszczak گفت: در یک توییت در روز پنج شنبه.

گزارش جوانا Plucinska مارسین Goclowski و پاول Florkiewicz; ویرایش توسط فرانسیس کری و دانیل والیس

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de