لهستان Duda دارای باریک رهبری در انتخابات ریاست جمهوری, نتیجه انتخابات نشان می دهد


لهستان وقت رئیس جمهور آندره Duda دارای باریک رهبری پس از انتخابات ریاست جمهوری روز یکشنبه با توجه به خروج نظرسنجی.

این نظرسنجی در روز یکشنبه نشان داد آقای Duda یک متحد از دولت محافظه کار با 50.4 درصد آرا.

او در برابر حفره دار اجتماعی لیبرال ورشو شهردار Rafal Trzaskowski.

رای گیری شده است به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک نبرد برای آینده کشور به عنوان به خوبی به عنوان آن را تیره و تار روابط با اتحادیه اروپا است.

آقای Trzaskowski دریافت 49.6 درصد از آرا با توجه به خروج نظرسنجی که ناظر انتخابات ایپسوس گفت: تا به حال یک حاشیه خطا از دو درصد است. نتایج رسمی انتظار می رود در روز دوشنبه.

“من می خواهم برای تشکر از هر کس که به من رای دادند” آقای Duda گفت: حامیان در مدت کوتاهی پس از انتخابات اعلام شد.

او گفت: مشارکت مردم حدود 70 درصد است که در صورت تایید کمیسیون های انتخاباتی خواهد بود یک رکورد برای انتخابات ریاست جمهوری در کشور است.

یک پیروزی برای آقای Duda است که انتظار می رود هرالد بحث تغییرات در قوه قضائیه و در ادامه مخالفت با سقط جنین و حقوق همجنسگرایان.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

او در انتخابات از جمله برای یک سخنرانی که در آن او گفت: حقوق بشر یک “ایدئولوژی” مخرب تر از کمونیسم.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آقای Trzaskowski در ضمن به حمایت بیشتر در دستور کار مترقی و یک نقش فعال در اتحادیه اروپا است. این سیاستمدار لیبرال افزایش سریع در پای صندوق های رای پس از پیوستن به این مسابقه است. قبلا عضو دونالد تاسک لیبرال مدنی پلت فرم دولت او برنده پایتخت مسابقه برای شهردار در سال 2018 امیدوار کننده “ورشو برای همه”.

او گفت لهستانی رای دهندگان هرگز فرصت دیگری برای تغییر لهستان جهت.

“همه ما نیاز داریم به شمارش آرا. شب زمان خواهد شد اما من مطمئن هستم که زمانی که آرا شمارش شده پیروز خواهیم شد” آقای Trzaskowski گفت: هواداران در روز یکشنبه.

نزدیک ترین انتخابات پس از کمونیسم

اگر انتخابات تایید شده است این است که به راحتی نزدیک ترین انتخابات ریاست جمهوری در لهستان پس از سقوط کمونیسم در سال 1989.

در نظرسنجی منتشر شد و بلافاصله پس از رای گیری به پایان رسید رئیس Duda برنده کمتر از 1 درصد است که به خوبی در حاشیه خطا. اگر رسمی شمارش است که یا از دست دادن نامزد می تواند تصمیم گیری را به چالش منجر شود.

هر دو رئیس جمهور Duda و آقای Trzaskowski صحبت در مورد پیروزی در سخنان بلافاصله پس از رای گیری به پایان رسید. نه آماده شد به تن.

مشارکت مردم نیز در یک رکورد با توجه به نتیجه انتخابات با دو نامزد ریاست جمهوری ارائه دهندگان متمایز چشم انداز برای آینده است. برای رئیس جمهور Duda که به معنی محافظه کاری اجتماعی و سخاوتمندانه منافع مالی برای خانواده ها.

آقای Trzaskowski است مترقی و او متعهد شده است تا با استفاده از قدرت ریاست جمهوری از حق وتو برای جلوگیری از این دولت تغییرات در قوه قضائیه است که باید مورد انتقاد قرار گرفته است توسط اتحادیه اروپا برای تضعیف حکومت قانون است.

آقای Duda صدر دور اول رای گیری ماه گذشته با قانع کننده ای منجر شود اما سقوط کوتاه از 50% مورد نیاز را به نفع خود آشکار است.

انتخابات تا به حال بوده است با توجه به محل در زمانی که آقای Duda بالاتر بود در پای صندوق های رای ایستاده بود و شانس بهتری برای برنده شدن در دور اول.

اگر چه این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز به اوج خود رسید و دولت بود و از جان گذشته برای رای دادن به جلو بروید. آن را در نهایت حمایت را هنگامی که یک شریک ائتلافی پیوست مخالفان در گفت حاکم ملی قانون و عدالت (PiS) که قرار دادن سیاست قبل از سلامت عمومی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de