استمفورد — پلیس گزارش سه حوادث مربوط به حمله و سرقت و یا تهدید آن شنبه شب به صبح روز یکشنبه با یک نوجوان دستگیر شد سرقت و تجاوز اتهامات عنوان شده علیه.

اولین گزارش در آمد از یک جوان 19 ساله که گفت که او به خانه آمد به استفان خیابان از کار شنبه شب هنگامی که او نزدیک شد چهار مرد جوان در ایوان از آپارتمان خود در ساختمان Sgt. رابرت Shawinsky گفت.

یکی از مردان جوان که قربانی گفت: زندگی در طبقه دوم آپارتمان خواستار پول و تهدید به حمله به او دست آن را بیش از, پلیس گفت:. سرقت قربانی گفت: او سپس پانچ در صورت و به زمین افتاد. مرد گفت: او پانچ حدود 20 بار توسط مظنون قبل از اینکه کسی خالی و جیب خود را از جمله تلفن همراه خود بود که پس از آن دید و شکست, پلیس گفت:.

هنگامی که پلیس وارد قربانی آپارتمان او خشک شده خون در چهره اش و پیراهن, پلیس گفت:.

مرد 17 ساله همسایه بود به اتهام سوم-درجه سرقت, سومین حمله درجه کیفری و فساد است. او بیش از تبدیل به حضانت از پدر و مادر خود Shawinsky گفت.

در 2:02 صبح یکشنبه پلیس اعزام شدند با چراغ و آژیر به یک حمله در حال وقوع در مقابل Dunkin’ Donuts در 33 وسیع غرب خیابان Shawinsky گفت.

زمانی که پلیس وجود دارد آنها صحبت کرد به Dunkin’ Donuts تحویل راننده که گفت که او تا به حال فقط کشیده در مقابل فروشگاه doughnut را تحویل زمانی که او نزدیک شد و توسط دو مرد. آنها خواستار پول را از او اما او گفت که او قادر به درک آنچه آنها می خواستند.

زمانی که او از آنها خواست تا خود را تکرار دو شروع به حمله به او را ادامه داد و پس از او به زمین افتاد, پلیس گفت:.

یکی از مردان خود را برداشت تلفن همراه و دو مرد زد به ماشین و سوار کردن به عنوان صدای آژیر پلیس شنیده میشد, پلیس گفت:.

تلفن بازیافت شد حدود پنج ساعت بعد از طریق نرم افزار نصب شده بر روی دستگاه.

کمتر از یک ساعت و نیم بعد از خیابان وسیع غرب حادثه پلیس به نام نارنجی خیابان در این گزارش از اقدام به سرقت. سه مرد گفت: آنها نوشیدن آبجو در پیاده رو خارج از خانه خود را هنگامی که پنج مرد آمد راه رفتن بیش از اورسولا محل با پیراهن سفید کشیده تا بیش از بینی خود را.

یکی از مردان خواستار پول از سه نفر از دوستان. یکی از دوستان تهدید به تماس با پلیس و برداشت یک بطری آبجو و ساخته شده به عنوان اگر او قرار بود به پرتاب آن در مردان و پنج و سپس تبدیل شده و فرار sway, پلیس گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de