پلیس لغو 101: چه جهان بدون پلیس می خواهم نگاه

پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس و شیوع خشونت های پلیس در پاسخ به سراسر کشور تظاهرات خواستار تغییر در امریکا ادارات پلیس در حال آمدن از فعالان مقامات دولتی و مشهور است. اما بر خلاف گذشته تلاش برای اصلاحات پلیس در پی با مشخصات بالا به کشتار مردم رنگ که اغلب محور بر افزایش نظارت و یا آموزش این مطالبات به مراتب رادیکال تر: پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و یا لغو آنها را به طور کامل.

تلاش برای قطع کمک های مالی برای پلیس در حال حاضر گرفته شده ریشه در مینیاپولیس که در آن پلیس بخش بودجه در حال حاضر بالغ بر $193 میلیون. (در سال 2017, گروه دریافت 36 درصد از این شهر به طور کلی هزینه های صندوق.) دو روز پس از فلوید کشتن رئیس جمهور از دانشگاه مینه سوتا اعلام کرد که این دانشگاه دیگر نمی خواهد قرارداد با اداره پلیس برای تامین امنیت برای اجتماعات بزرگ مانند بازی های فوتبال. روز جمعه یک عضو از مینیاپولیس, تخته, آموزش و پرورش اعلام کرد قطعنامه ای برای پایان دادن به مدرسه منطقه قرارداد به ایستگاه 14 پلیس در مدارس است. و گروه های اجتماعی مانند سیاه و سفید عکاسی جمعی و اصلاح بلوک در حال دادخواست شورای شهر به قطع پلیس بخش بودجه 45 میلیون دلار و سرمایه گذاری مجدد پول در سلامت و (non-پلیس) برنامه های ایمنی.

با مبارزات دیگر به کاهش بودجه پلیس در جریان در شهرهایی مثل لس آنجلس و نیویورک و تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس جمع آوری بخار در رسانه های اجتماعی من با صحبت کالج بروکلین جامعه شناسی پروفسور الکس حیاتی هماهنگ کننده پلیس و اجتماعی عدالت پروژه و نویسنده از پایان پلیسبه بحث در مورد چشم انداز گسترده از پلیس لغو و آنچه در آن به معنی در عمل است.

 

مدیسون Pauly: چرا پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس به جای اصلاح آنها ؟

الکس حیاتی: پنج سال پیش در پی قتل مایک براون و اریک گارنر و Tamir برنج ما گفته شد: “نگران نباشید ما در حال رفتن به آن را تعمیر. ما در حال رفتن به پلیس ضمنی و تعصب آموزش. ما قصد داریم به نگه داشتن برخی از جامعه برخورد پلیس جلسات. ما میخوایم خرید برخی از دوربین های بدن.” مجموعه ای کامل از آنچه که ما معمولا به عنوان “رویه اصلاحات” طراحی شده برای پلیس و حرفه ای تر کمتر مغرضانه شفاف تر—و آن این است که به طرزی جادویی رفع مشکل. اما همه چیز نیست بهتر است. مردم هنوز در حال کشته شدن و از همه مهمتر مشکل overpolicing باقی مانده است.

چرا آن کار می کند ؟

رویه عدالت مردمی آنها می خواهند برای بازگرداندن اعتماد عمومی را در پلیس به طوری که پلیس می تواند بازگشت به پلیس. اما این نادیده سوال از آنچه آنها انجام ندادی و اینکه آیا آنها باید پلیس آن است. ما [میلیون] سطح پایین دستگیری در ایالات متحده هر سال و بسیاری از آنها کاملا بی معنی. آن است که فقط یک سطح بزرگ از آزار و اذیت تحت تقریبا به طور انحصاری در ترین و فقیرترین جوامع حاشیه ای در جامعه ما است. وجود دارد یک خشم عمیق در مورد پلیس در آن مکان. و هنگامی که وجود دارد با مشخصات بالا حادثه آن را رها همه این مقید کردن عصبانیت و خشم است.

کاهش policing می رود دست در دست با گسترده زدایی و سپس از چیزهایی مانند داشتن یک ظرف باز در حیاط جلویی خود را و یا فروش سیگار untaxed.

کاملا. آن می رود دست در دست با decriminalizing کار جنسی, مواد مخدر, بی خانمانی, بیماری های روانی. ما واقعا نیاز به یک معاون واحد ما نیاز به یک سیستم قانونی کار جنسی که تنظیم درست مانند هر کسب و کار دیگر. ما نیازی مدرسه پلیس ما نیاز به مشاوران و برنامه های عدالت ترمیمی. ما نیازی پلیس بی خانمان توسعه واحدهای ما نیاز به حمایت مسکن مبتنی بر جامعه رها-در مراکز اجتماعی کارگران است.

چگونه می توانم به شما مش ایده پلیس لغو با نیاز به رسیدگی جدی امنیت عمومی تهدیدات مانند قتل و یا تشدید حمله (زمانی که آن جنایات مرتکب شده توسط عموم)?

نظام عدالت کیفری می گوید وجود یک استراتژی برای همه چیز—را بازداشت قرار داده و آنها را در زندان است. چه اطناب می گویند خوب, اجازه دهید بفهمند که چرا آنها در حال انجام این کار کنید و سعی کنید برای توسعه بتن استراتژی های پیشگیری. نه همه قتل هستند. آن است که خشونت مورد ؟ آن است که یک تیراندازی مدرسه ؟ آن است که یک معامله مواد مخدر رفته بد ؟ ما می دانیم که مثلا که تقریبا در تمام مدرسه تیراندازی موارد کسی تا به حال یک ایده خوب است که این ممکن است اتفاق می افتد اما آیا کسی نیست—یا به گفته پلیس و پلیس تا به حال هیچ ابزار برای انجام هر چیزی در مورد آن. اگر به جای ما تا به حال یک سیستم در محل که در آن زمانی که یک فرد جوان فکر می کند دوست خود را ممکن است انجام کاری افتضاح می رفتن و صحبت کردن با بزرگسالان مسئول بدون هیچ گونه نگرانی که پلیس را درگیر کنید که آنها را ratted در دوست خود را به پلیس و یا دوستان خود را دریافت کنید اخراج از مدرسه به دلیل برخی از سیاست تحمل صفر?

این مهم است به یاد داشته باشید که هیچ جهان کامل وجود دارد هیچ راه حل کامل. آنچه ما در حال حاضر است به دور از کامل است. کشتار مردم در همه زمان ها حتی اگر جامعه ما پر از پلیس است. ما می توانید آمد تا با یک وضعیت که در آن وجود دارد کمتر از قتل و کمتر وثیقه عواقب ؟

که در آن جنبش برای لغو این پلیس آمده است ؟

آن شروع به شکل منسجم در اواخر 60s, 70s اوایل. در ابتدا رادیکال لبه این, از, Black Panthers و دیگران ایده جامعه کنترل پلیس است. اما یک گروه از فعالان و دانشگاهیان نوشت: یک سند به نام مشت آهنین و دستکش مخملیکه در آن آنها شروع به گفتن “یک لحظه صبر کن—وجود هر یک پلیس که در واقع یک ایده خوب است؟” هنگامی که ما درک ماهیت اساسی از پلیس حتی اگر جامعه کنترل آن, آن را هنوز هم یک نهاد دولتی است که مبتنی بر استفاده از خشونت برای حل مشکلات. و تاریخی آن هرگز عمل در جهت منافع فقرا و nonwhite.

پس از دهه 70 این ایده شد بسیار خفته. این افزایش جرم حبس در 20 سال گذشته به ارمغان آورده است که این ایده را به جلو. کمی بیش از 20 سال پیش بحرانی مقاومت تشکیل شد در کالیفرنیا بود که عمدتا متمرکز در زندان لغو شده است. این منجر به آثار آنجلا دیویس و روت ویلسون گیلمور که متمرکز در زندان لغو شده است. اما جوامع قابل درک است که برای رسیدن به زندان و لغو, ما نیاز به انجام کاری در مورد پلیس به عنوان به خوبی. بنابراین کمی مبارزات شروع به پاپ. در زندگی مهم دوران است و عمیق تر از تجزیه و تحلیل در میان فعالان که در ابتدا فقط می خواستم به زندان برخی از قاتل پلیس اما پس از آن شروع به دیدن که آن را واقعا نمی رفع مشکل.

باید این مبارزات تا به حال هر پیروزی?

شده اند وجود دارد پیروزی کمی که نوع presaged آنچه که ما در حال تلاش برای انجام, اما نه خیلی زیاد. گاهی اوقات آنچه ما کردیم این بود که مانع از افزایش در هزینه. مردم موفق به کشتن یک برنامه خاص و یا سرمایه گذاری برای یک جدید آکادمی پلیس.

پیروزی در حال رفتن به مانند یک اداره پلیس بسته شد. یک پیروزی است که به مانند ما پلیس در خارج از مدارس و یا ما ایجاد یک جایگزین برای استفاده از پلیس برای مقابله با بی خانمانی.

چه می کند این در نهایت به دنبال مانند در سطح عملی می گویند اگر من ماشین به سرقت رفته ؟

یکی از دوستان ما آنها را به حال خود ماشین به سرقت رفته است. پلیس در واقع بهبود آن و بازداشت راننده. به طوری که آنها مانند “دیدن ؟ ما نیاز به پلیس.” و من گفتم: “بیایید حفاری کمی عمیق تر در اینجا. چه ما در مورد کسی که دستگیر شدند که به سرقت خودرو خود را؟” “آه پلیس گفت که او می خواهم دستگیر شده و یک دسته از بار و وجود مواد مخدر متعلقات چپ در ماشین؟” و من مانند Hmm. بنابراین ما تلاش پلیس یک دسته از بار با این مرد. آن خود را به جلوگیری از به سرقت رفته ؟ هیچ. است این فرد سرقت اتومبیل زیرا آنها مواد مخدر مشکل ؟ احتمالا. ارسال آنها را به زندان بارها و بارها خود را رفع و مواد مخدر مشکل ؟ هیچ. خوب اگر ما می خواهیم برای کاهش خودرو, دزدی اولین بار است که ما در تماس با این فرد ما شروع کردیم به تلاش برای رسیدگی به آنچه رانندگی خود مشکل ساز رفتار است.

بدون پلیس و یا با شدت مدرج بازگشت نیروهای پلیس, چگونه تصویر تغییر برای افراد و جوامع که نمی با استفاده از پلیس و یا به آنها اعتماد?

برای مردمی که در این تصویر تغییرات از آنجا که امیدوارم از آنها نمی خواهد که بسیاری از چیز مشکل به مقابله با. واقعیت این است که بسیاری از مردم فقط نمی تماس با پلیس به این دلیل است که آنها احساس می کنید مانند آن را فقط رفتن را به زندگی خود بدتر است. که یک حقیقت عمیق. و بنابراین آنچه که ما می خواهم به انجام است فقط به ترک آنها خود به خود ما می خواهید را امتحان کنید و شروع به رفع مشکلات خود. مانند خشونت خانگی است که می رود به شدت underreported چرا که تعداد زیادی از بازماندگان احساس می کنید که گرفتن پلیس درگیر است که فقط رفتن به این وضعیت بدتر است. پلیس آمده است یا هیچ چیز, دستگیری هر دو طرف و یا دستگیری آنان زن بود و از نظر مالی وابسته به. او دلخور زمانی که او از زندان و او می آید و ضربان او را دوباره. که در آن جامعه resource center که در آن حمایت از خانواده به طوری که شاید آنها می تواند در رفع مسائل و مشکلات خود را? که در آن رسانه ها برای زنان, به طوری که آنها می توانید زندگی می کنند به طور مستقل به دور از سو استفاده کننده?

چه چیزهایی تغییر برای افرادی که reflexively تکیه و اعتماد پلیس—امی Coopers جهان ؟

آنها نمی خواهد که این منابع است که آنها می توانند تسلیحاتی علیه مردم است. آنها باید به شکل از راه های دیگر حل و فصل مشکلات خود را.

این مصاحبه ویرایش شده است و فشرده.

مدیسون Pauly یک خبرنگار در مادر جونز. رسیدن به او را در [email protected]

کپی رایت © 2020 مادر جونز و بنیاد ملی برای پیشرفت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>