پلیس به عقب بر گشت برای رانندگان مست در استمفورد

استمفورد — پس از سه ماه استراحت به دلیل coronavirus به استمفورد اداره پلیس است که با قرار دادن آن مستی رانندگی گشت به عقب در جاده ها است.

همچنین چندین جدی تصادفات رخ داده به تازگی در آن الکل به نظر می رسد که نقش پلیس گفت:.

غربت گشت آغاز شد و یکشنبه شب ادامه خواهد داد و از طریق یکشنبه گفت: سروان. Diedrich ههن که سر تا تلاش. سال پس از سال ههن بیشتر طول می کشد مستی رانندگان جاده از بقیه 270-افسر بخش ترکیب شده است.

از ماه مارس که Covid-19 همه گیر زده مستی رانندگی گشت تا به حال کنار گذاشته شده است.

ههن گفت: تلاش برای بازگشت در جاده ها را برانگیخته بود توسط چندین اخیر حوادث جدی است که هنوز تحت بررسی در این زمان ههن گفت که او نمی تواند بیشتر خاص در مورد زمانی که تصادف اتفاق افتاده و یا چه کسی درگیر شد.

پلیس به تازگی گزارش شده تعدادی از حوادث در شهر: مازراتی سقوط کرد و سوخته در وستهیلل جاده وسیله نقلیه دیگری ناودان به یک قطب تلفن در یارو جاده و وسیله نقلیه دیگری در حال اجرا را به حیاط جلویی در خیابان هوپ و مجروح شدن سه نفر پیاده.

“ما شاهد افزایش این حوادث و در نتیجه آن است که زمان ما را به حضور ما و سعی کنید به عنوان یک عامل بازدارنده در خارج وجود دارد” گفت: ههن. او به طور مداوم ساخته شده است 40-به علاوه چنین دستگیری سالانه برای چند سال گذشته بود و به نام پلیس بالا برای 2019 توسط کانکتیکات مادران علیه رانندگی در حالت مستی.

ههن نمی گویند که چگونه بسیاری از افسران خواهد بود در غربت گشت اما ذکر شده است که آنها را تمیز کاری مناطق شناخته شده به آباد توسط کسانی که نباید در پشت چرخ.

“هدف ما این است که شهر را امن نگه دارید و نگه داشتن دیگر رانندگان و عابران پیاده امن است. هزینه آن را از مردم مقدار زیادی از پول و اندوه در هنگام حوادث مانند این اتفاق می افتد” ههن گفت. “یک حادثه اخیر ارسال یک خانواده از پنج نفر به بیمارستان.”

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de