پلیس همگرا در پاریس’ Arc de Triomphe در اعتراض به دولت خط

ماموران پلیس با حضور در تظاهرات علیه فرانسه وزیر کشور کریستف Castaner را اصلاحات از جمله فرار از بحث سبد روش از دستگیری پس از مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در نزدیکی Arc de Triomphe در پاریس فرانسه, ژوئن 13 سال 2020 است. تصویر گرفته شده در ژوئن 13 سال 2020 است. رویترز/Benoit Tessier

پاریس (ایسنا) – ده ها تن از اتومبیل های پلیس همگرا در Arc de Triomphe در مرکز پاریس در روز شنبه در مخالفت با دولت روز پس از آنکه مقامات وعده داده شده “تحمل صفر” برای نژاد پرستی در اجرای قانون کارکنان.

BFM تلویزیون نشان داد ده ها تن از وسایل نقلیه پارک شده خروشان خود آژیر و چشمک چراغ آبی در مقابل بنای تاریخی که در آن ناآرامی های شدید قرار گرفته بود در ماه دسامبر سال 2018 در آغاز “جلیقه های زرد” تظاهرات ضد دولتی.

پلیس فرانسه در حال حاضر در راهپیمایی در اعتراض به همراه پاریس’ شانزه لیزه بلوار به وزارت کشور در روز جمعه.

موجی از خشم را جاروب در سراسر جهان پس از مرگ جورج فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار است که پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که بازداشت او در مه 25.

فلوید از مرگ برانگیخته بحث در سراسر جهان بیش از رفتار پلیس و در فرانسه که در آن اتهامات وحشیانه و نژادپرستانه درمان ساکنان اغلب پس زمینه مهاجر توسط پلیس فرانسه باقی می ماند تا حد زیادی unaddressed حقوق گروه گفت.

پلیس ضد شورش شلیک گاز اشک آور و متهم در جیب خشونت آمیز معترضان در تظاهرات ضد نژادپرستی تجمع در مرکز پاریس در روز شنبه.

گزارش توسط Matthias Blamont; ویرایش توسط ریچارد چانگ

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de