پلیس: Danbury, قتل مشکوک در استمفورد

استمفورد — برای دومین بار در کمتر از دو هفته پلیس شهرستان کمک کرده اند در نزدیکی اداره پلیس دستگیری یک قتل مشکوک در ستمفرد.

آخرین تصرف اتفاق افتاده است در روز جمعه پس از استمفورد پلیس اطلاع داده شد توسط دنبوری که یک مرد بی خانمان خیابان نام Chica-bomba ممکن است زندگی در استمفورد.

این مرد که نام واقعی است کارلوس انریکه Guzman-لوپز بود می خواستم در ارتباط با مرگ یک زن 60 ساله که در بدن داشت در نزدیکی دنبوری راه آهن در ماه ژوئن.

سروان. ریچارد Conklin گفت: Danbury پلیس به آنها گفت که انسان می تواند در هر نقطه حتی کمپینگ در پارک های شهر و یا در زیر پل.

پلیس خار را از طریق شهرستان همراه با دنبوری افسران پلیس. در بعد از ظهر جمعه محققان موفق به دریافت یک نکته که آنها به دنبال در یک آپارتمان در ساختمان تیلور خیابان, پلیس گفت:.

پلیس Guzman-لپس در یک واحد آپارتمان در ساختمان Conklin گفت.

“او را بازداشت گرفته شده بدون حادثه و Danbury پلیس شد بسیار سپاسگزار از تلاش های ما” گفت: Conklin.

پس از به ارمغان آورد به دنبوری Guzman-لوپز 46 متهم شد با درجه اول قتل نفس و درجه اول حمله.

تقریبا یک هفته زودتر استمفورد افسران پلیس در پاسخ به یک مرکز شهر ماشین تصادف. یکی از رانندگان درگیر شد Danarius Dukes, 44 از استمفورد.

زمانی که پلیس زد نام خود را در آنها کشف کرد او می خواست برای 27 ساله در تیراندازی مرگ 77 سال تئودور ادواردز که کشته شد در داخل دوشس کسی که شام میخورد در بریجپورت که در آن او کار می کرد به عنوان یک نگهبان.

Dukes که صرف 20 سال زندان برای یک نامربوط تیراندازی شده است به اتهام قتل و جنایت, قتل و حال برگزار شد در ازای $2 میلیون دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de