پلیس کمک استمفورد مرد بازیابی $50,000

استمفورد—می ترسید برای همیشه از دست رفته شهرستان افسران پلیس مشغول به کار در جرائم مالی تیم ملی کمک یک Glenbrook این هفته بازیابی $50,000 انتقال سیم بود که گمراه به حساب های مختلف و نگه داشته بود از صاحب ماه.

پلیس محقق مایکل Stempien گفت: این مرد به پلیس در اواسط ژانویه برای دیدن اگر آنها می تواند کمک به او را پس از ماه ها تلاش برای جبران از دست دادن.

او گفت که در ماه سپتامبر بود در وسط پرداخت یک کارمند در چین زمانی که او قربانی یک مصالحه حساب ایمیل. او فریب به سیم کشی 100.000 دلار به حساب های بانکی مشکوک کنترل می شود.

خوشبختانه برای اولین $50,000 بود بازگشت و بلافاصله به خاطر کسی که ربوده حساب ایمیل به Glenbrook مرد اشتباه سیم کشی و سیم بانک رد شد.

متاسفانه دوم $50,000 بود با موفقیت سیمی به یک حساب کاربری در ایالات متحده Stempien گفت.

قربانی هشدار بانک خود را تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آن اتفاق افتاده و اقدام به سرعت حساب یخ زده بود قبل از دارنده حساب قادر به برداشت هر یک از این وجوه و یا سیم آنها را به حساب دیگر.

اما به دلایل نامعلوم این بانک خواسته هرگز برای صندوق عقب Stempien گفت. پلیس به دست آمده از جستجو و تشنج حکم به منظور حذف 50.000 دلار از حساب در او دوم بانک Stempien گفت.

“ما بازگشت چک به قربانی است. او بسیار خوشحال” Stempien گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر