پلیس: ‘اراذل کمی گیر افتاد باند حملات استمفورد دو بار

استمفورد — پلیس شهر گفت که آنها تا به حال برای شکستن یک تعقیب و گریز با دو هفته گذشته که آنها گفت: اعضای یک باند دزدی از مغازه شده است که دزدانه به فروشگاه در سراسر منطقه شهری برای ماه ها و کشیدن گران قیمت محصولات سلامتی و زیبایی کردن قفسه.

لباس شناخته شده است به عنوان Little Rascals, پلیس گفت:.

پلیس روز پنجشنبه گذشته بهبود نزدیک به 2000 دلار ارزش کالا در یک کیسه است که یکی از متهمان کاهش یافته است خارج از Ridgeway Stop & Shop قبل از در حال اجرا به دور و پیشرو پلیس در یک تعقیب و گریز آنها گفت.

اگر چه این باند مسئول ده ها تن از دزدی از مغازه دزدی هزینه فروشگاه ها منطقه حدود 50000 دلار ارزش موجودی پنجشنبه حادثه شد اولین بار هر اداره پلیس نزدیک به ابتلا به آنها سروان. Diedrich ههن گفت.

“هیچ پلیس در واقع در مواجهه با آنها” ههن گفت. “ما برای اولین بار. آنها می آیند در سریع و ترک سریع. با این حادثه من خوشحالم که هیچ کس آسیب دید و امیدوارم این را به عنوان یک عامل بازدارنده و آنها نمی خواهد آمد در بازگشت به استمفورد.”

ههن گفت: این دومین حمله در یک هفته توسط این باند از سارقان. در ژوئن 19, دو عضو باند را افزایش داد در مورد $900 ارزش محصولات از Stop & Shop در غرب خیابان اصلی او گفت:.

در روز پنج شنبه پلیس اطلاع داده شد باند قابل توجه بود دوباره در Ridgeway Stop & Shop. هنگامی که افسر سیلاس Redd مواجه دزد در خارج از فروشگاه او کاهش یافته کیسه و فرار از پارکینگ به سمت ولز فارگو در خیابان ششم پلیس گفت:.

افسر ویلی Guilford بود و در کنار این بانک و کمک به تعقیب قبل از این گمان می پریدند به انتظار سیاه کیا با نیویورک پلاک. کیا فرار در خیابان ششم قبل از ساخت یک راست به نوبه خود در بدفورد خیابان رفتن راه اشتباه است.

تعقیب شد و به سرعت خاتمه داده شود چرا که آن را بیش از حد خطرناک برای اتومبیل های گشت به دنبال وسیله نقلیه, پلیس گفت:.

کیا به پایان رسید تا در توت فرنگی تپه خیابان قبل از رقص به بدفورد دوباره رفتن راه اشتباه است. در پایان بدفورد کیا فرار بیش از یک جاده ميانه اما نگه داشته و به سمت جنوب بود و دیده نمی شود دوباره.

ههن گفت: در تاریخ 19 ژوئن دو تن از اعضای باند مواجه شد توسط یک کارمند فروشگاه در داخل غرب خیابان اصلی Stop & Shop اما یکی از مردان نشان داد به کارمند است که او تا به حال یک چاقو و دو تن از آنان اجازه خروج از فروشگاه است. آنها توسط یک انتظار راننده یک ماشین با خارج از کشور صفحات.

ههن گفت: از ماه فوریه باند آمار Stop & Shop فروشگاه در نورواک و انسنیا و در وستچستر نارنجی و اولستر استان ها در نیویورک.

“آنها به دنبال محصولات بالا پایان مانند نکسیوم یا Rogaine و آنها را در وجود دارد و حذف کردن کل راهرو,” او گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de