پلیس: مرد خفه زن در استمفورد Tinder تاریخ

استمفورد — نیویورک بوده است و به اتهام خفه کردن یک زن او را در استمفورد طریق محبوب دوستیابی برنامه در ماه نوامبر.

سقراط Alicea 32, Kingston, n. y. بود به اتهام جنایت تعداد درجه اول اختناق و برگزار شد در جای $25,0000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

با توجه به هفت صفحه دستگیری استشهاد توسط محقق فرانک Laccona پلیس نامیده می شدند برای یک تابستان خیابان هتل در Nov. 9 در این گزارش از یک زن داشتن خفه شده است.

قربانی که نام نیست منتشر شده توسط پلیس گفته است که شنبه شب او Tinder نرم افزار دوستیابی برای تماس با مردی به نام “تره” برای ملاقات ،

پس از دو شروع به مرد دست زن قرار داده و آنها را در گلو او. اما زن گفت: مرد او ناراحت کننده انجام می دهند که به گفته پلیس.

به عنوان قسمت باز شدن زن به پلیس گفت که او احساس مرد لغزش یکی از اسلحه خود را در اطراف گلو او و فشار. زن گفت: او پس از آن گذشت.

هنگامی که او از خواب بیدار و متوجه آنچه اتفاق افتاده بود به او داد و فریاد زد و در آینه نگاه کنید که او خونریزی از دهان و تا به حال علائم در گلو, پلیس گفت:.

وقتی زن رفت و برگشت به اتاق خواب او را دیدم یک تلفن همراه در طبقه که متعلق به او است. پس از تماس با پلیس او آن را داد به یک پاسخ افسر پلیس گفت:.

پلیس متوجه شد که این گوشی متعلق به Alicea با توجه به استشهاد و روز بعد کشف یک پست در Facebook صفحه درخواست دوستان خود را به پیام و اطلاعات تماس خود را به طوری که او می تواند خود را بازسازی دفترچه تلفن. این پست در گزارش خود گوشی دزدیده شده و او به جای آن استشهاد گفت.

پلیس پس از آن به دست آمده نیویورک گروه از وسایل نقلیه موتور تصویر از Alicea نشان داد و آن را به زنی که شناسایی او به عنوان کسی که او را خفه در هتل با توجه به استشهاد.

زمانی که پلیس به نام Alicea در Jan. 23 و از او خواسته در مورد این حادثه گفت: او به یاد داشته باشید که شب در استمفورد. او بعدها به پلیس گفت که او رفت و به هتل برای یک ماساژ پلیس گفت: اما او در حمایت از پرداخت پول برای آن در حالی که دو تن از آنان داشتن رابطه جنسی باعث به زن عصبانی و شروع به فریاد در او.

او گفت که او خود را برداشت لباس و زد از اتاق بیرون می روم روی تلفن همراه خود را پشت سر گذاشت.

زمانی که پلیس صحبت کرد به او گفت: Alicea ارائه $200 برای رابطه جنسی, که, شب, اما او تا به حال هیچ وجه قصد گرفتن پول تا زمانی که او ذکر شده آن را با توجه به استشهاد.

Sgt. پل Guzda که تحت نظارت محققان در مورد تبریک گفت Laccona در بررسی است.

“من باید به فرانک مقدار زیادی از اعتبار برای مرور از طریق یک وضعیت که بسیار غیر معمول و تا حدودی دشوار است برای رسیدن به پایین از” Guzda گفت. “حقایق نشان می دهد که آقای Alicea باید دست پاچه به ترک تلفن همراه خود را پشت سر گذاشت. کارکنان هتل واقعا استفاده از سر خود را و متوجه چیزی شدم خیلی بد اتفاق افتاده بود و بسیار مفید در بررسی است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر