پلیس: “هیچ شواهد جدید’ یافت جنیفر Dulos مورد طول ایوان جستجوی املاک

ایوان — هیچ شواهد جدید پیدا شد در طول یک جستجوی گسترده ای پنج شنبه ملک در آون که در آن جنیفر و Fotis Dulos یک بار زندگی می کردند با فرزندان خود مقامات جمعه نشان داد.

کارآگاهان از Connecticut State Police غربی منطقه عمده جرم و جنایت و اعضای دولت پلیس K9 واحد انجام شده یک دوم جستجوی ملک در 44 مشاهده آسمان رانندگی در آون در روز پنج شنبه.

پلیس صرف حدود هشت ساعت جستجو خانه و پوشیده شده از درخت ملک برای شواهد مربوط به ناپدید شدن و مرگ جنیفر Dulos.

جنیفر و Fotis Dulos اجاره ایوان خانه تا آن فروخته شد و در سال 2010. ملک خالی بوده است پس از 2017.

ملک شده بود جستجو یک بار قبل از سال گذشته است. در آن زمان دیوید فورد است که صاحب ملک گفته محققان آنها به انجمن خوش آمدید هر زمان بازگشت.

محققان جستجو با رضایت از فورد گفت که هرست کانکتیکات رسانه ها در روز پنج شنبه که او گفته مقامات آنها می توانید انجام دهید هر آنچه ضروری برای تحقیقات خود از جمله ضربه زدن به پایین دیوار در صورت نیاز.

پلیس ایالتی گفت: خانه را به سیستم سپتیک گنجانده شد در جستجو. سپتیک شرکت نیز خالی اموال زیادی تانک و لجن خواهد بود برای بررسی شواهد یک منبع نزدیک به این تحقیقات گفت.

“هیچ شواهد جدید و یا سرنخ کشف شد به عنوان یک نتیجه از جستجو” وزیر امور خارجه روز جمعه گفت. “کانکتیکات دولت پلیس همچنان به جستجو برای جنیفر Farber-Dulos.”

Fotis Dulos درگذشت Jan. 30 از حادثه خودکشی در حالی که رو قتل و اتهامات دیگر در ارتباط با همسر خود جدا ناپدید شدن و مرگ است.

جنیفر Dulos گذشته دیده می شد مارس 24, 2019, شده است و دیشب بر اساس خون و شواهد موجود در گاراژ جدید کنعان, صفحه اصلی, حکم بازداشت ارائه شده توسط دولت و پلیس پس از Fotis Dulos از دستگیری در ماه ژانویه است.

هر کسی با اطلاعات معتبر مربوط به ناپدید شدن او خواسته است به تماس WDMCS در 800-203-0004.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de