پلیس: نرم افزار تلفن آگهی افسران به استمفورد کیف دزد

استمفورد — یک ربودن کیف مشکوک گرفتار شد هفته گذشته از طریق یک نرم افزار ردیابی است که نشان داد که قربانی, تلفن بود, پلیس گفت:.

گروهبان. رابرت Shawinsky گفت: پیاده روی از پارکینگ به ساختمان آپارتمان در خیابان وسیع بعدی به حومه خیابان در 9:09 بعد از ظهر جمعه هنگامی که یک مرد را برداشت و کیف پول خود را و زد.

توسط پلیس وجود دارد که گمان رفته بود. اما زن گفت که او تا به حال روی تلفن همراه خود را در کیف بغلی و او تا به حال گوشی برنامه ریزی شده به او بگویید که در آن بود.

هنگامی که افسر پاسخ پینگ تلفن آن را نشان داد آن بود در نزدیکی خیابان دلپذیر در مورد دو بلوک از جایی که کیف پول به سرقت رفته بود.

افسران رفت و به دنبال تلفن و خال خال یک مرد که متناسب با شرح دزد, پلیس گفت:. مرد عرق کردن و نفس نفس فراوان و نمی تواند بگوید پلیس آنچه که او انجام شده بود در منطقه, پلیس گفت:. او دستبند برای افسر امنیتی و افسران یافت کراک کوکائین و ماری جوانا در اختیار خود را به قتل رسانده اند.

او در بازگشت به صحنه ربودن کیف برای “نشان دادن” و سرقت قربانی مثبت شناسایی شده او را به عنوان کسی که فقط او را دزدیدند.

دزموند قهوه ای, 39, از بریجپورت شد متهم درجه اول سرقت در اختیار داشتن مواد مخدر, فروش مواد مخدر و در اختیار داشتن کمتر از چهار اونس ماری جوانا. او برگزار می شد جای $250,000 دادگاه ظاهر باند در بریجپورت مرکز تادیبی.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر