پلیس: ورزشی اتومبیل به سرقت رفته به سرعت بهبود در استمفورد

استمفورد — پلیس می گویند یک نوجوان به سرقت برده یک ماشین ورزشی از نمایندگی بسیاری شنبه.

تویوتا از استمفورد گزارش آبی 2020 مافوق به سرقت رفته خود را با شرق خیابان اصلی بسیاری در 1:30 بعد از ظهر, پلیس گفت:.

خودرو به ارزش $57,000.

خوشبختانه برای نمایندگی افسر جیمی تورس خال خال, اتومبیل, سفر, پایین خیابان بعدی که در آن افسران پلیس به همراه رئیس تیم ایرانی بودند عبور از فولاد ماسک به جامعه در بتل A. M. E. کلیسا در فیرفیلد خیابان.

ماشین به سرعت متوقف شد و پلیس به اتهام راننده 19 ساله میلتون کروز-الجزایر از هرست خیابان بریدج با درجه اول larceny, پلیس گفت:. او در جای $25,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

با توجه به گزارش پلیس, نمایندگی گفت که ماشین چپ قفل با کلید fob داخل.

“I want to remind people to lock their cars and not leave their keys or key fobs in them,” said Stamford Assistant Police Chief Tom Wuennemann. Photo: Michael Cummo / Hearst Connecticut Media / Stamford Advocate

عکس: مایکل Cummo / هرست, کانکتیکات, رسانه های

“من می خواهم به یاد مردم برای قفل کردن اتومبیل های خود را و نه خود را ترک های arrow و یا کلید fobs در آنها” گفت: استمفورد دستیار رئیس پلیس تام Wuennemann.

پلیس در ماه مه صادر شده یک تماس را به استمفورد ساکنان به امن اتومبیل خود را بعد از دیدن سنبله در دزدی از قفل وسایل نقلیه.

دستیار ارشد تام Wuennemann گفت: 14 وسایل نقلیه به سرقت رفته بودند در این شهر از آوریل 3 تا 14 در مقایسه با دو دستگاه خودرو گزارش سرقت در همان دهانه یک سال پیش.

“من می خواهم به یاد مردم برای قفل کردن اتومبیل های خود را و نه خود را ترک های arrow و یا کلید fobs در آنها” او گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر