پلیس: Stamford تعقیب ماشین به پایان می رسد در سه بازداشت

استمفورد — پلیس سه مظنون سارقان خودرو را بازداشت پنج شنبه بعد از ظهر پس از یک تعقیب و گریز خودرو را از طریق مرکز شهر استمفورد و پس از آن جستجو آغاز شد که فقط بعد از 1 بعد از ظهر

تعقیب که به گفته پلیس درگیر یک سرقت دوج وانت آغاز شد در خیابان اصلی شرق و رهبری از طریق مرکز شهر به Stillwater خیابان. پس از سمت شمال آبی وانت تبدیل جنوبی در بالا ریج جاده و بازگشت به مرکز شهر از طریق خیابان تابستان, پلیس گفت:.

این joyride به پایان رسید در پایان پایین تر از خیابان تابستان هنگامی که سه نفر سوار را به بل خیابان پارکینگ گاراژ قبل از نجات از خودرو و ساخت یک اجرا برای آن, پلیس گفت:.

دو نفر از این افراد دستگیر شده در نزدیکی عقب از گاراژ و اطلس خیابان. در حدود 2:30 بعد از ظهر سومین مظنون بود در نزدیکی خانه کشیش از کلیسای سنت جان مبلغ و غنی فروم در سراسر خیابان را از Bobby V رستوران و نوار های ورزشی, پلیس گفت:.

یک افسر پلیس زده شد و در طی تعقیب و گریز اما تنها دچار جراحات جزئی, پلیس گفت:.

پلیس نیست شناسایی سه مظنون پنج شنبه. یکی از مردان خواست برای کمک های پزشکی و پزشکان فرستاده شد به صحنه پلیس گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>