پلیس: Stamford مرد تقریبا می میرد از سلاح سرد

استمفورد — پلیس یک شهر مرد تقریبا مرده بود بعد از اینکه چاقو در شکم در طی یک مبارزه با بیش از یک زن در یک الکل سوخت حزب خانه در شب جمعه.

ساموئل Williams, 22, از Tresser بلوار بود با متهم درجه اول حمله و منتشر شد و پس از ارسال a $15,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

خود را وکیل مدافع جنایی علامت شرمن گفت: تحقیقات این پرونده به مراتب بیش از. او گفت: ویلیامز در حال همکاری با پلیس و ارائه آنها را با اطلاعات اضافی در مورد این حادثه.

“این بود که در دفاع از لحظه رویارویی آغاز شده” شرمن گفت.

Sgt. شان Boeger گفت: پلیس نامیده می شدند به قلعه دادگاه که در آن وجود دارد با صدای بلند موسیقی و مبارزه در پیشرفت جمعه شب.

زمانی که آنها وجود دارد که آنها در بر داشت یک استمفورد مرد در 20s خود شده بود که به شدت با ضربات چاقو در شکم, پلیس گفت:. مرد با عجله به استمفورد بیمارستان.

“او تقریبا درگذشت در بیمارستان و تا به حال مقدار زیادی از خونریزی داخلی. آن را دشوار است به آن را متوقف کند و این بیمارستان تقریبا زد از خون اما آنها قادر به دریافت خونریزی تحت کنترل و تثبیت او” Boeger گفت.

شاهدان گفته اند که محققان وجود دارد قبل از رویارویی شامل ویلیامز, مردی که چاقو و انسان دوست و به دنبال این حادثه که در آن مرد چاقو Boeger گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de