استمفورد — پلیس شهر در شب دوشنبه بازداشت یک طرف غرب و در حال نگه داشتن او را در ازای یک دلار 500.000 دادگاه-ظاهر اوراق قرضه. آنها می گویند او propositioned دو جزئی خواهر به داشتن رابطه جنسی با او را برای $100.

گروهبان. رابرت Shawinsky گفت: پلیس نامیده می شدند به ریچموند هیل خیابان در حدود 3:15 بعد از ظهر در یک گزارش از یک مرد که ارائه شده دو دختر در سنین 17 و 11 — برای داشتن رابطه جنسی با او.

Shawinky گفت: دختر جوان رفت و در یک بعد از ظهر ماموریت را انتخاب کنید تا برخی از اقلام در گوشه ای از فروشگاه. در مورد 2:40 بعد از ظهر خواهر بزرگتر گفت: یک مرد که او به عنوان دیگو Ixcotoyac, 42 نشان داد تا در مقابل درب برگزاری خواهر کوچکترش توسط بازو.

Ixcotoyac سپس پرسید دختر بزرگتر اگر او می تواند در آمده Shawinsky گفت. این دختر بزرگتر تحت فشار قرار دادند که در آن نقطه او سعی کردم به احساس دختر باسن است. دختر کوچک و سپس به خانه زد و به طبقه بالا رفت. این دختر بزرگتر سپس پرسید Ixcotoyac آنچه او می خواست.

او گفت که او به دنبال یک دوست به نام آنتونیو. به دختر بزرگتر گفت: Ixcotoyac که وجود دارد هیچ کس در خانه است که نام و خواست او را چندین بار به ترک Shawinsky گفت.

دختر گفت: Ixcotoyac را نگه داشته و خیره در او را در راه است که ساخته شده او احساس ناراحت کننده است. او سپس گفت: او را به او 100 دلار یا بیشتر به رابطه جنسی با او و خواهر کوچکتر او Shawinsky گفت.

این دختر بزرگتر تحت فشار قرار دادند و درب بسته و تماشا به عنوان Ixcotoyac ایستاده در ایوان برای حدود پنج دقیقه Shawinsky گفت.

وقتی پلیس وارد این دختر قادر به آنها را نشان می دهد یک تصویر مشکوک او در بر داشت در Facebook به عنوان Ixcotoyac معلوم بود دوستان آنلاین با یکی از دوستان از کلیسا Shawinsky گفت.

7:30 p. m. پلیس Ixcotoyac بومی گواتمالا که با این نسخهها کار به عنوان یک عایق, نصب, و او شناسایی شده توسط دختر به عنوان انسان ساخته شده که پیشرفت های جنسی نسبت به او و خواهر Shawinsky گفت.

Ixcotoyac شد متهم با خطر آسیب به جزئی, صفحه اصلی, تهاجم, اقدام تجاری سوء استفاده جنسی از یک جزئی اقدام چهارم-درجه تجاوز جنسی و وسیله.

در تفهیم اتهام در استمفورد دادگاه بعد از ظهر سه شنبه قاضی بروس Hudock با صدور دستورات حفاظتی در برابر Ixcotoyac منع او را از تماس با دختران در هر راه.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک برگزار شده است قرار داده شده در Ixcotoyac با توجه به سوابق دادگاه. [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de