استمفورد — دو مرد متهم شدند یکشنبه شب با در اختیار داشتن غیر قانونی از سلاح گرم به قتل رسانده اند.

دستگیری گرفت ماموران در مبارزه با مواد مخدر و جرایم سازمان یافته تیم ملی باید یک نکته که یک مرد رانندگی 2015 خاکستری Kia Optima حمل یک تفنگ. در حدود 10:30 p. m. آن شب ماموران کشیده خودرو در غرب خیابان و باکستر در خیابان.

راننده براندون Turner, 25, از Nurney خیابان بود که گفته می یافت در اختیار داشتن یک برج ثور .45 کالیبر نیمه تپانچه خود را در گروه کمر سروان. ریچارد Conklin گفت.

خود را مسافر, James Johnson, 23, گفته حال لود Springfield Armory .45 کالیبر نیمه تپانچه در یکی از جیب خود Conklin گفت.

این برج ثور اسلحه گزارش شده بود به سرقت رفته از کلاه مرجان, فلوریدا در سال 2016 به پلیس گفت:.

Conklin گفت: هر دو مردان جرائم جنایی در پیشینه خود داشته و آنها را از قادر بودن به لحاظ قانونی دارای یک اسلحه گرم.

جانسون برگزار شد در ازای $100,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه. او با اتهام جنایی در اختیار داشتن اسلحه گرم و سرقت یک اسلحه گرم.

ترنر که بزه اعتقاد است که او را نگه می دارد از اینکه یک حقوقی تفنگ صاحب برگزار شد در جای $75,000 دادگاه ظاهر. او با اتهام جنایی در اختیار داشتن اسلحه گرم.

“این بسیار خوب با متوقف کردن مبارزه با مواد مخدر و جرایم سازمان یافته است. دستگیری شبیه به این در طول این موجی از خشونت های ما دیدن رفتن به یک راه طولانی برای کمک به جلوگیری از این وضعیت گفت: Conklin با اشاره به دو اخیر shootouts که در سمت چپ یک مرد مجروح و یکی دیگر از تیراندازی در این شهر که در سمت چپ یک دوم مرد مجروح شدند.

“ما را مقایسه اسلحه ما را مصادره به دور است که ما باید بهبود در طول های اخیر خشونت اسلحه به دیدن اگر آنها متصل” Conklin گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de