پلیس با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای ردیابی coronavirus گسترش جرقه های اعتراض در وستپرت

وستپورت — خود-توصیف “آزادی فعال” مایکل پیکارد و چند نفر دیگر جمع شده بودند روز شنبه در خارج از اداره پلیس نگه داشتن نشانه اعتراض از این شهر برنامه ریزی برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای ردیابی اجتماعات بزرگ برای کمک به مبارزه با کروناویروس گسترش یافته است.

وستپورت در روز سه شنبه اول شد کانکتیکات شهرداری برای راه اندازی تهاجمی نظارت رویکرد است که با انتقاد از آیتالله سیستانی و فعالان مانند پیکارد.

پیکارد گفت: هواپیماهای گشت وستپورت می تواند به کسی که به اشتباه مورد آزار و اذیت برای نقض قوانین جدید در حال تاسیس به عنوان COVID-19 pandemic همچنان ادامه دارد.

“این است که در مورد این نوع از جامعه ما می خواهیم به زندگی در بیرون آمدن از coronavirus,” او گفت:. “آیا ما می خواهیم در زندگی یک پلیس دولت و یا جامعه ؟ آن دیوانه است برای دیدن چقدر قدرت دولت است گرفتن نگه دارید از یک دوره کوتاه از زمان.”

پیکارد تبدیل به شناخته شده بودن در مرکز اعتراضات مربوط به اول و دوم اصلاحات. باز حمل اسلحه مالک با موفقیت به چالش کشیده بازداشت شده در حال حاضر بازنشسته استمفورد رئیس پلیس جان Fontneau برای حمل یک علامت در مقابل اداره پلیس است که شامل یک اصطلاح مبتذل برای اذیت در حالی که در اعتراض به دستگیری یک دوست که متهم شد, هشدار به رانندگان در مورد پریشان رانندگی پاسگاه.

در اوایل سال جاری پیکارد برنده $50,000 حل و فصل پس از دستگیر شدن توسط پلیس ایالتی تحت ادعای نادرست در حالی که اعتراض یک drunkeen رانندگی ایست بازرسی در غرب هارتفورد در سال 2015.

در حالی که تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین استفاده شده است برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده و در سراسر جهان از اواخر مارس آن نشده است مورد استفاده قرار گیرد در کانکتیکات.

وستپورت اولیه بود کانون در دولت برای این ویروس با بسیاری از موارد در ارتباط با یک جشن تولد که برگزار شد در یک خانه در شهر و با حضور حداقل 100 نفر در 5 مارس. به عنوان چهارشنبه, Westport, تا به حال 198 مورد تأیید و یک نفر که فوت با ویروس.

وستپورت رئیس پلیس Foti Koskinas گفت: هواپیماهای بدون سرنشین استفاده نخواهد شد برای نگاه به خصوصی متری و یا استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره. با این حال دیوید مک گوایر, مدیر اجرایی ACLU کانکتیکات گفت: هر گونه نظارت و اندازه گیری آن نیست که حمایت عمومی بهداشت حرفه ای و محدود صرفا برای بهداشت عمومی استفاده باید رد کرد.

Koskinas نمی تواند رسید شنبه برای اظهار نظر در مورد پاسخ به این شهر استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین. سرهنگ آنتونی Prezioso یک سخنگوی این گروه گفت: اطلاعات بیشتر انتظار می رود که به زودی منتشر خواهد شد که او گفت را رسیدگی و برطرف کردن نگرانی در مورد هواپیماهای بدون سرنشین برنامه.

این شهر با همکاری Draganfly مراقبت های بهداشتی خدمات داده ها و دانشگاه جنوب استرالیا در آزمایش این فن آوری در اینجا به عنوان بخشی از برنامه آزمایشی.

یک سخنگوی Draganfly گفت: دیگر هیچ کانکتیکات اداره پلیس درخواست کرده است برای شروع یک برنامه.

“شده است وجود دارد علاقه از سراسر کشور اما ما در حال حاضر انجام هر گونه دیگر خلبانان در کانکتیکات” آریان هاپکینز گفت.

در کشور همسایه Norwalk, رئیس پلیس توماس Kulhawik گفت: بخش هواپیماهای بدون سرنشین است که با توجه به استفاده از آن برای این بیماری همه گیر. به تازگی منصوب استمفورد رئیس پلیس تیموتی شاو گفت: گروه او نیز قصد ندارد خود را به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده شده است که به دقت نقشه تصادف جدی ،

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im