پلیس: متهم با اتهام $324K سرقت در استمفورد

استمفورد — سابق دستیار اجرایی برای استمفورد کالاهای تجاری کسب و کار تبدیل شده خودش را به پلیس اوایل این هفته بود و به اتهام سرقت بیش از $324,000 از کارفرما.

پلیس می گوید این زن زنگ زد تا 700 خرید از آمازون به ارزش بیش از $135,000 در طول سه سال که او به اتهام سرقت پول از کارفرما.

استمفورد پلیس جرائم مالی محقق مایک Stepien که بررسی این مورد گفت: جنوب پایان معاملات کالا شرکت به پلیس در ماه ژوئن که به گزارش دستیار اجرایی نادیا Lewis, 33, از ریورویو خیابان که تا به حال گذاشته شده است به عنوان یک نتیجه از coronavirus ممکن است به سرقت رفته اند تا آنجا که $200,000, پلیس گفت:.

زمانی که پلیس نگاه به این موضوع که آنها در بر داشت که او در زمان و حتی بیشتر, پلیس گفت:. او وکیل بریتنی باز نمی بازگشت یک تماس را به دنبال نظر.

شرکت کارت اعتباری که پلیس saiy Lewis استفاده شد مربوط به یک حساب کاربری آمازون خود نام کارفرما, پلیس گفت:.

“که … اجازه شرکت به نگاهی به نزدیک در بیش از 700 خرید که او ادعا کرد که تا به حال ساخته شده برای این شرکت سود” Stempien گفت. “اما پس از به دنبال در اکثر موارد خریداری شده روشن شد که اینها مربوط به کسب و کار است.”

Stempien گفت: بسیاری از خرید برای لباس زیر زنانه, لباس نوزاد, لباس زنان و پوشک بچه و سایر وسایل شخصی اکثریت که حمل می شد به او آدرس شرکت اما به شلتون خانه, او گفت:.

“ما به معنای واقعی کلمه از طریق رفت و تمام 700 خرید برای تایید این مقدار و ببینید که این شرکت تحقیقات مشابه آنچه ما شاهد شد” Stempien گفت.

اما بخش عمده ای از مقدار گفته شده به سرقت رفته $189,000 ارزش به نظر می رسد که درگیر لوئیس ساخت پرداخت از این شرکت از طریق Pay Pal به یک رویداد شخصی-برنامه ریزی کسب و کار اجرا شده توسط Lewis, Stempien گفت. او گفت: بخشی از آمازون خرید به نظر می رسد ساخته شده اند برای این رویداد برنامه ریزی کسب و کار.

Stempien گفت: اتهام دزدی رخ داده بین اواخر سال 2017 و مارس سال 2020 زمانی که شرکت مشکوک شد.

لوئیس تبدیل خودش به پلیس روز دوشنبه گفته است و قادر به ارسال 10 درصد از $75,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

او برنامه ریزی شده است به arraigned یک مسئول درجه اول larceny در سپتامبر. 21.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de