رئیس Duda و چلنجر Trzaskowski در مسابقه میان مردم در انتخابات

Sami Sokolowski AP

رئیس آندره Duda صحبت می کند به حامیان یکشنبه در Pultusk.

لهستان انتخابات ریاست جمهوری انتخابات شد برای یکشنبه شب به عنوان خروج نظرسنجی نشان داد رئیس جمهور کنونی آندره Duda کمی جلوتر از رقیب Rafał Trzaskowski به عنوان رای گیری شمارش آرا آغاز شد.

اگر Duda است مجددا انتخاب او می تواند کمک به لهستان حاکم جناح راست حزب خود را ادامه hard-خط سیاست از جمله تلاش برای وادار کردن قضات مستقل که کشیده اند سوئیس از اتحادیه اروپا و گروههای حقوق بشر در طول پنج سال گذشته.

اما پیروزی توسط مخالفان میانه رو را خیره کننده تغییر در سیاست اجازه می دهد که طرفدار اروپا Trzaskowski به حق وتو قوانین تصویب شده توسط جناح راست دولت که دارای اکثریت در مجلس. Trzaskowski شهردار ورشو عهد کرده است به بازگشت به لهستان به E. U. استاندارد در حکومت قانون است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/poles-vote-in-close-presidential-election/2020/07/12/ff94e1ec-fc3e-4def-ba73-289cfef84f96_video.html

توسط midafternoon رای مردم در انتخابات بالاتر بود در همان نقطه در دور اول رای گیری در ماه گذشته و در انتخابات پنج سال پیش. خروج نظرسنجی نشان داد Duda در 50.4 درصد و Trzaskowski در 49.6 درصد است. نتایج رسمی هستند و انتظار می رود روز شنبه اما شمارش می تواند طولانی تر اگر نتیجه این است که به عنوان نزدیک به عنوان برخی از نظرسنجی ها پیش بینی کرده اند.

Duda در آمد برای اولین بار در طول اولیه دور از رای گیری ماه گذشته اما او موفق به حفظ اکثریت مورد نیاز برای جلوگیری از رواناب با Trzaskowski. Trzaskowski را تصویب رتبه بندی را شروع به پریدن کرد و پس از او وارد مسابقه است.

با نظر سنجی نشان دادن هیچ روشن مورد علاقه هر دو نامزد ساخته شده در آخرین لحظات تجدید نظر به طرفداران خود در روز جمعه. Trzaskowski هشدار داد که یک Duda برنده خواهد اجازه می دهد که دولت برای ادامه دوره خود و پیشنهاد کرد که یک تغییر در سیاست بود “در حال حاضر و یا هرگز.”

Trzaskowski گفت واشنگتن پست او تا به حال دیده یک “احیای جامعه از تمام افرادی که می خواهید برای درگیر می شود و کسانی که می خواهند به اعتراض و که می خواهید تغییر دهید.”

پیتر دیوید Josek

AP

ورشو شهردار Rafal Trzaskowski به چالش کشیدن Duda, با استفاده از یک بلند گو حرف زدن به آدرس حامیان یکشنبه در پایتخت.

Duda که در طول مبارزات انتخاباتی پیشنهاد کرد که تلاش ها برای پیشبرد حقوق بشر شد و بدتر از کمونیسم قول داد جمعه برای تقویت لهستانی دولت که به او گفته بود “ساخته شده است در ما مصون از تعرض و سنت مقدس.” Duda انتخاباتی به دنبال برجسته کردن تلاش حکم قانون و عدالت حزب برای محدود کردن نابرابری با گسترش مزایای اجتماعی است که عمدتا به کمک فقیرتر رای دهندگان در مناطق روستایی است که جناح راست احزاب ،

در ورشو 74 ساله بازنشسته به نام Jadwiga گفت: او رای دادند Duda در بخشی به دلیل گسترده تر پرداخت حقوق بازنشستگی به تصویب جناح راست اکثریت مجلس. یک Trzaskowski پیروزی او گفت: تنها سود “نخبگان ثروتمند افرادی که در اقلیت در کشور ما است.”

“من می ترسم که اگر Trzaskowski برنده انتخابات لهستان نخواهد بود لهستان,” او اضافه شده است. او کاهش یافته است به نام.

Paweł Wójcik 40 ساله کارمند دولت گفت: Duda پیروزی را به معنای ادامه “نقض قانون اساسی” و بیشتر بدست آورد. یک Trzaskowski پیروزی او گفت که “تضمین می کنند که لهستان را به بازگشت به مسیر احترام به حکومت قانون است.”

در اوایل سال جاری Duda را گشتند تقریبا قطعی به نظر می رسد با نظر سنجی نشان دادن راحت منجر شود. اما تصویب رتبه بندی کاهش یافته است در طول بهار به عنوان اولین نشانه از یک coronavirus رکود اقتصادی در زمان نگه دارید.

Jabin Botsford

واشنگتن پست

Duda شرکت با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس خبری مشترک در کاخ سفید در ماه گذشته.

قانون و عدالت حزب اقدام به سپر Duda از رای دهندگان خشم بر اقتصاد با تلاش برای برگزاری دور اول رای گیری به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 10, با وجود این کشور شیوع. اما رای دادند و برگشت به ماه ژوئن است.

پیشرو مدنی پلت فرم حزب مخالف جایگزین آن زودتر نامزد ریاست جمهوری که تا به حال شکست خورده برای به دست آوردن شتاب با Trzaskowski که موفق به دوباره انرژی در این مسابقه توسط امیدوار کننده برای متحد کردن کشور است.

در حالی که Trzaskowski هشدار داده است که یک Duda پیروزی ادامه خواهد لهستان رویارویی با E. U., Duda دارای اولویت روابط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. روز قبل از دور اول رای گیری Duda پرواز به واشنگتن برای دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت به اعتقاد او Duda خواهد بود “بسیار موفق است.” اما او ساخته شده هیچ تعهد به طور دائم افزایش تعداد نیروهای آمریکایی در لهستان — هدف اصلی از قانون و عدالت ،

ورشو شهردار انرژی زا لهستان مخالف است. ریاست جمهوری برنده خواهد بود یک ضربه بزرگ به اروپا populists.

رئیس مبارزه برای انتخاب مجدد به ریاست به رواناب با شهردار ورشو

او گشتند نامشخص لهستانی رئیس جمهور به دنبال افزایش از مغلوب ساختن پیشی جستن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de