رئیس Duda دقت برنده انتخاب مجدد امکان ادامه یک راست دستور کار

http://www.washingtonpost.com/video/world/polands-duda-wins-reelection-in-tight-presidential-race/2020/07/13/1d167c0b-d5bd-4c8e-af1e-359179342f23_video.html

برلین — لهستان جناح راست رئیس جمهور آندره Duda, برنده دوره دوم توسط یک تیغ نازک حاشیه در نتایج روز دوشنبه اعلام کرد هموار کردن راه برای ورشو برای ادامه یک برنامه سیاسی است که حامیان حقوق بشر و دیگر رهبران اروپایی باید به عنوان انتقاد تضعیف دموکراسی است.

Duda — متحد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — برنده 51 درصد از آرا در روز یکشنبه انتخابات کشور در کمیسیون انتخابات گفت. میانه ورشو شهردار Rafal Trzaskowski trailed با 49 درصد است.

مشارکت بالای 68 درصد بالاترین در انتخابات ریاست جمهوری در 25 سال نشان داد که چگونه عمیقا قطب مراقبت در مورد آنچه که دیده بود به عنوان محوری رای دادن.

تحلیلگران گفت: انتخابات ارائه یک انتخاب بین دو Polands: یکی که درگیری با خیلی از بقیه اروپا در ارزش های اساسی و دیگری که هم راستا با پروژه اروپایی.

[ورشو شهردار انرژی زا لهستان مخالف است. ریاست جمهوری برنده خواهد بود یک ضربه بزرگ به اروپا populists.]

Duda فرار یک کمپین به خصوص قابل توجه برای آن ضد همجنسگرایان شد. او پیشنهاد اصلاح قانون اساسی است که نوار تک-ارتباط جنسی از کودکان اتخاذ و در یک نقطه و پیشنهاد کرد که تلاش ها برای پیشبرد حقوق همجنسگرایان شد و بدتر از کمونیسم.

Trzaskowski حال تلاش برای دفاع از حقوق همجنسگرایان در گذشته اما نمی توان این موضوع را مرکزی برای مبارزات انتخاباتی خود را. او با تاکید بر وعده برای محافظت از این کشور در نهادهای دموکراتیک و متحد قطب.

انتخابات نیز در یک همه پرسی در این کشور ملی حزب حاکم که مورد حمایت Duda انتخاباتی.

قانون و عدالت حزب اتحاد کشیده سوئیس از اتحادیه اروپا و گروههای حقوق بشر بیش از پنج سال گذشته به خصوص برای تلاش خود را به زور مستقل قضات است. حزب را همچنان در کنترل لهستان مجلس صرف نظر از نتیجه انتخابات ریاست جمهوری مسابقه. اما از آنجا که رئیس جمهور می تواند امضا یا وتو قوانین جدید یک Trzaskowski پیروزی را ارائه یک مانع برای حزب خود کرد.

تایید خود را ملی, اعتبار, Duda قول داد در یک کمپین سخنرانی هفته گذشته برای تقویت لهستانی دولت که به او گفته بود “ساخته شده است در ما مصون از تعرض و سنت مقدس.”

تحلیلگران می گویند آنها انتظار دارند قانون و عدالت به اهرم پیروزی خود را بیشتر به خود سخت-خط سیاست از جمله تلاش برای “re-Polandize” رسانه ها آورد و خارجی متعلق به رسانه های تحت لهستانی کنترل. این چیزی است که زبیگنیو Ziobro کشور قدرتمند وزیر دادگستری حمایت در هفته های اخیر در حالی که Duda در زمان هدف در رسانه های خارجی “دخالت” در مبارزات انتخاباتی خود.

“داشتن Duda در دفتر دوباره وسوسه های بزرگ خواهد بود به استفاده از او و امضای خود گفت:” Piotr Buras سر از ورشو دفتر شورای اروپا در روابط خارجی.

هنوز, Buras گفت: این نتیجه باید یک “هشدار” برای حزب حاکم.

Duda برای اولین بار به دریافت بیش از 10 میلیون رای از سال 1990 زمانی که جایزه صلح نوبل, برنده جایزه لخ والسا این کشور جمهور منتخب دموکراتیک. اما Trzaskowski را 9.9 میلیون رای به همان اندازه خیره کننده و خواهد او را دیده پیروزی دیگر انتخابات ریاست جمهوری در سه دهه گذشته.

“بخش بسیار عمیق و قطبش رشد قوی تر” Buras, گفت:, و اضافه کرد که آن را ممکن است پیچیده تر شدن تلاش ها برای حکومت. “کسانی که فعال سیاسی هستند واقعا عمیقا تقسیم شده به دو نیمه.”

Duda در آمد برای اولین بار در طول اولیه دور از رای گیری ماه گذشته اما او موفق به حفظ اکثریت او نیاز به اجتناب از روز یکشنبه رواناب.

یک انتخابات روز یکشنبه نشان داد که در نتیجه بیش از حد نزدیک به رنگ یک عکس از یک کشور تقسیم شده و در امتداد خطوط از سن و جغرافیا. در حالی که Trzaskowski به راحتی برنده بیش از رای دهندگان زیر 50 با توجه به خروج نظرسنجی Duda جلب پشتیبانی از نسل های قدیمی تر.

Trzaskowski در درجه اول برنده در ثروتمند و توسعه یافته از لحاظ اقتصادی شهرستانها در حالی که Duda غالب در لهستان به شدت کاتولیک و فقیر حومه شهر به ویژه در شرق. Duda انتخاباتی تا به حال به دنبال برجسته گسترش منافع اجتماعی تحت قانون و عدالت حزب حکومت است که عمدتا به کمک رای دهندگان در مناطق روستایی است که جناح راست احزاب ،

Duda زده تا حدودی آشتی جویانه تن در یک سخنرانی پیروزی در روز یکشنبه دعوت Trzaskowski به کاخ ریاست جمهوری.

“ما اجازه صحبت کردن با یکدیگر و نه توهین به دیگران و با احترام در قطب دیگر که دارای کرامت و که به نظر باید محترم شمرده شود” Duda گفت. “اگر کسی احساس جرم اعمال لطفا عذر خواهی من را قبول.”

در حالی که این مسابقه تا به حال باعث نگرانی وجود دارد که ممکن است کشمکش بر نتیجه Trzaskowski از اذعان به شکست در روز دوشنبه بعد از ظهر. “ممکن است این مدت واقعا متفاوت خواهد بود” او در توییتر نوشت.

Kalan گزارش از ورشو.

جدا شده تهمت دریافت مشتاق لهستانی رئیس جمهور

رئیس Duda و چلنجر Trzaskowski در مسابقه میان مردم در انتخابات

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او ارسال خواهد شد برخی از سربازان او در خارج از آلمان به لهستان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de