رئیس Duda squeaks عبارت دوم کمیسیون انتخابات می گوید

Aleksandra Szmigiel ایسنا

لهستانی رئیس جمهور و نامزد انتخابات ریاست جمهوری از قانون و عدالت (PiS) حزب آندره Duda مذاکرات به رسانه ها پس از اعلام خروج اول نتایج نظرسنجی در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در کاخ ریاست جمهوری در ورشو لهستان 12 جولای سال 2020 است.

لهستان پوپولیستی رئیس جمهور آندره Duda برنده دوره دوم کشور را به کمیسیون انتخابات گفت: شنبه پس از شمارش اکثریت قریب به اتفاق آرا در محکم مبارزه رواناب در برابر لیبرال شهردار ورشو Rafal Trzaskowski.

Duda — متحد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — تا به حال برنده 51.2 درصد از آرا در روز انتخابات به این کمیسیون گفت: پس از شمارش 99.97 درصد از آراء. این کمیسیون گفت: مانده از آراء شد و بعید است به تغییر نتیجه. مشارکت مردم بود که یک رکورد 68.1 درصد است.

نتایج خواهد شد به احتمال زیاد به کمک لهستان حاکم جناح راست قانون و عدالت حزب خود را ادامه hard-خط سیاست از جمله تلاش برای وادار کردن قضات مستقل که کشیده اند سوئیس از اتحادیه اروپا و گروههای حقوق بشر در طول پنج سال گذشته.

این یک ضربه به لیبرال ها که امیدوار بود یک Trzaskowski پیروزی می تواند خیره کننده تغییر در سیاست اجازه می دهد که طرفدار اروپا Trzaskowski به حق وتو قوانین تصویب شده توسط جناح راست دولت که دارای اکثریت در مجلس. Trzaskowski شهردار ورشو عهد کرده است به بازگشت به لهستان به E. U. استاندارد در حکومت قانون است.

هر دو نامزد ابراز خوش بینی یکشنبه که آنها در انتخابات برنده شده بود.

“این نشان می دهد که [لهستان] دموکراسی است پر جنب و جوش” پاول Zerka یک سیاست همکار در شورای اروپا در روابط خارجی اشاره کرد پس از خروج حالی روز یکشنبه. “اما آن را نیز اخبار بد به دلیل آن را نشان می دهد تا چه حد جامعه است واقعا تقسیم قبایل یا اردوگاه. این منظمی در نیمه تقسیم شده.”

Duda در آمد برای اولین بار در طول اولیه دور از رای گیری ماه گذشته اما او موفق به حفظ اکثریت مورد نیاز برای جلوگیری از رواناب با Trzaskowski که مقبولیت خود را شروع به پریدن کرد و پس از او وارد مسابقه است.

Duda که در طول مبارزات انتخاباتی پیشنهاد کرد که تلاش ها برای پیشبرد حقوق بشر شد و بدتر از کمونیسم قول داد جمعه برای تقویت لهستانی دولت که به او گفته بود “ساخته شده است در ما مصون از تعرض و سنت مقدس.” Duda انتخاباتی به دنبال برجسته کردن تلاش حکم قانون و عدالت حزب برای محدود کردن نابرابری با گسترش مزایای اجتماعی است که عمدتا به کمک فقیرتر رای دهندگان در مناطق روستایی است که جناح راست احزاب ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de