رئیس Duda در انتخابات می گوید: کمیسیون انتخابات

Aleksandra Szmigiel ایسنا

رئیس آندره Duda مذاکرات به رسانه ها پس از اعلام خروج اول نتایج نظرسنجی در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در کاخ ریاست جمهوری در ورشو 12 جولای سال 2020 است.

برلین — لهستان پوپولیستی رئیس جمهور آندره Duda برنده دوره دوم کشور را به کمیسیون انتخابات گفت: شنبه پس از شمارش اکثریت قریب به اتفاق آرا در محکم مبارزه رواناب در برابر میانه شهردار ورشو Rafal Trzaskowski.

Duda — متحد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — برنده 51.2 درصد از آرا در روز انتخابات به این کمیسیون گفت: پس از شمارش 99.97 درصد از آراء. این کمیسیون گفت: مانده از آراء شد و بعید است به تغییر نتیجه. مشارکت مردم بود که یک رکورد 68.1 درصد است.

نتایج خواهد شد به احتمال زیاد به کمک لهستان حاکم جناح راست قانون و عدالت حزب خود را ادامه hard-خط سیاست از جمله تلاش برای وادار کردن قضات مستقل که کشیده اند سوئیس از اتحادیه اروپا و گروههای حقوق بشر در طول پنج سال گذشته.

این یک ضربه به لیبرال ها و فوتبال که امیدوار بود یک Trzaskowski پیروزی می تواند خیره کننده تغییر در سیاست اجازه می دهد که طرفدار اروپا Trzaskowski به حق وتو قوانین تصویب شده توسط جناح راست دولت که دارای اکثریت در مجلس. Trzaskowski شهردار ورشو عهد کرده است به بازگشت به لهستان به E. U. استاندارد در حکومت قانون است.

[ورشو شهردار انرژی زا لهستان مخالف است. ریاست جمهوری برنده خواهد بود یک ضربه بزرگ به اروپا populists.]

اولیه انتخابات تا به حال دیده می شود دو نامزد گردن و گردن با Duda بودن کمتر از یک درصد جلوتر از او مانده به مدعی. اوایل ارقام به افزایش امید در میان Trzaskowski حامیان خارج از کشور که آرا هنوز هم می تواند تصمیم بگیرد در انتخابات به نفع خود.

هر دو نامزد ابراز خوش بینی یکشنبه که آنها تا به حال برنده انتخابات که به خود جلب کرد میزان مشارکت بالاتر از هر انتخابات ریاست جمهوری در بیش از دو دهه.

“این نشان می دهد که [لهستان] دموکراسی است پر جنب و جوش” پاول Zerka یک سیاست همکار در شورای اروپا در روابط خارجی اشاره کرد پس از خروج حالی روز یکشنبه. “اما آن را نیز اخبار بد به دلیل آن را نشان می دهد تا چه حد جامعه است واقعا تقسیم قبایل یا اردوگاه. این منظمی در نیمه تقسیم شده.”

در حالی که Trzaskowski در درجه اول برنده در لهستان غرب Duda انتخاباتی بسیج حامیان خود در جناح راست در شرق کشور است. برخی از آرا فرستاده شده توسط شهروند لهستانی از طریق پستی در انتخابات از خارج از کشور بودند و هنوز هم از دست رفته در صبح روز دوشنبه و برخی از اعضای مخالف گفت: آنها جمع آوری اطلاعات در مورد آنچه آنها به نام بی نظمی. اما Duda را پیشتازی در دوشنبه ضعیف نگرانی در میان برخی از تحلیلگران که می ترسید یک نبرد قانونی طولانی مدت در مورد باریک نتیجه انتخابات.

“من نمی خواهم به صحبت می کنند به نمایندگی از کمپین, کارکنان, اما من فکر می کنم که این تفاوت به اندازه کافی بزرگ است که ما را به پذیرش نتیجه” سابق جریان اصلی اپوزیسیون رهبر Grzegorz Schetyna گفت لهستانی شبکه TVN24 در روز دوشنبه.

Duda در آمد برای اولین بار در طول اولیه دور از رای گیری ماه گذشته اما او موفق به حفظ اکثریت مورد نیاز برای جلوگیری از رواناب با Trzaskowski که مقبولیت خود را شروع به پریدن کرد و پس از او وارد مسابقه است.

Duda که در طول مبارزات انتخاباتی پیشنهاد کرد که تلاش ها برای پیشبرد حقوق بشر شد و بدتر از کمونیسم قول داد جمعه برای تقویت لهستانی دولت که به او گفته بود “ساخته شده است در ما مصون از تعرض و سنت مقدس.” Duda انتخاباتی به دنبال برجسته کردن تلاش حکم قانون و عدالت حزب برای محدود کردن نابرابری با گسترش مزایای اجتماعی است که عمدتا به کمک فقیرتر رای دهندگان در مناطق روستایی است که جناح راست احزاب ،

بعد از یک بار در رحم, کمپین است که در آن Duda به نام اپوزیسیون بدتر از coronavirus وقت خواستار وحدت در کشور یکشنبه شب زده و آشتی جویانه تن دعوت Trzaskowski به کاخ ریاست جمهوری. اما در نشانه ای برای این بحران سیاسی است که ممکن است پیش رو Trzaskowski رد این پیشنهاد گفت: زمان مناسب برای یک جلسه بود که پس از اعلام نتایج رسمی.

Kalan گزارش از ورشو.

جدا شده تهمت دریافت مشتاق لهستانی رئیس جمهور

رئیس Duda و چلنجر Trzaskowski در مسابقه میان مردم در انتخابات

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او ارسال خواهد شد برخی از سربازان او در خارج از آلمان به لهستان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de