Pompeo دیدار چین دیپلمات ارشد در هاوایی, وزارت امور خارجه می گوید

فایل عکس: وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo, حق صحبت می کند به عنوان چینی حزب کمونیست دفتر امور خارجه مدیر یانگ Jiechi گوش به عنوان دو کشور با برگزاری یک کنفرانس خبری مشترک پس از شرکت در یک دوم دیپلماتیک و امنیت امروز در وزارت امور خارجه ایالات متحده, واشنگتن, ایالات متحده, 9 نوامبر 2018. رویترز/لی میلیس

واشنگتن (العالم) – وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo خواهد شد دیدار با یانگ Jiechi چین بالا دیپلمات روز چهارشنبه در هونولولو وزارت امور خارجه گفت: جلسه بسیار مهم به عنوان روابط بین دو کشور را عمیقا خصمانه از آنجا شروع سال.

جلسه برنامه ریزی شده است برای ساعت 9 صبح به وقت محلی (1900 به وقت تهران) با توجه به آژانس های عمومی برنامه.

در علاوه بر این به یک تشدید رقابت استراتژیک جهان برترین اقتصادهای شده اند در مواجهه بیش از دست زدن به رمان coronavirus همه گیر و چین حرکت به تحمیل امنیتی جدید قانون در هنگ کنگ.

در این جلسه همچنین از افزایش تنش بیش از چین همسایه کره شمالی. ایالات متحده و چین سهم نگرانی در مورد آن کشور سلاح های هسته ای برنامه.

نه طرف مشخص شده است در دستور کار برای مذاکرات اما دیپلمات ها و منابع دیگر گفت: در این جلسه درخواست شده توسط چین است.

کارشناسان می گویند روابط خود رسیده اند پایین ترین نقطه در سال و در اواسط ماه مه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال یک توافق برای پایان دادن به یک آسیب رساندن به تجارت جنگ او با راه اندازی چین تا آنجا پیش رفت به نشان می دهد او می تواند به قطع روابط با پکن است.

Pompeo شده است پرقدرت خود را در انتقاد از پکن را از دست داده و coronavirus که در چین نشات گرفته. او گفت: چین می تواند مانع از صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر در حال شفاف تر و متهم آن را به امتناع از به اشتراک گذاری اطلاعات.

در این جلسه انتظار می رود را در هاوایی Hickam پایگاه نیروی هوایی و خواهد بود Pompeo اول شناخته شده, تماس با یانگ از آنها صحبت با تلفن در 15 آوریل برای بحث در مورد کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز یک روند از بین بردن ویژه ایالات متحده برای درمان هنگ کنگ برای تنبیه چین برای مهار آزادی وجود دارد اما متوقف کوتاه بلافاصله پایان دادن به امتیازات که کمک کرده اند خاک باقی می ماند یک مرکز مالی جهانی.

گزارش Humeyra Pamuk و دیوید Brunnstrom; ویرایش توسط Chizu Nomiyama و پل Simao

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de